MBASTUDIES

Dálkové MBA studium v Chile - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Chile

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Chile, oficiálně Republika Chile, je jihoamerická země zabírá dlouhý, úzký pás země mezi Andách na východě a Tichým oceánem na západě.

Dálkové MBA studium v Chile - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Chile. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

3 Výsledky v Magistr, Chile, Dálkové Filter

MBA v oboru Business Administration and Management in Engineering and Construction Projects

Structuralia
MBA
<
Kombinované studium
španělština
Online forma

Formujte se se Structuralia , vedoucí školicí školou ve španělsky mluvícím světě v oblastech stavebnictví, infrastruktury, energetiky a inženýrství.

Čtěte více

Mistr v oboru Business Administration (MBA) se zaměřením na řízení projektů

Universidad Arturo Prat
MBA
<
Denní studium
<
4 semestry
španělština
Online forma

Master of Business Administration s koncentrací v projektovém řízení je zaměřena na odborníky z různých oblastí poznání, kteří chtějí cvičit v oblasti projektového řízení a ma ...

Čtěte více

Master of Business Administration - MBA

Universidad UNIACC
MBA
<
Denní studium
<
18 měsíce
španělština
Online forma

Universidad UNIACC MBA bude schopen rozvíjet vedoucí postavení v složitých národních a mezinárodních organizacích. Očekává se, že na konci svého výcvikového procesu dosáhnou t ...

Čtěte více