MBA v oblasti managementu ropy a plynu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Tento MBA poskytuje studentům důkladné znalosti a praktické školení, relevantní pro specializovanou oblast obchodování s ropou a plynem v mezinárodním měřítku. Studenti se naučí, jak čelit výzvám, přijímat klíčová rozhodnutí a ovládat mezinárodní politiky a legality v energetickém průmyslu, zkoumat klíčové faktory a vznikající technologie, které ovlivňují budoucnost ropy a plynu.

V průběhu programu budou studenti:

 • Mít odborné znalosti v technikách obchodování s ropou a plynem.
 • Získejte znalosti v ekonomických principech, které řídí ropný a plynárenský průmysl.
 • Být schopen mezinárodního účetnictví a financování.
 • Seznamte se s mezinárodními politikami a právními předpisy, kterými se řídí obchod s ropou a plynem.

Fakta

 • Doba trvání: 18 měsíců
 • Kredity: 90 ECTS
 • Jazyk angličtina
 • Příjmy: únor a září
 • Titul udělen: Master of Business Administration major v ropném a plynárenském řízení
 • Příležitosti k transferu: Nabízíme studentům možnost převést semestrální semestr mezi židovskými a barcelonskými areály
 • Stáže: Podporujeme studenty v získávání praktických dovedností a příležitostí k navazování kontaktů prostřednictvím stáží

  a>admissions@gbsge.comment img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/11/112336_inside02.jpg"/>a>admissions@gbsge.comh2>a>admissions@gbsge.com67;m důkladné znalosti a praktické školení související se specializovanou oblastí obchodování s ropou a plynem v mezinárodním měřítku. Naučí se, jak čelit výzvám a přijímat klíčová rozhodnutí v energetickém průmyslu.a>admissions@gbsge.comiacute;ch obchodních modulů nabízených v rámci všech hlavních studentů absolvují také specializované kurzy, jako například:a>admissions@gbsge.comed a projekce cen ropya>admissions@gbsge.com344;ízení rizik v ropě a plynua>admissions@gbsge.comuacute;četnictví a finance pro ropu a zemní plyna>admissions@gbsge.com283; a plynua>admissions@gbsge.commodita>admissions@gbsge.comge-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/11/112337_Inside01.jpg"/>a>admissions@gbsge.come;rya>admissions@gbsge.comute; zvláštní význam pro ty, kdo pracují nebo plánují pracovat jako:a>admissions@gbsge.com/li>a>admissions@gbsge.come;ho řetězcea>admissions@gbsge.comi>a>admissions@gbsge.comKoordinátor rozvoje obchodua>admissions@gbsge.comytika>admissions@gbsge.comube.com/embed/TUW7m3FSLng">a>admissions@gbsge.comte; požadavkya>admissions@gbsge.com#345;ský titul nebo ekvivalent, nejlépe v příbuzném oborua>admissions@gbsge.comální výsledky anglické zkoušky) nebo doklad o předchozím studiu v anglicky mluvícím prostředí po dobu minimálně 3 leta>admissions@gbsge.comta>admissions@gbsge.comsemná odpověď na obchodní případovou studiia>admissions@gbsge.comm akademického týmu v jejich zvoleném kampusu. Jejich odpověď na případovou studii bude diskutována v rozhovorua>admissions@gbsge.comscaron;ech požadovaných akademických diplomů, přepisů a akademických osvědčenía>admissions@gbsge.comasu / národního průkazu totožnostia>admissions@gbsge.comnční dopisy od jejich bývalé akademické instituce a od jejich současného zaměstnavatele (je-li to relevantní)a>admissions@gbsge.comacute;četnictví, financí nebo ekonomie. Pokud předpoklady dosud nebyly studovány, mohou být předškolní kurzy učiněny během léta nebo prostřednictvím online kurzů jako je Peregrine a získáním minimálně 60% z autotestů.a>admissions@gbsge.comcute; podmínky pro přijetí - COVID-19a>admissions@gbsge.com82;adavky na přijetí zůstanou nezměněny, poskytneme podporu budoucím studentům, jejichž výsledky zkoušky budou ovlivněny současnou globální zdravotní situací. Nyní můžete odeslat své přihlášky do Geneva Business School bez skóre testu pro počáteční hodnocení. Pro více informací prosím kontaktujte a>admissions@gbsge.com .

  S ohledem na pandemii COVID-19 se Geneva Business School rada rozhodla, že přijme studenty, i když kvůli pandemii nemohou získat výsledky zkoušky TOEFL / IELTS v angličtině.

  Během pohovorů s aplikacemi použijeme stejnou úroveň přísného hodnocení a důkladně vyhodnocujeme úroveň porozumění kandidáta v angličtině, abychom zajistili, že každý má schopnost účastnit se kurzu.

  Uchazečům přijatým do Geneva Business School bez TOEFL / IELTS nebo výsledků středoškolských zkoušek bude poskytnut jeden další akademický rok od doby, kdy se připojí k naší škole, aby poskytli chybějící dokumenty.

  Více informací o našich výjimečných požadavcích na přijetí naleznete na našem blogu .

  Poplatky a financování

  Ženevský kampus

  • Poplatek za přihlášku: 150 € (Nevratné, zaplacené na základě žádosti)
  • Správní poplatek: 3000 CHF (jednorázový poplatek, vrácení 80%, pokud vízové orgány odmítnou vstupní vízum nebo povolení k pobytu)
  • Výuka za semestr: 12 950 CHF (celkem 1,5letý program / 3 semestry) (Vrácení 100%, pokud vízum zamítne vstupní vízum nebo povolení k pobytu)
Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Geneva Business School is a leading institution that provides cutting-edge Swiss Quality Education. Taught in numerous campuses around the world, including major European cities such as Geneva, Barcel ... Čtěte více

Geneva Business School is a leading institution that provides cutting-edge Swiss Quality Education. Taught in numerous campuses around the world, including major European cities such as Geneva, Barcelona and Madrid. Our innovative methodology means students are taught in small and focused classrooms by carefully chosen faculty members, all of whom are top-level professionals, dedicated to guiding them on their journey to becoming future business leaders. Méně
Ženeva , Barcelona , Madrid + 2 Více Méně