MBA v digitální transformaci

Všeobecné informace

Popis programu

Transformujte podniky pomocí digitálních inovací

Bez ohledu na to, kam se obrátíte, podnikání se digitalizací radikálně mění. Iniciátoři čekají na nové lukrativní příležitosti, zatímco nově vedená společnost je ve skutečnosti narušena.

Ať už to vidíte jako příležitost nebo výzvu, můžete čelit této situaci přímo s profesionální transformací MBA Digital

Zcela nová témata

V dnešní době se digitalizace, narušení a velká data řadí na pořad jednání společnosti všude, protože rychlá transformace má dopad na všechna průmyslová odvětví. Tato specializovaná MBA, navržená tak, aby vám poskytla základy obou těchto technologií a řadu nástrojů pro správu, bude vaším spojením mezi znalostmi řízení a procesy digitalizace. Tento přístup je velmi praktický, takže budete moci propojit to, co se naučíte, s kontextem stále digitalizovaného světa.

Vysoká flexibilita a více nových sítí

Jednou z výhod programu je jeho vysoká flexibilita, pokud jde o intenzitu učení a dobu trvání programu: Kromě získání pochopení obecných témat řízení (Business Core) bude možné dokončit části specializace předem. Například ti, kteří chtějí začít s moduly Data Science na začátku, nebo již tak učinili v krátkém programu na WU Executive Academy , je nyní budou moci použít pro celé MBA včetně obchodního jádra. Tato struktura znásobuje dostupné síťové příležitosti: setkáte se nejen s kolegy z MBA, ale můžete se také spojit s dalšími odborníky v oboru. Těchto mnoho různých kontaktů je z hlediska kariéry velmi cenné.

Obsah

Tento program MBA zahrnuje 4 centrální části

  • „obchodní jádro“
  • „Data Science“ (12denní program)
  • „Digitální transformace“ (4 dny)
  • a jeden volitelný.

Obsah MBA můžete ovlivnit výběrem z celé řady nabídek; některé moduly mají zaměření na strategii, zatímco jiné jsou svou povahou techničtější. Aktuální příklady zahrnují „Blockchain Transforming Business“, „Organizační design“, „Strategic Foresight“ nebo „Data Governance“.

Kromě toho si můžete vybrat načasování několika svých modulů, a tím ovlivnit intenzitu a trvání vašeho MBA.

Okamžitě použitelné odborné znalosti

Tato MBA vám poskytne okamžitě použitelné odborné znalosti a klíčové nástroje. Díky tomu budete mít při návratu do zaměstnání lepší strategické předvídání a efektivně implementovat to, co víte.

Cílová skupina

  • Analytici dat usilující o vedoucí pozici
  • Odborníci z technické oblasti, kteří si chtějí prohloubit své vůdčí schopnosti a získat dobrou představu o obecných tématech řízení.
  • Úspěšní manažeři, kteří vidí svou budoucnost v oblasti digitalizace a vědy o údajích a kteří chtějí získat potřebné odborné znalosti.
  • Vedoucí pracovníci, kteří chtějí prohloubit a aktualizovat své znalosti prostřednictvím programu MBA.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... Čtěte více

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. Méně