MBA v evropském / asijském řízení

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Full-time MBA program pro inženýry, 100% v angličtině

Tento program byl vyvinut pro výcvik špičkových talentů pro vedoucí pozice v Evropě a Asii. Zaměřuje se především na mladé profesionály, kteří získali první vzdělání v oblasti strojírenství, společenských věd nebo přírodních věd a mají alespoň jeden rok profesní zkušenosti.

Rozmanitost programu je založena na jedinečné koncepci kombinace moderního manažerského know-how v klíčových disciplínách se zaměřením na evropské a asijské podnikání. Učební plán obsahuje šest základních modulů, které se zabývají obecným manažerským výhledem na obchodní funkce a na to, jak lze integrovat do měnícího se globálního hospodářství. Navíc může být vybrána specializace "Evropa" nebo "Asie" ve dvou modulech. Dvě volitelné moduly vám dávají možnost přizpůsobit program vašim individuálním cílům v oblasti kariéry nebo organizačním zájmům. Program je doplněn návštěvami firem, přednáškami hostů, kariérovým poradenstvím a osobní pozorností.

cílová skupina

Program je zaměřen na lidi, kteří se chtějí zabývat mezinárodní ekonomií z evropské nebo asijské perspektivy a kteří mají prvního stupně inženýrství, společenských věd nebo přírodních věd a alespoň jeden rok odborné praxe. Umožňuje jim uspět v řídících funkcích v mezinárodním prostředí.

Vzhledem k tomu, že program je zaměřen především na neekonomisty, je poskytován základní ekonomický, metodologický a sociální převod dovedností, pokud jde o úkoly jako manažer na rozhraní mezi jejich domovskou zemí a evropskými nebo asijskými trhy, a měl by být kvalifikován pro další kariérní kroky.

vstupné

Pro aplikaci potřebujeme následující kvalifikaci a dokumentaci:

  • Především neekonomický první stupeň (oficiální osvědčení předchozího stupně)
  • Jeden rok odborné praxe (požadavek na doklad o odborné praxi / potvrzení o zaměstnání)
  • Doklad o znalosti angličtiny (TOEFL - 80 bodů IBT ("internetový"), IELTS - 6,5 bodů)
  • motivační dopis
  • pasovou fotografii
  • Kopie rodného listu nebo pasu
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership.

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership. Méně
Brémy , Brémy + 1 Více Méně