MBA v mezinárodním managementu

Všeobecné informace

6 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Zažijte mezikulturní zážitek

Naše MBA v oboru International Management poskytuje mladým profesionálům obchodní dovednosti a přístup k úspěšné mezinárodní kariéře.

 • 10měsíční program : Intenzivní program MBA se silným mezikulturním přístupem
 • 2 země dle vašeho výběru: Studujte každý semestr v jiném městském kampusu ESCP
 • 2 Firemní poradenské projekty ve 2 zemích: Konzultujte s firmami skutečné projekty a rozšiřujte své mezinárodní pracovní zkušenosti
 • 23 volitelných nabízených ve 7 zemích: Vyberte si specializaci nebo diverzifikaci své zkušenosti s MBA a zažijte až 4 další země
 • 55 000 absolventů ze 150 zemí: Připojte se k různorodé síti profesionálních absolventů, abyste vylepšili svou budoucí mezinárodní kariéru.
 • 150 výzkumných aktivních profesorů z více než 20 národností: Praktická zkušenost s učením od našich různých profesorů na plný úvazek, přidružených a hostujících profesorů

Vyzvěte se

Budete studovat, učit se a vyzkoušet sami 140 fakult mezi nejlepšími v příslušných oborech. Získáte kritické myšlení a schopnost znovu objevit a představit si nové způsoby podnikání. Stejně jako fakulta studentů je různorodá, tak je i fakulta.

Výběr MBA znamená zahájit nebo zlepšit vaši kariéru. V ESCP budete mít prospěch z celé řady činností podporujících kariéru. Budete si moci vybrat z 20 000 ročních nabídek pracovních míst a stáží. Nebo jako 10% našich studentů můžete vytvořit nebo se připojit k startupu.

Cíle programu

 • Poskytuje obchodní dovednosti a myšlení pro úspěšnou mezinárodní kariéru.
 • Pokryjte všechny funkční oblasti řízení a poskytněte multikulturní praktické zkušenosti.
 • Poskytuje vám spoustu různých pohledů, metod výuky a školní myšlenky.
 • Získejte kritické myšlení a schopnost znovu objevit a představit si nové způsoby podnikání.
 • Změňte nebo vylepšete svou kariéru.

Požadavky na přijetí

 • Předchozí bakalářský nebo magisterský titul, Maîtrise, Licenciatura, Laurea Magistrale nebo ekvivalent v jakékoliv disciplíně
 • Pracovní zkušenosti s minimem 3 let (Uchazeči s menšími zkušenostmi, kteří projevují mimořádnou zralost a vynikající vedení prostřednictvím svých odborných a osobních zkušeností, budou také zváženi.)
 • Znalost angličtiny

Neváhejte poslat svůj životopis některému z našich koordinátorů přijímání, abyste si ověřili způsobilost pro MBA v mezinárodním řízení.

Poplatky za uplatnění

Platba 180 EUR za aplikační poplatky splatné společnosti ESCP.

Poplatky a finance

Poplatky pro akademický rok 2020/2021 jsou stanoveny na 46 000 EUR.

Žadatelé, kterým je nabídnuto místo, musí potvrdit jejich přijetí a zaplatit nevratnou zálohu ve výši 5 000 EUR za školné.

Financování a stipendia

Máme řadu možností financování, stejně jako stipendia pro způsobilé kandidáty, které mohou pomoci při financování programu. Všechna stipendia ESCP a možnosti financování nejsou kumulativní.

Kariéra

MBA v oblasti mezinárodního managementu navrhuje program rozvoje kariéry, mezinárodní program rozvoje vůdců (I-LEAP), jehož účelem je pomoci vám při hledání ideální práce po ukončení studia.

I-LEAP je rozvíjen v průběhu akademického roku jako doplněk odborných kompetencí a manažerských dovedností získaných ve výuce. Tento program je organizován kolem 3 klíčových témat pro profesionální rozvoj:

 • Profesionální sebepoznání
 • Osobní růst kariéry
 • Nastavení cíle kariéry

I-LEAP je konstruován s podporou a zdroji Asociace absolventů ESCP, odborné znalosti ESCP Careers Service umístěné na každém ze šesti kampusů, spolu s certifikovanými profesionálními trenéry. Jeho cílem je podporovat vás při určování vašich profesních cílů, potvrzovat vaše kariérní vyhlídky a zároveň vám poskytovat rady, data a nástroje nezbytné pro jejich výkon. Program zahrnuje:

 • Třídenní seminář zaměřený na profesionální orientaci: Objevte sadu personalizovaných nástrojů kariéry pro správu kariérového plánování
 • Program Alumni-Mentor: Vyberte si Alumni, který bude vaším mentorem a spojením s profesionálním světem
 • Individuální profesionální koučování

Díky kombinaci služby ESCP Corporate Relations Service, vašeho členství v Asociaci absolventů a různých specializovaných a vícesektorových veletrhů práce ve všech areálech získáte přístup k 50 000 pracovním příležitostem a 20 000 stážím a získáte také spojení s více než 55 000 aktivních absolventů ve 150 zemích.

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Čtěte více

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Méně
Paříž , Madrid , Londýn , Berlín , Turín , Varšavě , Peking , Benátky + 7 Více Méně