MBA ve specializaci řízení sportu

Concordia University Chicago

Popis programu

Read the Official Description

MBA ve specializaci řízení sportu

Concordia University Chicago

Máte vášeň pro sport? Přeměňte tuto vášeň na vzrušující kariéru s MBA ve vedení sportu z Concordia University Chicago ! Sportovní průmysl jak v USA, tak i ve světě je velkým obchodem. Vzhledem k tomu, že sportovní průmysl často roste rychleji než národní HDP země, je potřeba provozovat kluby a sdružení jako organizované podniky.

Dnes, kariéra ve sportu znamená pochopení mnoha částí tohoto rozmanitého oboru. Stále rostoucí potřeba odborníků je vyškolených v manažerských, administrativních a obchodních aspektech sportu. Concordia-Chicago specializace MBA ve vedení sportu připravuje sebevědomí vůdce v různých typech sportovních organizací a rolí.


Učební cíle

Sledováním specializace MBA nebo certifikátu v oblasti řízení sportu budete studovat ekonomiku sportovního odvětví, finanční odpovědnost, důležité právní otázky týkající se sportu a další.


Požadavky na přijetí

Žádný poplatek za aplikace, není požadováno GRE


Osnovy

MEZINÁRODNÍ STUDENTY: Kromě níže uvedených základních programových učebních plánů jsou mezinárodní studenti, kteří navštěvují kurzy tváří v tvář na CUC kampusu, povinni absolvovat seminář o vysokých školách, 3-kreditový kurz.

 • Ekonomika sportu
 • Základy práva ve sportu
 • Úroveň hřiště: Rozmanitost ve sportu
 • Sportovní finance


Kariérní výhled

Správa sportu nabízí širokou škálu kariérních možností a cest. Studenti mohou přijímat pozice v oblasti marketingu a sponzoringu, sportovních médií, pohostinství, řízení událostí a dokonce i v maloobchodě. Mezi jinými, vysoká škola a univerzity, talentové agentury, týmy velkých a menších lig a sportovní zařízení se snaží najmout kvalifikované profesionály v oblasti řízení sportu.

Zatímco sportovní řízení je vysoce konkurenceschopné, vykazuje silné trendy růstu pracovních míst do roku 2022, jak předpovídá Úřad práce USA pro statistiku práce (BLS). Tréneri a skauti by měli růst o 15%, rychleji než průměr. Očekává se, že sportovní agent / manažer bude růst o 12% rychleji než průměr. Předpokládá se, že manažer sportovního marketingu poroste o 13% rychleji než průměr.


Možnosti kariéry

 • Sportovní média
 • Správa sportu
 • Sportovní marketing
 • Sportovní agent
 • Sportovní operace
 • Správa událostí
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace April 18, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
2 semestry
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - River Forest, Illinois
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené státy americké - River Forest, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu