MBA v digitální transformaci a datové vědě

Všeobecné informace

Popis programu

Transformujte podniky pomocí digitálních inovací

Bez ohledu na to, kam se obrátíte, podnikání se digitalizací radikálně mění. Iniciátoři čekají na nové lukrativní příležitosti, zatímco nově vedená společnost je ve skutečnosti narušena.

Ať už to vnímáte jako příležitost nebo výzvu, můžete čelit této situaci čelně s profesionální MBA digitální transformací a datovou vědou. Využijte nejnovější MBA v portfoliu WU Executive Academy získejte nástroje a strategie potřebné k zvládnutí digitálních výzev a transformaci vašeho podnikání.

Zcela nová témata

V dnešní době se digitalizace, přerušení a velká data řadí všude mezi firemní agendy, protože rychlá transformace má dopad na všechna průmyslová odvětví. Tento specializovaný MBA, který je navržen tak, aby vám poskytl základy obou těchto technologií a řady nástrojů pro správu, bude vaším spojovacím článkem mezi znalostmi správy a procesy digitalizace. Tento přístup je velmi praktický, takže budete moci propojit to, co jste se naučili, s kontextem stále více digitalizovaného světa.

Vysoká flexibilita a více nových sítí

Jednou z výhod programu je jeho vysoká míra flexibility, pokud jde o intenzitu učení a délku programu: Kromě porozumění obecným tématům řízení (Business Core) bude možné předem dokončit části specializace. Například ti, kteří chtějí vzít Data Science moduly na začátku, nebo to již udělali v krátkém programu na WU Executive Academy , je nyní budou moci používat pro celý MBA včetně obchodního jádra. Tato struktura znásobuje dostupné síťové příležitosti: setkáte se nejen s kolegy z MBA, ale můžete se také spojit s dalšími odborníky v oboru. Těchto mnoho různých kontaktů je z hlediska kariéry nesmírně cenných.

Obsah

Tento program MBA zahrnuje 4 centrální části

  • „obchodní jádro“
  • „Data Science“ (12denní program)
  • „Digitální transformace“ (4 dny)
  • a jeden volitelný.

Obsah své MBA můžete ovlivnit výběrem z různých nabídek; některé moduly jsou zaměřeny na strategii, zatímco jiné mají spíše technický charakter. Aktuální příklady zahrnují „Blockchain Transforming Business“, „Organizational Design“ nebo „Data Governance“.

Kromě toho si můžete vybrat načasování několika svých modulů, a tím ovlivnit intenzitu a trvání vašeho MBA.

Okamžitě použitelné odborné znalosti a klíčové nástroje

Tato MBA vám poskytne okamžitě použitelné odborné znalosti a klíčové nástroje. Díky tomu budete mít při návratu do zaměstnání lepší strategické předvídání a efektivně implementovat to, co víte.

Cílová skupina

  • Analytici dat usilující o vedoucí pozici
  • Odborníci z technické oblasti, kteří si chtějí prohloubit své vůdčí schopnosti a získat dobrou představu o obecných tématech řízení.
  • Úspěšní manažeři, kteří vidí svou budoucnost v oblasti digitalizace a vědy o údajích a kteří chtějí získat potřebné odborné znalosti.
  • Vedoucí pracovníci, kteří chtějí prohloubit a aktualizovat své znalosti prostřednictvím programu MBA.
Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... Čtěte více

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. Méně