MBA v podnikání

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Odpověď COVID-19:

Neodkládejte své studijní plány. Začněte vzdělávací cestou zapsáním do našeho online kampusu a přijeďte do Barcelony nebo Madridu na podzim nebo v zimě. Smíšené učení je k dispozici pro červenec a říjen.

Proč MBA v podnikání

Uznaný jako Global MBA Tier One Ranking a # 11 Online MBA v časopise CEO

 • Studujte obchodní administrativu na obchodní škole, kde je jádro „Digital“. GBSB Global je jediná vysoká škola ve Španělsku akreditovaná společností Microsoft jako leader v oblasti digitálního vzdělávání. Odlište se od konkurence.
 • Získejte akreditace kromě svého magisterského titulu prostřednictvím ACCA, proslulé mezinárodní asociace autorizovaných účetních
 • Získejte diferenciální kvalifikaci s Microsoft Imagine Academy - GBSB Global připravuje studenty na pokrytí poptávky na trhu v oblasti digitálních technologií

Popis programu

MBA v podnikání je transformační program, který inspiruje studenty k osobnímu i profesnímu růstu. Je to jeden z nejvíce průkopnických MBA ve Španělsku, jehož cílem je změnit samotný koncept obchodního vzdělávání a připravuje odpovědné, inovativní a skutečně globální obchodní vůdce. Program MBA v podnikání je zaměřen na udržitelné postupy, etiku podnikání, podnikatelského ducha, silné vůdčí schopnosti a inovativní řešení problémů, přípravu profesionálů v podnikání, kteří budou řídit svět ke změně a transformaci budoucnosti podnikání. MBA v podnikání učí dovednosti a poskytuje znalosti pro zahájení vlastního podnikání nebo efektivní provozování stávající společnosti. Studenti MBA v oboru podnikání se učí, jak vytvářet inovativní řešení a zdokonalit rozhodovací a podnikatelské vůdčí schopnosti. Během studia na MBA v oboru Podnikání studenti vytvářejí obchodní plány, integrují inovace a udržitelné postupy do obchodních simulací a učí se, jak efektivně prodat obchodní návrh potenciálním investorům.

Jeden z nejznámějších programů MBA v oblasti obchodní etiky a mezinárodních vztahů

GBSB Global MBA Barcelona se stali finalisty soutěže International Business Ethics Case Competition (IBECC), USA - nejprestižnější akce v oblasti etiky podnikání, která se konala od roku 1996 v Evropě v Průvodci zelenými programy MBA

Klíčová fakta

 • Doba trvání programu - 9 měsíců
 • Jazyk programu - angličtina
 • Příjmy - říjen, leden, duben / ročně
 • Plán - denní, denní
 • Umístění - Barcelona / Madrid, Španělsko

Hlavní body programu

 • Fakulta se zkušenostmi z oboru
 • Návštěvy společnosti
 • Studenti ze 70 různých zemí
 • Exkluzivní mezinárodní obchodní akce
 • Praktické znalosti použitelné v globální měřítku
 • Kariérní příležitosti s nadnárodními společnostmi

Proč získáte tento titul

Zvyšte svůj plat, získejte povýšení a otevřete nové pracovní příležitosti - uspokojte své profesní ambice, rozvíjejte silnou kariéru a překonejte své cíle.

3 ze 4 absolventů MBA uvedli, že by bez svého titulu MBA nezískali své současné zaměstnání (GMAC, 2013). 90% respondentů uvedlo, že program MBA byl profesionálně prospěšný.

Zdokonalte své vedoucí a manažerské schopnosti - Staňte se profesionálním manažerem, nadšeným vůdcem, uspokojte své ambice a inspirujte ostatní.

Existuje přímá souvislost mezi úrovní výkonu a úspěchem podniku s vedoucími schopnostmi jeho manažerů. Znamená to, že poptávka po dobře vzdělaných manažerech s dobrými vedoucími dovednostmi bude růst.

Vytvořte opravdu globální síť se silnými profesionálními spojeními přes hranice a odvětví - Využijte různorodého studentského subjektu v Global Business School Barcelona, který představuje více než 65 národností.

Vytváření sítí hraje velmi důležitou roli v profesním rozvoji člověka, a to jak při hledání dobrého zaměstnání, tak při rozvoji prospěšných vztahů s novými partnery nebo klienty. V GBSB budete mít příležitost navázat kontakty se studenty, budoucími obchodními vedoucími z více než 65 zemí a profesory, současnými manažery a zakladateli různých podniků z více než 18 zemí po celém světě.

Připravte se na řešení problémů 21. století - Připojte se k podnikatelským profesionálům při hledání agendy založené na udržitelnosti a etických obchodních praktikách.

Stále více společností dnes pečlivě vybírá své dodavatele a partnery z řady firem, které splňují mezinárodní environmentální normy a požadavky, které jsou stanoveny tak, aby respektovaly lidská práva a prováděly etické operace. Vzdělání zaměřené na globální udržitelnost připraví studenty na poslední trend zaměřený na etické obchodní praktiky v globálním podnikání.

Zvyšte svůj inovační potenciál - Zúčastněte se kurzů Design Thinking nebo kreativity a psychologie vývoje nových produktů a připravte se na práci v inovativních společnostech. Absolvujte kurzy jako Design Thinking, podpora kreativity a porozumění psychologii vývoje produktů.

Výzkumné oddělení GBSB Global Business School se neustále podílí na výzkumu podnikatelského vzdělávání, které podporuje návrh nejinovativnějších a praktičtějších obchodních programů. GBSB Global implementuje nejpokročilejší učební metodiky, které jsou dnes k dispozici v učebních osnovách MBA, jako jsou hry Lego Series Play a kreslení výrobních úkolů.

Využijte Barcelona - Network a budujte vztahy ve městě plném předních mezinárodních společností a velkých průmyslových akcí.

V Barceloně se každoročně koná světový mobilní kongres, největší událost v technologickém průmyslu a oblast inovací. Tato událost sdružuje největší a nejvlivnější společnosti společně na jedné jediné obchodní scéně a kromě přivítání největších vůdců naší doby, jako je Mark Zuckerberg, v aréně. Díky této události se Barcelona oficiálně stala mobilním hlavním městem světa

Proč GBSB Global ?

 • Jediná obchodní škola ve Španělsku s mezinárodní akreditací od ASIC
 • První a jediná oficiální škola Microsoft ve Španělsku, akreditovaná společností Microsoft jako lídr v oblasti digitálního vzdělávání, poskytuje studentům nejmodernější výukové zkušenosti od prvního dne
 • Oficiální School Showcase společnosti Microsoft
 • Jediná obchodní škola v Barceloně a v Madridu se statutem ACCA Computer Based Examination Center
 • Člen Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP), USA
 • Zaznamenáno jako jedna z nejlepších podnikatelských škol v Evropě od MYBS (Mind Your Own Business School)
 • Uznaný jako LEADER V GLOBÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ časopisem Newsweek
 • Na prvním místě v Evropě v Průvodci školami udržitelnosti
 • ÚŘEDNÍ ČLEN Evropské rady pro vzdělávání v podnikání (ECBE)
 • Repetitivní vítěz soutěže Mezinárodní obchodní etika v USA
 • Globální rozmanitost Studenti ze 70 zemí a fakulty z 20 zemí
 • Zaměření na inovace Od výukových metod, osnov kurzů a workshopů až po plně digitalizované vzdělávací prostředí nám jde především o inovace a náročný status quo
 • Zaměstnatelnost a příležitosti kariérního rozvoje Praktické znalosti a dovednosti, kariérové poradenství a individuální koučování
Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

GBSB Global Business School is an internationally accredited business school in Spain and Malta that provides business education in English to students from around the world and prepares future gradua ... Čtěte více

GBSB Global Business School is an internationally accredited business school in Spain and Malta that provides business education in English to students from around the world and prepares future graduates to launch a successful career globally. GBSB Global Business School supports high standards in business education validated by numerous international accreditation bodies. Méně
Barcelona , Madrid , Birkirkara + 2 Více Méně