close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové MBA studium Účetnictví v Spojené státy americké - Dallas - Zde naleznete Dálkové MBA studium Účetnictví v Spojené státy americké - Dallas

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví. Účetní profesionály a studenty, kteří chtějí prohloubit své znalosti v této oblasti mohou chtít, aby usilovaly o MBA účetnictví. Tento program přip… Čtěte více

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Účetní profesionály a studenty, kteří chtějí prohloubit své znalosti v této oblasti mohou chtít, aby usilovaly o MBA účetnictví. Tento program připravuje studenty s dovednostmi na design, ovládání a provozovat účetních informačních systémů.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dallas, Texas má největší vnitrozemské metropolitní oblast v celé Spojené státy. Má nejen velmi mnoho univerzit a vysokých škol, ale lokálně v nedalekých okolních regionech.

Dálkové MBA studium Účetnictví v Spojené státy americké - Dallas - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu Účetnictví v Spojené státy americké - Dallas Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Dallas zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Dallas Baptist University
Dallas , Spojené státy americké

Účetní koncentrace je navržena tak, aby poskytovala široké znalosti o účetnictví. Účetní koncentrace seznamuje studenta s vývojem a analýzou systémů finančního a manažerského ... +

Účetní koncentrace je navržena tak, aby poskytovala široké znalosti o účetnictví. Účetní koncentrace seznamuje studenta s vývojem a analýzou systémů finančního a manažerského účetnictví, zdůrazňuje použití informací o nákladech a zdůrazňuje použití finančního účetnictví v rozhodování. -
MBA
Denní studium
2 semestry
Angličtina
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde