MBA v oblasti financí

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Odpověď COVID-19:

Neodkládejte své studijní plány. Začněte vzdělávací cestou zapsáním do našeho online kampusu a přijeďte do Barcelony nebo Madridu na podzim nebo v zimě. Smíšené učení je k dispozici pro červenec a říjen.

Proč MBA v oblasti financí

Uznaný jako Global MBA Tier One Ranking a # 11 Online MBA v časopise CEO

 • Studujte obchodní administrativu na obchodní škole, kde je jádro „Digital“. GBSB Global je jediná vysoká škola ve Španělsku akreditovaná společností Microsoft jako leader v oblasti digitálního vzdělávání. Odlište se od konkurence.
 • Získejte akreditace kromě svého magisterského titulu prostřednictvím ACCA, proslulé mezinárodní asociace autorizovaných účetních
 • Získejte diferenciální kvalifikaci s Microsoft Imagine Academy - GBSB Global připravuje studenty na pokrytí poptávky na trhu v oblasti digitálních technologií

Popis programu

MBA v oblasti financí aplikuje nejnovější metodiku výuky, případové studie, situační analýzu, simulační hry a praktické kurzy, které poskytují praktické znalosti použitelné v dynamickém moderním obchodním prostředí. MBA v oboru financí zahrnuje širokou škálu témat, včetně bankovnictví, investic, investičního bankovnictví, hodnocení společností, nemovitostí, účetnictví a finanční analýzy. MBA v oblasti financí je transformační program, který studenty inspiruje k osobnímu i profesnímu růstu. Je to jeden z nejvíce průkopnických MBA ve Španělsku, jehož cílem je změnit samotný koncept obchodního vzdělávání a připravuje odpovědné, inovativní a skutečně globální obchodní vůdce. MBA v oblasti financí zahrnuje kurzy zaměřené na základní analytiku, jako je finanční a manažerské účetnictví, statistická analýza a podnikové finance, které položí studentům pevný základ pro další kariérní postup. Program MBA v oblasti financí je zaměřen na udržitelné postupy, etiku podnikání, podnikatelského ducha, silné vůdčí schopnosti a inovativní řešení problémů, přípravu profesionálů v podnikání, kteří budou řídit svět ke změně a transformaci budoucnosti podnikání. Tento program MBA připravuje studenty na výzvy, které představuje globalizovaná ekonomika, a poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro přeshraniční práci. GBSB Global Business School je první obchodní školou v Barceloně, která poskytuje finanční programy navržené tak, aby splňovaly specifikace ACCA, a připravuje studenty MBA v oboru Finance se znalostmi potřebnými k získání certifikace ACCA od úrovně F1 až F4 kromě jejich titulu MBA. Toto označení nastavuje MBA ve studentech financí na rozdíl od jejich vrstevníků a může jim po ukončení studia získat nejvyšší pozice v nadnárodních společnostech.

Jeden z nejznámějších programů MBA v oblasti obchodní etiky a mezinárodních vztahů

GBSB Global MBA Barcelona se stali finalisty soutěže International Business Ethics Case Competition (IBECC), USA - nejprestižnější akce v oblasti etiky podnikání, která se konala od roku 1996 v Evropě v Průvodci zelenými programy MBA

Klíčová fakta

 • Doba trvání programu - 9 měsíců
 • Jazyk programu - angličtina
 • Příjmy - říjen, leden, duben / ročně
 • Plán - denní, denní
 • Umístění - Barcelona / Madrid, Španělsko

Hlavní body programu

 • Fakulta se zkušenostmi z oboru
 • Návštěvy společnosti
 • Studenti ze 70 různých zemí
 • Exkluzivní mezinárodní obchodní akce
 • Praktické znalosti použitelné v globální měřítku
 • Kariérní příležitosti s nadnárodními společnostmi

Proč získáte tento titul

Zvyšte svůj plat, získejte povýšení a otevřete nové pracovní příležitosti - uspokojte své profesní ambice, rozvíjejte silnou kariéru a překonejte své cíle.

3 ze 4 absolventů MBA uvedli, že by bez svého titulu MBA nezískali své současné zaměstnání (GMAC, 2013). 90% respondentů uvedlo, že program MBA byl profesionálně prospěšný.

Zvyšte svůj inovační potenciál - účastněte se kurzů v oblasti designu a kreativity a psychologie vývoje nových produktů a připravte se na práci v inovativních společnostech. Absolvujte kurzy, jako je designové myšlení, podpora kreativity a pochopení psychologie vývoje produktu.

Výzkumné oddělení GBSB Global Business School se neustále podílí na výzkumu podnikatelského vzdělávání, které podporuje návrh nejinovativnějších a praktičtějších obchodních programů. GBSB Global implementuje nejpokročilejší učební metodiky, které jsou dnes k dispozici v učebních osnovách MBA, jako jsou hry Lego Series Play a kreslení výrobních úkolů.

Zdokonalte své vedoucí a manažerské schopnosti - Staňte se profesionálním manažerem, nadšeným vůdcem, uspokojte své ambice a inspirujte ostatní.

Existuje přímá souvislost mezi úrovní výkonu a úspěchem podniku s vedoucími schopnostmi jeho manažerů. Znamená to, že poptávka po dobře vzdělaných manažerech s dobrými vedoucími dovednostmi bude růst. a zakladatelů různých firem z více než 18 zemí po celém světě.

Připravte se na řešení problémů 21. století - Připojte se k podnikatelským profesionálům při hledání agendy založené na udržitelnosti a etických obchodních praktikách.

Stále více společností dnes pečlivě vybírá své dodavatele a partnery z řady firem, které splňují mezinárodní environmentální normy a požadavky, které jsou stanoveny tak, aby respektovaly lidská práva a prováděly etické operace. Vzdělání zaměřené na globální udržitelnost připraví studenty na poslední trend zaměřený na etické obchodní praktiky v globálním podnikání.

Využijte Barcelona - Network a budujte vztahy ve městě plném předních mezinárodních společností a velkých průmyslových akcí.

World Mobile Congress, největší událost v technologickém průmyslu a oblasti inovací, se koná každoročně v Barceloně. Tato akce shromažďuje největší a nejvlivnější společnosti společně v jedné, jediné obchodní fázi, kromě přivítání největších vůdců naší doby, jako je Mark Zuckerberg, do arény. Díky této události se Barcelona oficiálně stala mobilním městem světa.

Vytvořte opravdu globální síť se silnými profesionálními spojeními přes hranice a odvětví - Využijte různorodého studentského subjektu v Global Business School Barcelona, který představuje více než 65 národností.

Vytváření sítí hraje velmi důležitou roli v profesním rozvoji, a to jak při hledání dobré práce, tak při rozvoji přínosných vztahů s novými partnery či klienty. V GBSB budete mít příležitost spojit se studenty, budoucími obchodními vedoucími z více než 65 zemí a profesory, současnými manažery

Proč GBSB Global ?

 • Jediná obchodní škola ve Španělsku s mezinárodní akreditací od ASIC
 • První a jediná oficiální škola Microsoft ve Španělsku, akreditovaná společností Microsoft jako lídr v oblasti digitálního vzdělávání, poskytuje studentům nejmodernější výukové zkušenosti od prvního dne
 • Oficiální School Showcase společnosti Microsoft
 • Jediná obchodní škola v Barceloně a v Madridu se statutem ACCA Computer Based Examination Center
 • Člen Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP), USA
 • Zaznamenáno jako jedna z nejlepších podnikatelských škol v Evropě od MYBS (Mind Your Own Business School)
 • Uznaný jako LEADER V GLOBÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ časopisem Newsweek
 • Na prvním místě v Evropě v Průvodci školami udržitelnosti
 • ÚŘEDNÍ ČLEN Evropské rady pro vzdělávání v podnikání (ECBE)
 • Repetitivní vítěz soutěže Mezinárodní obchodní etika v USA
 • Globální rozmanitost Studenti ze 70 zemí a fakulty z 20 zemí
 • Zaměření na inovace Od výukových metod, osnov kurzů a workshopů až po plně digitalizované vzdělávací prostředí nám jde především o inovace a náročný status quo
 • Možnosti zaměstnatelnosti a rozvoje kariéry Praktické znalosti a dovednosti, kariérové poradenství a individuální koučinková sezení
Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

GBSB Global Business School is an internationally accredited business school in Spain and Malta that provides business education in English to students from around the world and prepares future gradua ... Čtěte více

GBSB Global Business School is an internationally accredited business school in Spain and Malta that provides business education in English to students from around the world and prepares future graduates to launch a successful career globally. GBSB Global Business School supports high standards in business education validated by numerous international accreditation bodies. Méně
Barcelona , Madrid , Birkirkara + 2 Více Méně