MBA v mezinárodním e-Supply Chain Management

Všeobecné informace

Popis programu

V oblasti dodavatelského řetězce dnes dochází k rychlé transformaci a růstu. Nové technologie a vylepšení IT, jako je AI, blockchain, robotika, strojové učení a cloud computing, významně formují odvětví logistiky a řízení dodavatelského řetězce i naše životy.

Není pravda, že se očekává, že sektor řízení dodavatelského řetězce do roku 2025 dosáhne 24,532 miliard USD, přičemž podle průzkumu Allied Market Research bude od roku 2018 do roku 2025 růst složeným ročním tempem 9,7%. Veškerý tento vývoj se promítá do zrychlení a nižších nákladů na doručovací služby a zvýšení spolehlivosti služeb. Průmysl logistiky a dodavatelského řetězce bezpochyby není stejný jako před deseti lety a stále zaznamenává rychlou transformaci ve všech odvětvích. Proto se technologie nepovažuje za tržní výhodu pro technologicky nejnáročnější společnosti, ale za standard na obecné úrovni. Je proto zásadní, aby klíčoví aktéři tohoto odvětví předvídali, jak nejnovější inovace ovlivní jejich dodavatelské řetězce, a odpovídajícím způsobem využili výhody nové technologie.

Sledováním tohoto dvojitě akreditovaného MBA získají studenti přístup ke spolehlivému a praktickému vzdělávání v oblasti řízení dodavatelského řetězce a zkoumají nejnovější vývoj a technologie s cílem vědomě je používat a aplikovat ve svém profesním životě.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg

Kurikulum programu

 1. Strategie a globalizace
 2. Vedení a řízení lidských zdrojů
 3. Řízení provozu a obchod
 4. Mezinárodní marketing
 5. Finanční a ekonomické řízení
 6. Podnikání a inovace
 7. Obchodní hra
 8. Nové technologie a optimalizace SCM
 9. Strategie nákupu a nákupu v SCM
 10. Distribuce, skladování, manipulace, přeprava a reverzní logistika v SCM. Skladové hospodářství
 11. Kvalita, produktivita a provoz
 12. Závěrečný magisterský projekt

Konečný projekt magisterského studia je psán buď jako podnikatelský plán, nebo jako případová studie pro existující firmu. Je to vynikající příležitost pro studenty, aby rozvíjeli své podnikatelské nápady a dali jim život, protože na projekty dohlíží a řídí je některá z nejlepších odborníků v oboru. Důrazně doporučujeme našim studentům, aby využili magisterského projektu k posunutí svých limitů a využívali ho jako cvičení pro podnikání.

Projekt může být proveden jednotlivě nebo ve skupině.

Studentský profil

 • Profesionálové v oblasti logistiky a dodavatelského řetězce, kteří chtějí aktualizovat své znalosti a dovednosti s nejlepšími odborníky v oboru.
 • Podnikatelé, kteří chtějí získat podrobný pohled na jeho dodavatelský řetězec, provoz a logistické manažerské aspekty, spolu s nejnovějším vývojem a technologiemi dostupnými na trhu.
 • Nedávní absolventi, kteří se chtějí specializovat v oblasti řízení dodavatelského řetězce s inovativním a jedinečným přístupem, který jim umožní získat konkurenční výhodu v době vstupu na trh práce.

Akreditace

Duální titul v oboru e-Supply Chain Management

 • MBA v mezinárodní správě e-Supply Chain Management od BEBS Barcelona Executive Business School
 • Magisterský titul v oboru řízení mezinárodního e-dodavatelského řetězce na UCAV (Katolická univerzita v Ávile)

BEBS je soukromá obchodní škola poskytující vysokoškolské vzdělání platné na celém světě a je členem Asociace obchodních škol ve Španělsku (AEEN) a soukromého vysokoškolského vzdělávání Evropské unie (EUPHE).

Požadované dokumenty

 1. Aktuální životopis (CV)
 2. Motivační dopis
 3. Kopie pasu nebo průkazu totožnosti
 4. Bakalářský titul
 5. Akademický záznam (přepis / hodnocení)
 6. IELTS 6.0 nebo ekvivalent, jako je TOEFL nebo předchozí vzdělání v angličtině
Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing t ... Čtěte více

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing to the development of current and future leaders of many countries and sectors. BEBS is an innovative institution, making a positive, comprehensive and consistent impact on people, businesses, and society. The success of BEBS is based on an academic approach, with a strong focus on professional and humanistic approach to Business and Leadership: during any of our Programs our professors and executive professionals bring reflection, dialogue, critical analysis, projects and initiatives to ensure excellent education, consequently generating a valuable contribution to business and social transformation. Méně