MBASTUDIES

Řízení stavebních projektů v Evropa - Řízení stavebních projektů Řízení stavebních projektů programy v Evropa

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Stavební projekty jsou velké podniky s četnými pohyblivými částmi a z tohoto důvodu byla věnována celá oblast studia. Řízení stavebních projektů, které kombinuje obchodní a inženýrské principy, se obvykle zaměřuje na oblasti rozpočtu, řízení času a zajištění kvality.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Řízení stavebních projektů v Evropa - Udělejte si Řízení stavebních projektů v Evropa. Získejte všechny program Řízení stavebních projektů a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Řízení stavebních projektů, Evropa Filter

Magisterský studijní program v oboru Mezinárodní stavební a stavební řízení - Mezinárodní stavební řízení - MBA

Universidad Europea
MBA
<
Denní studium
<
6 měsíce
španělština
Kampus

Jste inženýr nebo architekt a již máte technické znalosti, ale ne o vedení společnosti. Jak víte, v mnoha společnostech požadují MBA, aby se kvalifikovali do relevantní pozice ...

Čtěte více

Magisterský studijní program v oboru stavebnictví a management - MBA - řízení staveb

Universidad Europea - Programas Online
MBA
<
10 měsíce
španělština
Online forma

Nejlepší MBA v oblasti urbanismu podle "Ranking 250 best masters. Jediný oficiální magisterský titul, kterým získáte specifické znalosti o programech MBA, které se vztahu ...

Čtěte více