MBA v oblasti financí a odpovědných investic

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

116209_BBASHMdistinctions.jpg

Cílem MBA v oblasti financí a zodpovědných investic je nabízet převážně profesionálně orientované vzdělávání, které se zabývá podnikovými financemi a širší program udržitelnosti pro odpovědné investice.

Po dokončení programu budete schopni aplikovat a demonstrovat povědomí o pokročilých teoriích o podnikových financích a udržitelnosti, samostatně řídit finanční projekty, rozvinout manažerský postoj k nízkouhlíkovému hospodářství a mít také pevnou etiku s s ohledem na řízení investic.

Studenti SUMAS se neustále zabývají praktickými projekty, které vedou akademici, konzultanti a odborníci.

Tyto projekty jsou součástí inovativní metodiky výuky společnosti SUMAS, která zahrnuje videokonference s předními řečníky v organizacích a prezentace firem ve společnosti.

Tyto aktivity nejen podporují sdílení znalostí, ale také poskytují cenné příležitosti pro vytváření sítí s cílem posílit váš rozvoj kariéry.

133821_Grad.jpg

Organizace programu:

Délka: 1 rok (na plný úvazek) / 2 roky (na částečný úvazek)

Obsah: 9 základních modulů, 5 hlavních modulů, Final Capstone Projects ve spolupráci s vedoucími pracovníky.

Datum zahájení: únor a září.

Požadavky na programy MBA:

Naše univerzita vítá přihlášky studentů, kteří úspěšně ukončili bakalářský titul. Jakmile se přihlásíte, náš přijímací tým bude v kontaktu s Vámi pro další požadavky.

 • Poplatek za podání žádosti ve výši 150 CHF.
 • Úřední ověřené přepisy a diplomy bakalářského studia s ověřeným překladem (pokud ne původně v angličtině).
 • CV / Resumé označující jak úplné vzdělání, tak veškeré pracovní zkušenosti v obráceném chronologickém pořadí.
 • Motivační dopis, který uvádí, proč chcete studovat ve Švýcarsku na Sustainability Management School .
 • Pokud nejste rodilý mluvčí angličtiny nebo jste poslední tři roky nestudovali v anglicky vyučované škole nebo v anglickém pracovním prostředí.
 • Fotokopie platného cestovního pasu nebo průkazu totožnosti.
 • Dvě pasové fotografie.
 • Žádosti z jiných než kandidátů budou hodnoceny pro naši Executive-MBA na základě 3–4leté manažerské praxe.

74548_LeoKyleMBAFinQuote.png

Náklady na program (kampus Švýcarsko)

 • Výuka programu - 42 200 CHF
 • Výdaje a materiály * - 650 CHF
 • Volitelná stáž a profesionální rozvoj 2. rok - 9'900 CHF

* Náklady a materiály zahrnují kapitoly elektronických knih a elektronické časopisy. Aplikace pro simulační herní software, capstone a studentské výlety jsou dodatečné náklady a nejsou zahrnuty v celkové ceně.

Zážitkové tábory

Naše zážitkové tábory z celého světa pomohou zvýšit vaše povědomí o udržitelném životě a umožní vám vytvořit praktická řešení environmentálních problémů.

GNH (Gross Happiness) - Bhútán

Seznamte se s jedinečným výhledem Bhútánu na udržitelnost a holistické štěstí a zároveň si vychutnejte malebnou krajinu této jedinečné země.

Ekoturistika - Island

Přednášky o rostoucím trendu ekoturistiky v zemi ao návštěvách jejich předních touroperátorů, aby zjistili, jak Island dnes vede udržitelný cestovní ruch.

Ochrana přírody - Kostarika

Objevte ochranu přírody z první ruky v Kostarice a zjistěte, jak tato svěží středoamerická země denně bojuje s otázkami ochrany přírody.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business ... Čtěte více

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business knowledge and a deep understanding of sustainable development. Méně
Žláza , Švýcarsko online , Milán + 2 Více Méně