MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Nachází se v prosperujícím podnikatelském městě Shenzhen v Číně a hned vedle finančního centra Hongkongu, Peking University HSBC Business School (PHBS) přináší historickou přítomnost univerzity Peking na jih země a leží v samém srdci jednoho z Peking University HSBC Business School (PHBS) nejslibnější a nejdynamičtější metropolitní oblasti. Jen málo dalších oblastí v Číně nabízí vhodnější prostředí pro instituci, která se má stát nejdůležitější obchodní univerzitou v této zemi.

PHBS-20190918-10" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135808_SEEN-PHBS-20190918-10.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-10" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

Akreditováno EFMD pro EPAS a AACSB , PHBS rychle roste v reputaci a jako centrum mezinárodní excelence v podnikatelském vzdělávání.

PHBS nabízí jak anglický MBA program na plný úvazek, tak čínský MBA program na částečný úvazek a kombinuje obecnou teorii řízení, hluboké pochopení globálního podnikání a jeho cílem je pomoci studentům rozvíjet efektivní manažerské dovednosti a znalosti.

Akademický rok se skládá ze dvou semestrů, z nichž každý má dva moduly. Každý modul běží po dobu devíti týdnů. Kromě toho členové fakulty získali své doktorské tituly z nejvyšších univerzit po celém světě a všechny kurzy jsou instruovány výhradně v angličtině.

Osnovy

PHBS dvouleté programy MBA mohou být buď anglicky vyučované a full-time MBA s denními kurzy nebo čínsky vyučované MBA s částečným úvazkem s víkendovými kurzy pro ty, kteří v současné době pracují, aby mohli pokračovat ve své práci bez přerušení. Členové fakulty získali titul PhD na špičkových univerzitách po celém světě a pracovali ve velkých společnostech po celém světě a do třídy přinášeli své zkušenosti ze skutečného světa. Kurzy zahrnují manažerskou ekonomiku, obchodní statistiku, čínskou a světovou ekonomiku, finanční účetnictví, organizační chování, obchodní komunikaci, řízení lidských zdrojů, podnikání atd.

Cíle programu

Programy poskytují studentům vysoce kvalitní manažerské vzdělání s inovativním duchem v oborech ekonomie, managementu a financí, které pokrývají obecnou teorii managementu orámovanou v mezinárodním kontextu pro hluboké porozumění dnešní globální obchodní aréně.

PHBS dvouletého programu MBA společnosti PHBS je pomoci studentům vybudovat pevný základ v teorii řízení, získat přehled o řízení a rozvíjet efektivní manažerské dovednosti.

PHBS-20190918-16" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135806_SEEN-PHBS-20190918-16.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-16" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

Jak se přihlásit?

Vyplňte online přihlášku a odešlete přijímací dokumenty Mezinárodnímu úřadu.

Požadavek aplikace

  • Musí mít bakalářský titul z uznávané univerzity;
  • Musí mít doklad o znalosti angličtiny s uspokojivým skóre TOEFL (90 a vyšší) nebo IELTS (6,5 a vyšší), pokud nejste rodilým mluvčím anglického jazyka;
  • Musí to být nečínský občan s platným pasem;
  • GMAT a GRE skóre nejsou požadována, ale jsou zvažována při udělování vstupného.

Termín podání žádosti

Prioritní termín

6.prosince th

Pravidelné přijímání

31. března

Stipendium

PHBS vytvořilo školu financované stipendium pro mezinárodní studenty. Stipendium poskytuje kvalifikovaným studentům vynikající výkon s polovičním nebo úplným stipendiem.

Pro více informací navštivte naše webové stránky zde

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning, recognised internationally as one of China's premier centres of academic excellence. Founded in 2004, as Peking Un ... Čtěte více

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning, recognised internationally as one of China's premier centres of academic excellence. Founded in 2004, as Peking University Shenzhen Graduate School of Business, we were renamed Peking University HSBC Business School (PHBS) in August of 2008. PHBS seeks not only to build on its parent institution's inspiring traditions but also to develop its own world-class reputation. Méně
Shenzhen , Witney + 1 Více Méně

Akreditace

EFMD Epas Accredited
AACSB Accredited