MBA ve zdravotnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Jeden rok, rozšiřitelný odborný studijní program

Požadavky: bakalářský titul, praktické zkušenosti a IELTS 6 (doporučeno)

Modulární schéma pro zaneprázdněné a cestovní manažery: čtyři moduly (1–2 týdny) za rok

On-line schéma: Na základě dálkového studia. Každý online seminář končí kvízem. Absolvujte všechny kvízy a diplomovou obhajobu, individuální on-line konzultace se svým nadřízeným a přednášejícími. Naše dálkové učení má stejnou hodnotu jako na plný úvazek.

MBA EIASM ve zdravotnictví je určena pracovníkům ve zdravotnictví, aby poskytovali důkladné znalosti o zdravotnickém podnikání. Cílem programu je rozvíjet odpovědné vedoucí zdravotnické pracovníky a vybavit je praktickými obchodními dovednostmi, pokročilými podnikatelskými dovednostmi, odbornými znalostmi vedení a integritou.

V průběhu studia budete muset absolvovat následující přednášky:

Zdravotní MBA:

1. Metodika výzkumu

2.Management

3.Účet

4. Marketing

5. Kvantitativní analýza

6. Řízení lidských zdrojů

7.Retailní bankovnictví

8. Ekonomika chování ve zdravotnictví

9. Pojištění

10.Zdravotnické inovace

11. Zdravotní rizika a ekosystém

Proč MBA ve společnosti EIASM?

Online kurzy kdykoli a kdekoli

Jsme si jisti, že manažeři jsou velmi zaneprázdnění, a proto nabízíme interaktivní studium MBA, kde je student v kontaktu s lektorem pro konzultace, pokud je to nutné, a zároveň může kdykoli postupovat individuálně pomocí našich online studijních materiálů.

Zajištění kvality:

· Každý specializační kurz je vyučován lektory se zkušenostmi v daném oboru. Vybrali jsme pro každou specializaci toho pravého lektora, a to i v základních předmětech, abychom studentům poskytli co nejlepší vzdělávací služby.

· Ke každému kurzu MBA nabízíme za zvláštních okolností další třídy, které můžete navštěvovat bez dalších nákladů. Spokojení a šťastní studenti jsou klíčem k úspěchu nás všech!

· Všechny naše programy MBA jsou akreditovány.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) ranks among the newest and the most modern educational institutions in the Czech Republic. Attests to its reputation as a first-rate educa ... Čtěte více

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) ranks among the newest and the most modern educational institutions in the Czech Republic. Attests to its reputation as a first-rate educational institution. Located in the center of Prague. Méně