MBA ve španělštině

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

MBA ve španělštině EAE je manažerský vzdělávací program určený k rozvoji vašeho plného potenciálu v oblasti podnikání, program, který vás připraví na dosažení odpovědných pozic v jakékoli společnosti a na profesionální skok, který sledujete.

Ve vysoce dynamickém ekonomickém kontextu je zapotřebí globální trh a neustále rostoucí konkurence, všestranní a kreativní manažeři, kteří se zabývají aktualizací svých znalostí a dovedností, aby mohli úspěšně navrhnout strategické linie svých společností a organizací.

Program se zaměřuje na rozvoj vašich vůdčích schopností a poskytuje vám ucelenou a inkluzivní vizi společnosti, která překračuje izolované chápání různých oddělení. Získáte bezpečnost při rozhodování, získáte perspektivu nových oblastí a sektorů, posílíte své manažerské dovednosti pomocí hlavních nástrojů správy a získáte přístup k vynikající síti kontaktů.

workplace, team, business meeting

Důvody pro přijetí tohoto mistra na EAE Business School

 1. Mezinárodní program talentů
  Pokud usilujete o mezinárodní profesní rozvoj, budete mít maximální viditelnost mezi nadnárodními společnostmi, které spolupracují s EAE prostřednictvím pracovních seminářů a rozhovory s headhuntery a mezinárodními výběrovými poradci.


 2. Kariérní cesta MBA
  Kariérní plán šitý na míru s personalizovaným školením a podpůrnými službami, jehož cílem je zlepšit vaše pracovní příležitosti v mezinárodním měřítku.


 3. Rezidenční program v New Yorku
  Na konci semestru můžete volitelně absolvovat dvoutýdenní pobyt na téma „Inovace a tvorba hodnot“ na University of Pace (USA).


 4. EAE závazek
  EAE Lab vám poskytne zdroje a nezbytné prostředí, abyste mohli identifikovat konkurenční výhody a rozvíjet svůj podnikatelský nápad.


 5. Obchodní sítě
  Setkání s profesionály z velkých společností a dalšími studenty, která vám umožní rozšířit vaši síť kontaktů. V roce 2018 jsme uspořádali setkání s manažery společností, jako jsou Microsoft, Red Bull, HP, CEPSA nebo Grupo Hero.

Nejlepší

 • 77 000+ manažerů vyškolených od roku 1958
 • 25 nejlepších z 25 nejlepších obchodních škol na světě - Ranking América Economía 2019
 • 2. nejuznávanější obchodní škola ve Španělsku - Merco Ranking 2019
 • 1. obchodní škola ve Španělsku, kde se vyučují oficiální univerzitní mistři
 • 50 nejlepších mezi evropskými žebříčky QS Global MBA 2019
 • 103 různých národností v roce 2018

entrepreneur, startup, start-up

Zpráva o zaměstnanosti

 • Na konci magisterského studia získalo 85% studentů nové pracovní nabídky
 • 7 000+ pracovních nabídek a stáží zveřejněných v roce 2018
 • Top 5 náborových společností roku 2018: LVMH, Shneider Electric, Nestlé, Repsol a Coca Cola
 • 98% studentů EAE kteří absolvují stáže, je získává díky oddělení kariéry

Možnosti financování

V EAE víme, že talentovaní studenti MBA nás inspirují pozitivně a jsou motorem naší komunity. Stipendia EAE odměňují vaše úsilí na cestě k dokonalosti a jsou závazkem k rovnosti a sociální spravedlnosti, který rozšiřuje příležitosti pro přístup k našim vzdělávacím programům.

 • Finanční pomoc dostává 25% studentů
 • Vlastní financování po dobu 12 měsíců bez úroků
 • 4 různé typy stipendií EAE
Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Čtěte více

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Méně
Barcelona , Madrid , Barcelona , Madrid , New York , Šanghaj + 5 Více Méně