MBA v udržitelnosti

Všeobecné informace

Popis programu

Popis programu

Udržitelné hospodaření podnikání je v čele Haifa fakulty Univerzity jednoroční MBA I n o udržitelnosti programu vedení. Izrael je lídrem v oblasti vodohospodářství a obnovitelných zdrojů energie a lídrem ve vývoji inovativních a udržitelných technologií, díky čemuž je Haifa University ideálním místem pro zkušenosti a využití dynamické kombinace úspěšné obchodní kultury zaměřené na životní prostředí.

Program vyniká svým zaměřením na environmentální a sociální udržitelnost, dvě otázky jsou klíčem k efektivní a odpovědné obchodní praxi. Kombinace vysokých akademických standardů MBA v mezinárodním vzdělávacím prostředí, zaměření se na základní nástroje pro řízení podniku a získání teoretických a praktických nástrojů pro realizaci udržitelnosti z něj činí velmi cenný a komplexní obchodní vzdělávací program.

Co budete studovat

V průběhu roku budou studenti pokrývat celkem 20 základních kurzů z oblasti podnikové administrativy a environmentálního managementu a udržitelnosti . Další dva volitelné předměty z oblasti environmentálního managementu a udržitelnosti a aplikovaný projekt tvoří zbývající část učebních osnov.

Kromě standardních předmětů MBA, jako jsou investice, ekonomika, účetnictví a marketing, mimo jiné, budou studenti studovat předměty, jako jsou zásady udržitelnosti, jak posoudit dopad projektu na okolní prostředí, jaké environmentální zákony platí, co je CSR a jaké systémy řízení použít. Úplný seznam nabízených kurzů je uveden níže a na webových stránkách programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Méně