MBA programy

Master of Business Administration (MBA)  je postgraduální titul, který mohou získat studenti absolvující studia obchodu. MBA programy patří k nejprestižnějším studiím na světě. Studenti MBA programů se zabývají jak teorií, tak praktickou aplikací v obchodu a principy managementu. MBA programy zprostředkovávají svým studentům znalosti, které bohatě zužitkují v nejrůznějších situacích světového obchodu.

Titul MBA může zvýšit Vaši konkurenceschopnost na trhu práce – ať už se o něj ucházíte přímo po dokončení nižšího stupně vzdělání nebo jako odborník s pracovní zkušeností. MBA Marketing, MBA Účetnictví, MBA Mezinárodní obchod, MBA Řízení lidských zdrojů, MBA Finance a mnoho dalších jsou programy, které bohatě zužitkujete v nejrůznějších oblastech obchodu, ať už to budou pracovní příležitosti ve veřejných, neziskových nebo soukromých sektorech nebo oblasti majetkové.

Nabídka nejrůznějších MBA programů je tak bohatá, že uchazeč téměř neví, co si vybrat. Nenechte se odradit tímto výčtem, začněte své vyhledávání prohlídkou nejžádanějších MBA programů v tomto seznamu:

Nově přidané MBA programy

Geneva Business School Madrid Campus

Master of Business Administration - hlavní v mezinárodních vztazích

Leden 19, 2019
Master of Business Administration (MBA) s majorem v mezinárodních vztazích byl navržen tak, aby vám hluboce pochopit dopad mezinárodní vztahy a geopolitické faktory na provozní řízení a obchodní úspěch. Po absolvování tohoto MBA budete dobře připraveni na pracovní místa v mezinárodních oblastech, jako jsou lidská práva, kontrola zbraní, mezinárodní práv… [+]o a smlouvy. [-]

Stanton University

Master of Business Administration

Leden 18, 2019
Master of Business Administration (MBA) program je navržen tak, aby vyhovoval vzdělávacím potřebám pracujících dospělých manažerů v neustále se rozšiřující globální ekonomice.

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

Johnson Cornell Tech MBA

Leden 17, 2019
Vedená průmyslem, strukturovaná studiem - získáte technicky zaměřený MBA v NYC.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo