Přečtěte si oficiální popis

Máte vášeň pro sport? Přeměňte tuto vášeň na vzrušující kariéru s MBA ve vedení sportu z Concordia University Chicago ! Sportovní průmysl jak v USA, tak i ve světě je velkým obchodem. Vzhledem k tomu, že sportovní průmysl často roste rychleji než národní HDP země, je potřeba provozovat kluby a sdružení jako organizované podniky.

Dnes, kariéra ve sportu znamená pochopení mnoha částí tohoto rozmanitého oboru. Stále rostoucí potřeba odborníků je vyškolených v manažerských, administrativních a obchodních aspektech sportu. Concordia-Chicago specializace MBA ve vedení sportu připravuje sebevědomí vůdce v různých typech sportovních organizací a rolí.


Učební cíle

Sledováním specializace MBA nebo certifikátu v oblasti řízení sportu budete studovat ekonomiku sportovního odvětví, finanční odpovědnost, důležité právní otázky týkající se sportu a další.


Požadavky na přijetí

Žádný poplatek za aplikace, není požadováno GRE


Osnovy

MEZINÁRODNÍ STUDENTY: Kromě níže uvedených základních programových učebních plánů jsou mezinárodní studenti, kteří navštěvují kurzy tváří v tvář na CUC kampusu, povinni absolvovat seminář o vysokých školách, 3-kreditový kurz.

  • Ekonomika sportu
  • Základy práva ve sportu
  • Úroveň hřiště: Rozmanitost ve sportu
  • Sportovní finance


Kariérní výhled

Správa sportu nabízí širokou škálu kariérních možností a cest. Studenti mohou přijímat pozice v oblasti marketingu a sponzoringu, sportovních médií, pohostinství, řízení událostí a dokonce i v maloobchodě. Mezi jinými, vysoká škola a univerzity, talentové agentury, týmy velkých a menších lig a sportovní zařízení se snaží najmout kvalifikované profesionály v oblasti řízení sportu.

Zatímco sportovní řízení je vysoce konkurenceschopné, vykazuje silné trendy růstu pracovních míst do roku 2022, jak předpovídá Úřad práce USA pro statistiku práce (BLS). Tréneri a skauti by měli růst o 15%, rychleji než průměr. Očekává se, že sportovní agent / manažer bude růst o 12% rychleji než průměr. Předpokládá se, že manažer sportovního marketingu poroste o 13% rychleji než průměr.


Možnosti kariéry

  • Sportovní média
  • Správa sportu
  • Sportovní marketing
  • Sportovní agent
  • Sportovní operace
  • Správa událostí
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Concordia University Chicago »

This course is Online forma
Start Date
Srp 2019
Duration
2 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date