Přečtěte si oficiální popis

Studium financí je více globální než kdy jindy. Finanční krize z posledního desetiletí je výzva k získání absolventů MBA, kteří jsou etické a disponují znalostmi a dovednostmi, které mají vyniknout ve finančním rozhodování. Jednotlivci s finančními znalostmi budou mít příležitost rozlišit se od svých vrstevníků a budovat celoživotní dovednosti a pozitivně ovlivňovat svět. Všechny hlavní manažerské pozice, bez ohledu na disciplínu, vyžadují znalost financí za účelem dosažení požadovaných výsledků. CUC MBA plus specializace v oblasti financí vás připraví na to, abyste se od sebe odlišovali od svých vrstevníků a budovali si celoživotní dovednosti a zároveň ovlivňovali svět společensky odpovědným způsobem.


Učební cíle

MBA specializace Concordia University Chicago vám poskytuje solidní základ ve finančním řízení a porozumění veřejným a soukromým finančním procesům, finančním trhům, analýzám a investicím ve světě, kde jsou finance mezinárodním jazykem. Čtyři kurzy v rámci této specializace jsou navrženy tak, aby vám pomohly pochopit základy peněz a bankovnictví, analýzu finančních výkazů, firemní finance a mezinárodní finance. Absolventi procházejí finanční situací a řeší problémy s globální perspektivou.


Požadavky na přijetí

Žádný poplatek za aplikace, není požadováno GRE


Osnovy

MEZINÁRODNÍ STUDENTY: Kromě níže uvedených základních programových učebních plánů jsou mezinárodní studenti, kteří navštěvují kurzy tváří v tvář na CUC kampusu, povinni absolvovat seminář o vysokých školách, 3-kreditový kurz.

  • Základy peněz
  • Pokročilá analýza finančních výkazů
  • Mezinárodní finance
  • Zprostředkování firemních financí


Možnosti kariéry

  • Investiční bankéř
  • Finanční ředitel
  • Finanční manažer
  • Finanční analytik
  • Investiční manažer
  • Finanční poradce


Chicago

Po New Yorku má Chicago největší finanční centrum v USA. PricewaterhouseCoopers se řadí k Chicagu devátému na světě pro Top 10 Cities for Finance. Dow Jones


Poptávka po absolventy MBA

Podle průzkumu Graduate Management Admission Council® o 185 společnostech ve 33 zemích po celém světě plánuje 87% zaměstnavatelů udržovat (43%) nebo zvýšit (43%) počet zaměstnanců pro nové zaměstnance MBA. Čtyřicet respondentů je přidruženo ke společnostem ve Fortune 500 a zahrnuje 22 firem Fortune 100. Podle amerického Úřadu pro statistiku práce (BLS) mohou finanční manažeři od 2014-2024 očekávat mírný až rychlejší růst o 12% a vážnou konkurenci pro dostupné pozice. V závislosti na zaměření BLS očekávaly nárůst počtu pracovních míst o 7% -16% pro finanční profese v letech 2014-2024.

V únoru 2016 společnost PayScale.com hlásila vysoké platy pro držitele MBA v řadě finančních profesí. Manažeři finančních analýz získali průměrný roční příjem ve výši 81 250 dolarů, zatímco průměrná roční mzda finančního ředitele činila 121 942 USD. PayScale.com také poznamenal, že zkušenosti také hrály velký faktor při výplatě domů, přičemž vstupní absolventi MBA získali mediální plat ve výši přibližně 61 748 dolarů, zatímco tito s pěti nebo víceletými zkušenostmi zaznamenali mediální plat ve výši 83 475 dolarů.

Získání MBA v oblasti financí vám dává příležitost vydělat vyšší platy a získáte náročnější pozice.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Concordia University Chicago »

This course is Online forma
Start Date
Srp 2019
Duration
2 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date