Executive MBA - kombinovaný program

Hodnocení DSM

Naše MBA je přizpůsobena vám a vašim individuálním rozvojovým potřebám, abyste zajistili, že budete absolvovat dovednosti a důvěru, abyste se stali agilním a odolným obchodním lídrem budoucnosti. Důraz je kladen na skutečné nástroje a znalosti používané k překonání komplexních strategických a operačních úkolů, kterým čelíme v naší globální ekonomice. Toto zaměření v reálném světě vám dává schopnost a důvěru vytvářet inovativní řešení problémů, kterým čelíte nyní a v budoucnu. Náš přístup k učení se tedy soustřeďuje na aplikaci teorie na praxi.

Všichni delegáti jsou povinni rozvíjet své vedoucí schopnosti prostřednictvím uplatňování těchto principů na skutečné obchodní problémy a problémy

11 Výhody Executive MBA - Kombinovaný program

Vyšší potenciál výdělků - Absolventi MBA mají vyšší plat.

Rozšiřte kariérní vyhlídky - MBA umožňuje přístup k větším pracovním příležitostem a vylepšeným propagačním vyhlídkám.

Celosvětové uznání - MBA je široce uznávaný po celém světě jako rozlišování v oblasti podnikového vzdělávání a vstupního místa pro vedoucí pozice.

Rozvíjet odborné znalosti - MBA si vybudí odborné znalosti

Profesionální rozvoj - MBA představuje skvělou investici ve vašem profesním rozvoji, zvyšuje vaše vedení a obchodní dovednosti.

Rozvíjet podnikání - pomocí MBA získáte potřebné znalosti a postupy potřebné pro potenciální rozvoj a provozování vlastních podniků.

Příležitosti pro vytváření sítí - náš program MBA vám připraví cestu pro interakci s budoucími obchodními manažery a manažery po celém světě.

Flexibilita - naše MBA je velmi flexibilní, můžete se rozhodnout pro úplné studium online nebo navštěvovat krátké intenzivní workshopy každý semestr. To znamená, že můžete studovat své současné závazky.

Důvěryhodnost - absolvent MBA demonstruje potenciálním partnerům / kolegům / zaměstnavatelům, že jste vysoce kvalifikovaní a věnujte se vašemu oboru.

Členství v Ústavu vedoucích pracovníků a řízení a dosažení osvědčení ILM úrovně 7 v oblasti vedení

Dosažení diplomu strategického vedení Leadership ATHE Level 7, který poskytuje vynikající kombinaci odborné a akademické kvalifikace za pouhých 18 měsíců

Struktura kurzu

Executive MBA - Kombinovaný program obsahuje klíčové komponenty, které umožňují velkou flexibilitu . Delegáti získají přístup k naší on-line učební platformě pro přístup ke všem zdrojům kurzu, rozsáhlé knihovně, diskusním fóru a podpoře lektorů. Všem delegátům je přidělen učitel, který je bude podporovat po celou dobu svého působení v programu, poskytuje zpětnou vazbu, rady a rady. Delegáti mají také přístup k odbornému fóru, kde si mohou vyměňovat nápady a součinnost s dalšími delegáty.

Profil účastníka

Naše Executive MBA - Kombinovaný program přitahuje celou řadu účastníků z mnoha různých odvětví a zemí. To znamená, že budete studovat společně s vedoucími pracovníky, vedoucími, manažery s obchodními zkušenostmi, problémy a postupy, které jsou velmi rozmanité. To zvyšuje učební prostředí a poskytuje vynikající příležitost k vytváření sítí a budování profesionálních vztahů. Prostřednictvím diskusních fór, vzdělávacích seminářů a projektů spolupráce budou příležitostí využít společné znalosti a zkušenosti.

Vstupní požadavky

Žadatelé by měli mít první stupeň nebo rovnocenný nebo mít rovnocenné zkušenosti nebo odbornou přípravu, obvykle z pracovního prostředí. Pro ty, kteří mají angličtinu jako druhý jazyk, by měli mít IELTS 6.0 bez dovedností pod 5,5, nebo rovnocennou kvalifikaci. Prosím, kontaktujte nás, pokud byste chtěli prodiskutovat své zkušenosti a vzdělání a zjistit, zda je tento program pro vás vhodný.

Část 1: - Osvědčení ILM úrovně 7 v oblasti vedení a řízení

Osvědčení ILM úrovně 7 v oblasti řízení a řízení je tvořeno jednou povinnou jednotkou, která od žáka vyžaduje, aby při řízení svého vývoje řídil přístup založený na dotazování založený na dotazech. Budete pracovat se svým školitelem, abyste prozkoumali své dovednosti v oblasti vedení a dovedností, dokončili hodnocení profilu vedení a dokončili přezkum vašich dovedností a oblastí pro rozvoj. V rámci tohoto programu budete také členem ILM.

Část 2- Úroveň 7 Postgraduální diplom ve strategickém řízení podniku

Úroveň 7 Postgraduální diplom ve strategickém řízení podniku je komplexní program pro vedoucí pracovníky a vedoucí pracovníky v průmyslu z jakéhokoli sektoru. Tato kvalifikace zdůrazňuje každému zaměstnavateli nebo firmě, že žák, který má vysokoškolské dovednosti, se aplikuje na to, co je požadováno pro vedoucí pracovníky v jakékoli organizaci. Firmy vyžadují od svých vedoucích pracovníků a manažerů, aby důkladně porozuměli strategickému plánování, strategiím motivujícím zaměstnance, vyladěným vedoucím dovednostem a dobrému pochopení faktorů, které umožňují organizacím zůstat konkurenceschopné a podporují růst podniků. Budete pokrývat jednotky, které přitahují 120 kreditů na magisterské úrovni. Tento program umožňuje studentům rozvíjet takové dovednosti, protože studenti pracují prostřednictvím jednotek na tomto programu, rozvíjejí své chápání výkonných dovedností.

Část 3: Master of Business Administration (Executive) doplněk

Po úspěšném dokončení části 1

Program se vyučuje na:
Angličtina
Poslední aktualizace August 19, 2018
Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu, Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
18 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
7,500 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date