MBA v personální a organizační psychologii

Všeobecné informace

13 dostupných umístění

Popis programu

MBA v HR a organizační psychologie
Uděluje UCAM, Španělsko

Studujte online, na částečný úvazek nebo distanční studium ze Spojených arabských emirátů (Dubaj, Sharjah, Abú Dhabí), Saúdské Arábie (Rijád, Džidda), Nigérie (Lagos, Abuja), Jihoafrické republiky (Kapské Město, Johannesburg, Durban), Rwandy, Ghany , Indie atd.

V jakémkoli korporátním obchodním odvětví nebo ve veřejném nebo vládním podniku je jedním běžným a nejdůležitějším zdrojem, s nímž se každý profesionál zabývá, lidské zdroje. Zisky pohánějí organizace a lidi jsou hnací silou výkonu a rozvoje organizace, což vede ke zvýšení návratnosti jakékoli organizace. Abychom lidi efektivně přivedli k jejich cílům, je nezbytným předpokladem porozumění lidské psychologii; ve skutečnosti jsou HR a psychologie nerozlučná dvojčata, která nám pomáhají důkladněji ocenit složité lidské chování, které řídí výkon organizace.

Westford University College ve spolupráci s UCAM ve Španělsku nabízí tuto jedinečnou kombinaci vedení programu „MBA v HR a organizační psychologii“ pro všechny pracující profesionály a pro ostatní, kteří chtějí porozumět různým multidimenzionálním průmyslovým organizacím a pracovat v nich. Pomůže vám rozpoznat a uvědomit si, že lidské zdroje jsou velkým aktivem, které bude řídit chování a výkon organizace. Učení je celoživotní proces, připojte se k nám při hledání poznání, které vám otevře obzor a porozumění v psychologii mozku lidských zdrojů.

Program UCAM - duální certifikace CIQ

Program MBA s dvojí certifikací ve Westfordu usnadní renomovaná fakulta s desetiletými zkušenostmi v této oblasti. Během programu budou studenti vystaveni konkrétním odvětvovým případovým studiím, obchodním simulacím a extempore. Všichni studenti zapsaní do programu MBA HR a organizační psychologie budou mít přístup do Westfordovy e-knihovny, která obsahuje 1000 časopisů a knih. Po dokončení programu má student možnost zúčastnit se shromáždění univerzity v areálu UCAM, Murcia, Španělsko.

O UCAM - Catholic University of Murcia

UCAM je univerzita s vynikajícími výsledky se sídlem ve španělské Murcii. Začala v roce 1995, UCAM má aktivní studentskou základnu 21 000 studentů a má akademický personál více než 1 000. Program MBA v mezinárodním podnikání na UCAM, Murcia, Španělsko je akreditován ANECA a univerzita je členem ENQA, Universia a EUA. UCAM má strategickou partnerskou síť více než 300 univerzit, včetně Stanfordu, Singapurské národní univerzity a Národní technologické univerzity. UCAM má podnikové strategické partnerství s předními průmyslovými společnostmi, včetně společností Coca Cola, Microsoft, Soft a SAP. Považována za univerzitu sportu, UCAM má za absolventy více než 20 olympiád.

O společnosti CIQ

Cambridge International Qualifications je mezinárodní zadavatel se sídlem ve Spojeném království. CIQ oceňuje profesionály z celého světa za management a technologie a má progresivní partnerství s předními univerzitami po celém světě. CIQ je členem Evropské asociace pro zajišťování kvality ve vysokém školství a programy CIQ schvalují TQUK a NCFE. CIQ je také partnerem podnikového vzdělávání více než 100 organizací po celém světě.

Osnova programu - část A.

Část 01 se skládá ze šesti modulů, z nichž čtyři moduly tvoří jádro, zatímco dva jsou specializované moduly. Šest modulů bude dodáno po dobu šesti měsíců. Všichni studenti, kteří absolvují část 01, dosáhnou 40 ECTS, což odpovídá 120 kreditům ve Velké Británii.

  • Mezinárodní řízení lidských zdrojů
  • Strategické řízení změn
  • Strategické řízení a vedení
  • Řízení provozu
  • Strategický rozvoj lidských zdrojů
  • Pracovní a organizační psychologie

Osnova programu - část B.

Část B se skládá z povinného modulu a diplomové práce. Má délku 6 měsíců a všichni studenti, kteří absolvují část A a část B, získají titul MBA v oboru řízení lidských zdrojů a organizační psychologie z UCAM ve Španělsku a dosáhnou 60 ECTS (evropský systém přenosu kreditů), což odpovídá 180 UK úvěry.

  • Socioekonomické - právní prostředí
  • Práce práce

Doručení - online

MBA v personální a organizační psychologii bude poskytována prostřednictvím nejmodernějšího online vzdělávacího systému a všichni studenti budou mít přístup k mezinárodním časopisům a knihám. Všechny programy budou dodávány mezinárodní fakultou a studenti se mohou přihlásit k živým přednáškám od vyšších mezinárodních fakult po přihlášení do systému. Všechna zasedání budou zaznamenána a studenti si mohou poslechnout přednášky ve svém volném čase. LMS má možnost pochybovat o vysvětlení relace a online aktivitě ve třídě. Třídy se budou konat dvakrát týdně (neděle a úterý) po dobu tří hodin.

Dodávka - pokoj třídy

Pro studenty, kteří se chtějí zúčastnit školení, bude Westford každý pátek zajišťovat výuku ve svém areálu v Sharjahu ve Spojených arabských emirátech. Všechna zasedání budou doručena vedoucími členy fakulty. Všichni studenti také získají přístup k nejmodernějšímu vzdělávacímu systému, který má možnost nahrávání úkolů a referenčních materiálů a časopisů.

Proč WUC

The Westford University College byla založena v roce 2009, je nejdůvěryhodnější výkonnou vzdělávací institucí ve Spojených arabských emirátech a poskytuje nejflexibilnější vzdělávací a cenově dostupné programy pro pravidelné studenty a pracující profesionály (Perfect 'Work-Life-Study' Balance). Poskytujeme nejlépe hodnocené programy MBA, bakalářské kurzy, profesionální programy a firemní školení. 5000+ studentů, 3000+ globálních studentů, 34+ kurzů, 113+ národností, 16+ akademických partnerů, 10+ let na trhu.

Naše studentská základna

Dubaj, Sharjah, Abú Dhabí, Rijád, Džidda, Dammam, Omán, Bahrajn, Kuvajt, Katar, USA, Velká Británie, Kanada, Jižní Afrika, Libanon, Namibie, Nigérie, Indie, Malajsie, Singapur atd.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, graduate and vocational profession ... Čtěte více

Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, graduate and vocational professional programmes carrying significant value and recognition from awarding bodies and accredited universities having its presence in UK, Lebanon, US, Africa, India, and UAE. Our strategic partnerships and understanding of evolving industry requirements and deep analysis of economic realities ensure that we offer a meaningful and diverse portfolio of management, fashion and technology-based programmes. We have developed an integrated alliance with Liverpool John Moores University and Cardiff Metropolitan University in the UK and UCAM in Spain. Over thousands of students from more than 100 different countries are studying at Westford and they have become a part of a learning community that promotes critical thinking, experimental learning, innovation and enterprise. The institution has been recognised for excellence in educational delivery and efficient learning pedagogies and several accolades were offered across the period 2015-19. We have been awarded by Forbes Middle East in 2019, received MENAA award for ‘Best Corporate Brand’ 2019, Asian Education Leadership Award for ‘Asia’s Best Emerging Business School’, Middle East’s ‘Best International Business College’ in 2017 and The Times Higher Education Award for ‘Outstanding Student Support’ in 2016. Méně
Sharjah , Lagos , Spojené arabské emiráty online , Kapské město , město Kuwait , Rijád , Johannesburg , Dammam , Bahrajn online , Accra , Toronto , Dubaj , Kanada online , Nigérie online , Toronto , Kapské město , Abu Dhabi , Malajsie online , Amman , UK Online + 19 Více Méně