MBA v podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

Na Švýcarské škole managementu se budete učit mezi skutečně mezinárodním studentským sborem, protože naši studenti pocházejí z celého světa. Jsme hrdí na tuto rozmanitost, protože zvyšuje vaši zkušenost s učením. Zaměstnavatelé oceňují zejména studenta, který je přizpůsoben různorodému pracovišti. S naším programem MBA budou studenti studovat filozofii vedení, podnikání, podnikání a managementu, které lze aplikovat na jakoukoli manažerskou roli v různých průmyslových odvětvích. Naše obchodní škola také poskytuje studentům praktické zkušenosti s vedením skupin a diskusemi ve třídě.

Program zahrnuje mezinárodní přednášky, firemní návštěvy, hostující řečníky, cvičení sebehodnocení a poradenství v oblasti obnovy / stáže. Naším cílem je začít rozvíjet sítě studentů od okamžiku, kdy přijdou.

MBA v podnikání

Tento kurz pomáhá rozvíjet globální myšlení, které mají v dnešním globalizovaném světě úspěšní vůdci. Zaměření na kulturní otázky a využití mezinárodních příkladů. Chování mezinárodního managementu pomáhá manažerům rozvíjet dovednosti a znalosti pro úspěšné vedení v globálním obchodním prostředí.

Studenti se také učí současným aplikacím, jako jsou služby (veřejné a soukromé), inovace pro udržitelnost a rozvoj, sociální podnikání; a finanční aspekty podnikání. To zahrnuje přípravu obchodního plánu a jeho základních částí - finanční, provozní a tržní.

Co můžete dělat s titulem MBA?

Mnoho studijních programů MBA nabízí vzdělání v obecném managementu a specializovanější učební plán. My v SSM hodnotíme studenty a pomáháme jim sledovat specializaci, která využívá jejich přirozeného talentu. Zatímco MBA je drahý, vyžaduje velkou emocionální investici a může vás odvést od každodenní práce, pouze MBA může poskytnout řadu relevantních výhod v relativně krátkém časovém rámci, v komplexním rámci a s trvalé pověření. Je to jen MBA, který je relevantní pro všechna průmyslová odvětví a odvětví, bude cenný bez ohledu na kariéru, která je zvolena po ukončení studia.

Protože chcete postupovat ve své kariéře.

Ačkoli je možné v průběhu let vylézt na vyšší úroveň, MBA vás naučí dívat se na problémy a příležitosti holisticky. Poskytuje také analytické rámce, jako jsou hodnocení rizik, analýzy nákladů a přínosů a strategické plány, které můžete použít na jakýkoli problém nebo příležitost, se kterou se setkáte, což vám umožní přidat hodnotu a posunout vaši kariéru. Kromě toho existují některé kariéry, které vyžadují MBA pro postup. Mezi příklady patří oblasti financí, bankovnictví a poradenství.

Protože chcete změnit kariéru.

Pokud máte zájem o změnu povolání, změnu odvětví nebo o to, abyste se stali obchodovatelným zaměstnancem v různých oborech, může vám titul MBA pomoci zvládnout všechny tři. MBA zdůrazňuje vaši touhu učit se, ochotu tvrdě pracovat a odhodlání ke konkrétnímu cíli. Kromě toho zkušenost MBA změní jazyk, který používáte při konverzaci s obchodníky, a potvrdí, že jste připraveni na vyšší pozici nebo úplnou změnu. Pokud jste zapsáni do programu MBA, budete mít příležitost naučit se obecné obchodní a manažerské znalosti, které lze použít téměř v jakémkoli odvětví.

Protože chcete převzít vedoucí úlohu.

Ne každý vedoucí podniku nebo výkonný pracovník má titul MBA. Může však být jednodušší předpokládat nebo být považováno za vedoucí roli, pokud máte vzdělání MBA za sebou. Dobrou zprávou je, že tyto vůdčí vlastnosti můžete rozvíjet, i když nebyly něčím, s čím jste se narodili. Zatímco jste zapsáni do programu MBA, budete studovat filozofii vedení, podnikání a řízení, které lze použít téměř na jakoukoli vedoucí roli. Obchodní škola vám může také poskytnout praktické zkušenosti s vedením studijních skupin, diskusí ve třídách a školních organizací

Protože vás skutečně zajímá studium podnikání.

Jedním z nejlepších důvodů pro získání titulu MBA je to, že vás skutečně zajímá studium různých složek podnikání. Pokud vás toto téma baví a máte pocit, že si můžete zvýšit své znalosti a odborné znalosti, studium MBA za účelem získání vzdělání je pravděpodobně hodným cílem.

Náš slib pro vás:

Slibujeme, že náš univerzitní studijní program MBA určitě změní váš život. Nebudete stejná osoba. Budete se dívat na svět a vaše okolí jinými očima. Při práci si lidé všimnou, že jste jiní. Ocitnete se na cestě úspěchu, spokojenosti a vytváření bohatství.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professio ... Čtěte více

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professionals’ work-life balance to befit them and help grow and learn regardless of their bustling schedules. Méně