MBA v globálním řízení

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Mezinárodní MBA v angličtině

V našem mezinárodním programu MBA získáte specifické manažerské dovednosti, které dnešní společnosti očekávají. Akce se obvykle konají formou seminářů a workshopů, které vyžadují aktivní účast ve formě malých skupinových workshopů a prezentací. Výuka probíhá výhradně v angličtině.

Naši studenti mají mezinárodní zázemí a s námi se v Brémách setkávají z celého světa. Studovat společně s lidmi z různých prostředí je důležitou výzvou a příležitostí k výměně názorů na společné hodnoty. Připravujeme naše studenty na vedoucí úlohy a podporujeme vás při přijímání eticky přijatelných rozhodnutí.

program

Magisterský studijní program v globálním managementu je třísemestrální prezenční studium vedoucí k magisterskému oboru Business Administration (MBA). Program je charakterizován vysoce kvalifikovanými učiteli, mezinárodním a různorodým, inspirativním studentským orgánem a fakultou, která poskytuje jedinečné prostředí pro intelektuální výměnu. Spolupracující práce v kombinaci s akademickou dokonalostí, silnou praktickou orientací a příležitostí k účasti na zahraniční exkurzi, stejně jako možnost stáže dokončí studijní program.

cílová skupina

Studijní program Global Management (MBA) je určen mladým manažerům, kteří jim dávají příležitost získat dovednosti, které úspěšné mezinárodní společnosti požadují dnes. Cílem je poskytnout jak manažerské dovednosti, tak zkušenosti s provázaným myšlením se zaměřením na globální podnikání. To je základní požadavek pro studenty, kteří mají zájem o kariéru ve vládě, mezinárodní organizaci nebo hospodářském podniku. Studenti našeho studijního programu mají zjevně výhodu, pokud jde o dokázání vynikajících vůdčích schopností.

cíle

Magisterský studijní program v oblasti globálního managementu má za cíl poskytnout vedení a zkušenosti v globálním obchodním světě. Pro studenty, kteří hledají kariéru v ekonomickém podniku, mezinárodní organizaci nebo dokonce vládu, je to základní požadavek. Pro naše studenty je tak zajištěn náskok ve vedení.

absolvování

Na konci magisterského programu Global Management, po dvou semestrech je závěrečná zkouška Master of Business Administration. Jakmile studenti dokončí všechny moduly na konci druhého semestru, je napsána diplomová práce, která musí být obhajována v ústní zkoušce. Pokud studenti absolvují stáž po druhém semestru, ústní zkouška se uskuteční po třetím semestru. Závěrečná zkouška obsahuje výsledky jednotlivých zkoušek v průběhu studia a také diplomovou práci. Po úspěšném absolvování programu obdrží studenti titul "Master of Business Administration".

Vstupné - MBA v globálním řízení

požadavky:

  • Akademický, business-orientovaný titul (bakalářský)
  • Mysl. Jednoroční praktické zkušenosti
  • Doklad o velmi dobré znalosti angličtiny prostřednictvím vhodných certifikátů (angličtina pro střední školu, TOEFL test s minimálně 560 body, počítačový test TOEFL s minimem 220 bodů, IELTS 6.0, CEF B.2, volba: anglický test)
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership.

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership. Méně
Brémy , Brémy + 1 Více Méně