MBA v informačních technologiích

Všeobecné informace

18 dostupných umístění

Popis programu

Přehled

Často používaný v podnikovém nebo podnikovém kontextu, informační technologie je použití počítačů pro ukládání, načítání, přenos a manipulaci s daty nebo informacemi. Moderní informační technologie (IT) pokrývají všechny související technologie, jako je počítačový software, počítačový hardware, elektronika, polovodiče, internet, telekomunikace, elektronický obchod a robotika. Řízení informačních technologií (ITM) je oddělení, které zajišťuje, že veškeré technologické zdroje, jako je software, data, sítě a skladovací zařízení společnosti, jsou řízeny v souladu s jejími potřebami a prioritami. Manažer informačních technologií (ITM) je zodpovědný za rozpočtování, personální obsazení, správu změn a správu IT oddělení. Se zaměřením na řízení informační bezpečnosti, strategii informačních technologií, správu informačních technologií, analýzu systému, správu IT rizik a správu změn.

Jeden rok MBA (Master of Business Administration) v oblasti řízení informačních technologií je komplexní program určený pro IT profesionály, kteří se těší na manažerské nebo senior administrativní roli v oblasti informačních technologií. Po absolvování programu budou studenti obdrženi postgraduální diplom v oblasti řízení informačních technologií z Cambridge International Qualifications, UK a MBA ve vedení informačních technologií Universdiad Catolica de Murcia, UCAM.

Studenti, kteří se zapojí do MBA v oblasti řízení informačních technologií, absolvují základní moduly v oblasti Mezinárodních lidských zdrojů, Strategického řízení změn, Strategického řízení a vedení a řízení provozu a specializovaných modulů pro řízení informační bezpečnosti, strategii informačních technologií a řízení informačních technologií v první části. v druhé části studenti využijí modul Sociálně-ekonomicko-právní prostředí a diplomovou práci.

Program duální certifikace UCAM - CIQ

Dvojitý certifikační program MBA v operacích a projektovém řízení v ESBF bude usnadněn renomovanou fakultou s desetiletou zkušeností v oboru. Během programu budou studenti vystaveni průmyslovým případům, podnikovým simulacím a extempore. Všichni studenti Exeed School of Business and Finance do programu MBA budou mít přístup do knihovny Exeed School of Business and Finance , přístup k Ebrary s tisíciletími časopisů a knih, pravidelné návštěvy vedoucích pracovníků a kariérní veletrhy

Během programu se student může zapojit do sportovního klubu, klubu podnikání a do klubu profesionálního rozvoje. V rámci programu budou studenti navštěvovat inovační centra, velké organizace, urychlovače a nadějné starty v regionu SAE. Student má také možnost zúčastnit se veletrhu na kariéře společnosti za účasti nejlepších společností v SAE. Po dokončení programu má student možnost navštěvovat univerzitní schůzku v areálu UCAM, Murcia, Španělsko.

Londýnský seminář vedoucích pracovníků

Všichni studenti, kteří dokončili první část programu, budou cestovat do Londýna, Spojeného království, aby se zapojili do intenzivního workshopu vedoucích pracovníků a průmyslového turné.

O univerzitě UCAM (Universdiad Catolica de Murcia) - Katolická univerzita v Murcii

UCAM je špičková univerzita založená v Murcii ve Španělsku. Zahájena v roce 1995, UCAM má aktivní studentskou základnu 21 000 studentů a má akademický personál více než 1000. Program MBA v UCAM, Murcia, Španělsko je akreditován ANECA a univerzita je členem ENQA, Universia a EUA. UCAM má strategickou partnerskou síť více než 300 univerzit, mezi nimi Stanford, National University of Singapore a National Technological University. Společnost UCAM má společné strategické partnerství s vedoucími pracovníky v oboru, včetně společností Coca Cola, Microsoft, Soft a SAP. Jako univerzita sportu má UCAM své absolventy více než 20 olympiád.

O společnosti CIQ

Cambridge International Qualifications je mezinárodním zadavatelem založeným ve Velké Británii. Společnost CIQ oceňuje profesionály z celého světa v oblasti řízení a technologií a má partnerství s významnými univerzitami na celém světě. CIQ je členem Evropské asociace pro zajišťování kvality ve vysokoškolském vzdělávání a programy CIQ jsou schváleny společností TQUK a NCFE. CIQ je také partnerem firemního vzdělávání více než 100 organizací po celém světě.

Programový obrys - část A

Část A se skládá ze šesti modulů, z nichž čtyři moduly jsou jádro, zatímco dva jsou specializované moduly. Šest modulů bude dodáno po dobu šesti měsíců. Všichni studenti, kteří dokončí část A, dosáhnou 40 ECTS, což odpovídá 120 kreditům ve Velké Británii.

  • Mezinárodní řízení lidských zdrojů
  • Strategické řízení změn
  • Strategické řízení a vedení
  • Řízení provozu
  • Správa zabezpečení informací
  • Strategie a management informačních technologií

Obrys programu - část B

Část B se skládá z povinného modulu a diplomové práce. Část B bude trvat šest měsíců a všichni studenti dokončí část A a část B bude udělena titul v MBA v managementu zdravotnictví od UCAM Španělsko a dosáhne 60 ECTS (European Credit Transfer System), což je ekvivalent 180 Kredity ve Velké Británii.

  • Socioekonomické - právní prostředí
  • Práce práce

Dodání - Online:

Program bude poskytován prostřednictvím nejmodernějšího online vzdělávacího systému a všichni studenti budou mít přístup k mezinárodním časopisům a knihám. Všechny programy budou doručeny mezinárodní fakultou a student může navštěvovat živé přednášky z vyšších mezinárodních fakult přihlášením do systému. Všechna zasedání budou zaznamenána a studenti si mohou poslechnout přednášky ve volném čase. LMS má možnost sezení pochybností a online aktivity ve třídě. Třídy se konají dvakrát týdně (neděle a úterý) po dobu tří hodin.

Dodání - učebna:

Pro studenty, kteří se chtějí zúčastnit třídní zasedání, bude Exeed School of Business and Finance každých pátek zasedání učeben v areálu v Sharjah ve Spojených arabských emirátech. Všechna zasedání budou doručena vysokými fakultami. Všichni studenti získají také přístup k nejmodernějšímu vzdělávacímu systému, který má možnost nahrát přiřazovací a referenční materiály a časopisy.

Přiřazení a hodnocení:

UCAM - ESBF postupuje na základě přístupu založeného na zadání a student musí předložit zadání po každém modulu.

Stipendium:

Aby UCAM - ESBF podpořila průběžné vzdělávání a podporovala vzdělávání pro všechny, nabízí štipendium pro profesionální pracovníky. Studenti mohou využít stipendia až do výše 20% na základě akademických výsledků a pracovního profilu.

Dokumenty k hodnocení:

Všichni studenti, kteří se chtějí zapojit do programu UCAM - ESBF, mohou své kandidatury vyhodnotit předložením svých dokumentů, včetně nejnovějšího výpisu z osvědčení o vzdělání, životopisu a kopie pasu na adresu info@esbfedu.com

Přívod:

UCAM - ESBF sledují modulární / rotační příjem a studenti mohou přijmout vstup na začátku každého modulu. Pro podporu přijímání pošlete své dotazy na info@esbfedu.com

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Čtěte více

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Méně
Sharjah , Sharjah , Omán online , Saúdská Arábie online , Singapur online , Bahrajn online , Indie online , Dubaj , Kanada online , Nigérie online , Mumbai , Bengaluru , Abu Dhabi , Malajsie online , Londýn , Rijád , Jeddah , Dammam , Al Ain + 18 Více Méně