MBA ve výkonném managementu a podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

Žádné další testy nebo zkoušky.

Výkonný management společnosti CIAM

Žádný GMAT nebo GRE nevyžaduje.

CIAM domnívá, že praktické, funkční a použitelné znalosti - ne testovací skóre na kus papíru, takže nepožadujeme GMAT nebo GRE jako požadavek na přijetí.

K dispozici jak online, tak i on-campus

Naše nejmodernější on-line platforma umožňuje 24hodinový on-line přístup ke studijním materiálům, napříč různými platformami a naše malá třídní třída poskytují bohatou interakci s naším nadaným fakultou - vše navržené tak, aby vám poskytlo nejlepší vzdělávací prostředí. Program MBA 36 kreditů je navržen tak, aby splňoval potřeby pracujících profesionálů v celé řadě obchodních oblastí. Vícenásobné možnosti trati, víkendové / noční kurzy, nízké školné a specializovaná odborná fakulta činí z CIAM nejlepší volbu pro vaše MBA.

Konzultujte s reálnými společnostmi ve třídě!

Jako student CIAM MBA budete pracovat s až 12 reálnými americkými obchodními klienty na poradenských projektech v průběhu studia a získáte bezkonkurenční praktické zkušenosti z podnikání. Jsme hrdí na to, že máme učební plán, který naši studenti mohou přímo aplikovat na vlastní podnikání, kariéru nebo jakýkoli jiný budoucí projekt. Díky širokému spektru poradenských projektů v různých průmyslových odvětvích se snažíme poskytnout vám širokou škálu a hloubku zkušeností, které nikde jinde nenajdete.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />Studentský tým CIAM s klientem, Don Kendrick Real Estate/>

Podrobnosti o programu:

CIAM nabízí každý rok 6 termínů s novými skupinami studentů přijatými na začátku každého semestru. Úspěšné dokončení programu MBA vyžaduje, aby studenti absolvovali dvanáct studijních programů s celkem 36 kredity. Vedení a týmová práce jsou rozvíjeny, protože studenti spolupracují v celém průběhu studia a neustále se soustředí na rozvoj efektivní písemné a ústní komunikace.

Program MBA má 3 různé možnosti trati:

  • 11-měsíční denní (7 týdnů)
  • 22-měsíční denní (15 týdnů)
  • 22-měsíční studium na částečný úvazek (7 týdnů)
    • Pouze domácí studenti v USA

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />CIAM absolventská třída roku 2015./>

Přidejte se k nám na CIAM !

Jsme extrémní, že máte zájem o to, abyste své vzdělání přijali na další úroveň. Náš úžasný tým Admissions je zde, aby vám pomohl prozkoumat, jaké zkušenosti MBA nabízíme. Náš přátelský Admissions Team je připraven vám pomoci s Vaším rozhodnutím o MBA a ukáže vám hodnotu zkušenosti CIAM .

Objevte, jak CIAM MBA zlepší vaši kariéru a změní váš život - KONTAKTUJTE NÁŠ TODAY.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience.

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience. Méně