MBA v oblasti financí, rizik a pojištění

Offenburg University

Popis programu

Read the Official Description

MBA v oblasti financí, rizik a pojištění

Offenburg University

Master of Business Administration (MBA) v oblasti financí, rizik a pojištění je určen pro profesionály, kteří usilují o úspěšnou kariéru v oblasti financí, řízení rizik, jakož i pojištění investičních a obchodních úvěrů.

Tento postgraduální program na světové úrovni vás provede manažerskými a podnikatelskými vedoucími a finančními a pojišťovacími dovednostmi, které vám umožňují hrát na vrcholu mezinárodního obchodu, financí a pojišťovnictví.

Offenburg University MBA zahrnuje postgraduální certifikát v oblasti exportních finančních a obchodních úvěrových pojištění a trvá 18 měsíců k dokončení.

85107_Offenburg-University--students.jpg

MBA vás připraví na hlavní posty, které mají velkou odpovědnost a urychlí váš pokrok směrem k dobře placeným vedením.

Program poskytuje jedinečnou kombinaci nejnovějších akademických výzkumů, praktické aplikace a široké spektrum témat.

Účastníci se od významných odborníků z oblasti financí a pojišťovnictví, jakož i od uznávaných akademiků poučí, jak umístit akademické myšlení a obchodní strategie do odborné praxe. Program je navržen tak, aby byl flexibilní v poskytování, aby se zabýval různorodým spektrem studentů z různých prostředí, míst a odvětví.

Jak se učíte

Budete studovat celou řadu modulů online / dálkového učení a navštěvujete blokové semináře v ohromujícím německém Schwarzwaldu během tří semestrů na Offenburg University škole Business Offenburg University v Offenburg University .

Kurzy zahrnují

 • Mezinárodní finanční trhy
 • Fintech a Insuretech
 • Analýza makroekonomických rizik
 • Základy a zásady ECA
 • Upisování a správa portfolia
 • Podniková diplomacie
 • Inovační rozhodování
 • Mezinárodní vyjednávací dovednosti

Hlavní body programu

 • Dodané odborníky: ředitel programu profesor Andreas Klasen
 • Délka trvání: 12 měsíců (PG Cert) 6 měsíců (MBA top-up) = 18 měsíců (Full MBA)
 • Dodání: Online / Dálkové učení a blokové semináře
 • Ocenění: Postgraduální certifikát (PG Cert) a Master of Business Administration (MBA)

Offenburg University MBA v oblasti financí, rizik a pojištění vám umožňuje pracovat s ambiciózními odborníky, kteří objevují zkušenost, která je skutečně transformační.

Struktura kurzu

Postgraduální certifikát

Struktura kurzu MBA v oblasti financí, rizik a pojištění vychází ze sedmi základních vyučovaných online / dálkových modulů v semestru jedna a semestru dva se 60 kredity (ECTS) se zaměřením na řízení a vedení, stejně jako finanční, rizikové a pojišťovací témata což vede k postgraduálnímu certifikátu. Modul "Úvod do financí a pojištění" zahrnuje nepovinný indukční týden v německém Schwarzwaldu.

Studenti, kteří úspěšně absolvovali 12-měsíční postgraduální certifikát (ekvivalent britského postgraduálního diplomu), mohou převést na MBA v oblasti financí, rizik a pojištění dokončením Master's Top-Up. Bude to trvat dalších 6 měsíců.

Master's doplněk

V semestru tři, studenti získají 30 ECTS a navštěvují blokové semináře na Offenburg University v Offenburg University Campusu Gengenbach a volí jeden volitelný (nabízené moduly se mohou lišit). Kromě toho budou vyvíjeny výzkumné dovednosti, které připraví účastníky své diplomové práce.

Jak jste vyhodnoceni

Program bude hodnocen písemnými zkouškami na konci každého semestru a osobní účast na zkouškách v Offenburgu je povinná pro všechny studenty. Písemné zkoušky mohou zahrnovat krátké případové studie, výpočty nebo otázky s více volbami. Dále budou studenti hodnoceni prostřednictvím kurzů, které mohou zahrnovat eseje nebo individuální / skupinové prezentace.

Vstupní požadavky

Absolvent bakalářského, diplomového nebo ekvivalentního oboru v oboru obchodní nebo příbuzné disciplíny s 210 ECTS a třídou 2,5 nebo dobrým standardem druhé třídy nebo vyšším.

Kandidáti s jinou odbornou nebo akademickou kvalifikací budou předmětem předběžného přezkoumání a / nebo přezkoumání ředitelem programu.

Doklad o odborné nebo odpovídající pracovní praxi (minimálně 2 roky po ukončení studia).

Žadatelé, jejichž první jazyk není angličtina nebo kteří nebyli obeznámeni s výukou anglického jazyka, musí mít v anglickém jazyce jednu z následujících kvalifikací: IELTS: stupeň 6.5 (ne méně než 6.0) nebo TOEFL: 550 (papír), 213 (počítač) nebo 87 (internet).

Vaše univerzita

Výzkum bohatý

Offenburg University je vysoce výkonná instituce zaměřená na výzkum a podnikání. Sídlí v Černém lese, jednom z německých hospodářských sil. Offenburg University je v oblasti aplikovaného výzkumu na jihozápadě pět nejlepších, tvořících prosperující komunitu s více než 4 000 studenty ve dvou areálech. Univerzita je široce uznávaná pro svůj mezinárodní dosah a byla jednou z prvních německých univerzit s mezinárodními magisterskými programy. Studenti mají prospěch z výzkumu na světové úrovni a praktického vyučování.

Fakulta podnikání je neustále zařazována mezi špičkové obchodní školy v Německu. Fakulta má pověst inovačních metod výuky a individuálního dohledu s malými třídami, které zajišťují jedinečnou zkušenost s učením. Offenburg University je zaměřena na globální vazby na korporace, banky i národní vlády a multilaterální.

MBA úzce souvisí s institutem Offenburg University pro obchod a inovace (IfTI). Pokud členové ITTI mají reputaci pro své metodiky a metody, stejně jako jejich nesrovnatelné zkušenosti s inovacemi, obchodní politikou a exportními financemi. Pokud výzkumníci podporují srovnávání, strategii, zlepšování procesů a projekty hodnocení pro instituce světové úrovně, jako je africká exportní importní banka (Afreximbank), exportní agentura EKF Dánska,

Kdo by měl studovat na MBA?

Tento program je vhodný pro firemní praktiky, kteří hledají důkladné a praktické porozumění exportnímu financování a pojištění obchodních úvěrů. Zaměřuje se na osoby pracující v rámci obchodu

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace November 14, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
3 semestry
Denní studium
Price
Cena
4,980 EUR
€ 4 980,00 (semestr 1) - 4 980,00 € (semestr 2) - 5 950,00 € (semestr 3)
Information
Deadline
Led. 15, 2019
Locations
Německo - Offenburg, Baden-Württemberg
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 15, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Srp. 15, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Německo - Offenburg, Baden-Württemberg
Termín odevzdání přihlášek Led. 15, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Říj. 2019
Německo - Offenburg, Baden-Württemberg
Termín odevzdání přihlášek Srp. 15, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu