MBA v podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

Podnikání je jedním z nejrychleji se rozvíjejících oborů v obchodních školách v USA Více než 65% tisíciletí má značný zájem o podnikání.

Aby Meredith splnila tento rostoucí zájem, od léta 2018 nabídne Koncentraci v podnikání a rodinném podnikání . Kromě toho bude program MBA nabízet certifikát v podnikání a rodinné podnikání , který zahrnuje podnikatelský "boot camp" pro studenty, kteří absolvují postgraduální certifikát.

"Zatímco většina podnikatelských programů má tendenci soustředit se na vzrušující začínající" jednorožce ", které mají vysoký růstový potenciál, Meredith College poskytuje skvělé prostředí pro pragmatické a praktické" každodenní "podnikatele." Kristie Ogilvie, děkan Business School

Proč studovat podnikání u Meredith?

  • Získejte nástroje pro vytvoření konkurenčního modelu podnikání pro nový plán spouštění nebo růstu existujícího podniku.
  • Informace o zdrojích, které jsou k dispozici pro potenciální i stávající vlastníky firem, a o tom, jak snižovat riziko.
  • Vypracujte strategie pro marketing, prodej a tržní nika.
  • Rozšiřte svou schopnost přicházet s kreativními řešeními
  • Naučte se efektivně sdělovat své nápady a prodávat se

Ať už máte v úmyslu založit vlastní podnikání, nebo prostě chcete rozvíjet dovednosti vyhledávané v dnešním rychle se rozvíjejícím podnikatelském prostředí, program Meredith vás připraví, abyste uspěli ve vaší kariéře.

Chcete-li získat soustředění, dokončíte 33 kreditních hodin Meredith MBA - s třemi podnikatelskými a rodinnými obchodními volitelnými kurzy, které doplní 24 hodin základních kurzů MBA. Certifikát je 10hodinový program sestávající ze spouštěcího tábora a tří aktivit v oblasti podnikání.

Koncentrace podnikání a rodinné podnikání - kurikulum

MBA Core Curriculum (24 kreditů)

Podnikání a rodinné podnikání Koncentrace Další kurzy (9 kreditů)

  • MBA - 626: Obchodní plánování a design (3 kr.)
  • MBA - 627: Podnikatelské financování a strategie (3 kr.)
  • MBA - 628: Řízení rostoucího podniku (3 kr.)

Požadavky na kurikulum a popisy kurzů podléhají změnám v každém katalogu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

More than one hundred years ago, Meredith College opened with just over 200 women. Today, our student body has grown to include nearly 2,000 students, including men who are part of our graduate progra ... Čtěte více

More than one hundred years ago, Meredith College opened with just over 200 women. Today, our student body has grown to include nearly 2,000 students, including men who are part of our graduate programs. All learn to enhance their strengths, broaden their perspectives, and prepare for lives of impact and distinction. All going strong. Méně

Akreditace

AACSB Accredited