MBA v angličtině

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Tento program bude probíhat v angličtině.


Svět podnikání a velmi dynamická a vysoce konkurenceschopná současná situace ekonomické nejistoty vyžaduje kvalifikované odborníky se solidními znalostmi různých oblastí řízení a navíc s osobními a profesionálními dovednostmi, jako je univerzálnost, přizpůsobivost, reflexe, odhodlání a kreativita. Jaké jsou výhody absolvování MBA? MBA je manažerský vzdělávací program par excellence, který trénuje jeho účastníky k dosažení odpovědných pozic ve společnosti prostřednictvím získávání manažerských dovedností potřebných pro řízení společností a institucí. Jako takový, kromě školení managementu, MBA zajišťuje uznání od celé obchodní komunity. Proto je to nejlepší program pro získání a upevnění nových nástrojů a znalostí prostřednictvím zkušeností, které usnadňují přechod k lepšímu zaměstnání v naší profesionální kariéře.

MBA byl navržen tak, aby účastníci mohli zdokonalovat a zvyšovat své znalosti v oblasti řízení a správy podnikání, pracovat s hlavními nástroji pro správu a posilovat své manažerské dovednosti a kompetence. Jedná se o magisterský titul v oboru managementu zaměřený na porozumění všem oblastem, které se podílejí na řízení organizací, s úplným přehledem o společnosti, jejím fungování a organizaci. To vše je obohaceno možnostmi vytváření sítí, které mají k dispozici další zúčastnění odborníci, naši pedagogičtí pracovníci a odborníci pozvaní na naše konference, diskuse a aktivity, které jsou zásadní pro zlepšení profesionálního umístění.

Na konci akademického období MBA budou mít studenti možnost dvoutýdenního rezidenčního pobytu na Pace University v New Yorku, což jim dá šanci uplatnit své znalosti v mezinárodním prostředí.

106823_5.jpg

Hlavní důvody pro absolvování MBA na Business School EAE

 1. EAE MBA, jeden z nejlepších na světě v žebříčku Bloomberg
  EAE MBA, pojmenovaný jako jeden z nejlepších na světě v žebříčku nejlepší mezinárodní obchodní školy 2018 pořadí prestižního amerického časopisu Bloomberg Businessweek. Školy se umístily na 32. místě v seznamu nejlepších obchodních škol na světě, aby získali MBA mimo USA. EAE se řadí mezi Top 5 španělských obchodních škol, které mají být jmenovány na vysoce respektované klasifikaci.


 2. Zaměstnatelnost
  Služba Profesionální kariéry je zaměřena na vedení a doprovod studentů k dosažení svých profesních cílů a ke splnění jejich očekávání a zájmů na trhu práce


 3. Mezinárodní talentový program
  Program byl zaměřen na studenty hledající mezinárodní profesní rozvoj, aby jim poskytl maximální viditelnost mezi nadnárodními společnostmi spolupracujícími s EAE. Jsou proto organizovány aktivity, jako jsou workshopy zaměstnanosti, rozhovory s lovci hlav a přístup je poskytován mezinárodním konzultantům výběru po celém světě.


 4. Výkonná rada MBA
  EAE, člen výkonné rady MBA. Škola je členem Výkonné rady MBA, takže všechny její programy splňují mezinárodní akademické a kvalitativní normy, které sdružení požaduje.


 5. Mezinárodní pořadí
  Vyznačeno mezi 65 nejlepších v Evropě a 200 nejlepších na světě (hodnocení QS Global MBA 2018). Poprvé vstoupí do evropského žebříčku nejlepší MBA a dosáhne Top 40 (Eduniversal Best Masters Ranking Worldwide 2018).


 6. Trajektorie programu
  EAE MBA byl první obecný manažerský program, který má být poskytnut ve Španělsku a nyní je nabízen již více než 50 let.


 7. Obchodní hra
  Klíčem k MBA je podnikatelský plán vypracovaný během programu a pod vedením učitele. Cílem plánu je uvést veškerý obsah získaný v programu v projektu zakládání společností.


 8. Obchodní sítě
  V rámci cyklu Business Networking se studenti zúčastní řady setkání s odborníky z velkých firem a dalších studentů EAE, díky nimž mají účastníci možnost rozšířit svou síť profesionálních kontaktů.


 9. Major Minor
  EAE poprvé zahájila ve Španělsku poprvé v severoamerickém metodologickém systému hlavní a tradiční volitelný předmět.


 10. Program měkkých dovedností
  Program EAE Soft Skills MBA má pomoci zúčastněným odborníkům dokončit školení strategickou mobilizací jejich osobních dovedností. Zahrnuje deset nezávislých měsíčních workshopů pořádaných společně s modelem emocionálních dovedností.


 11. Mezinárodní rezidenční program
  Na konci studijního období budou mít studenti možnost absolvovat dvoutýdenní pobyt na univerzitě Pace (New York). Tento rezidenční program je za příplatek.


 12. EAE je podnikavá
  Cílem je poskytnout potřebné zdroje a prostředí podnikatelským studentům z EAE k rozvoji nových podnikatelských nápadů.

106825_2.jpg

Vstupní požadavky a diplom

Požadavky na přijetí

 • Minimálně 3 roky odborné praxe pro přístup k MBA.
 • Máte anglický certifikát (viz dostupné možnosti).
 • Mají bakalářský titul.

Dvojitý stupeň

Studenti, kteří úspěšně absolvují kurz, získají titul MBA na EAE Business School. Kromě toho studenti, kteří splní stanovené akademické požadavky, získají titul MBA na Universitat Politècnica de Catalunya (Barcelona). K získání diplomu na partnerských univerzitách je nutné splnit požadavky stanovené institucemi.

Přijímací proces

Hlavním cílem přijímacího procesu je zajistit vhodnost kandidátů na program, a to při pohledu na jejich odborné zkušenosti a jejich akademický životopis. Naším cílem je, aby všichni účastníci mohli co nejvíce využít zkušeností, které nabízíme, v kontextu, ve kterém mohou rozvíjet dlouhodobý vztah se spolužáky, učiteli a absolventy. Za účelem zahájení procesu přijímání musí být formulář vyplněn, aby mohl akademický výbor EAE tuto žádost zvážit. Pokud je rozhodnutí Akademického výboru pro požadovaný program kladné, může kandidát dokončit zápis.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Kariérní možnosti

EAE hodnotí kompetence, které podniky nejvíce oceňují a předává je studentům, aby se usnadnila jejich zaměstnatelnost. Cílem je dosáhnout úrovně vývoje poptávaného na trhu práce.

Některá fakta z naší zprávy o zaměstnanosti za rok 2017:

 • 93% absolventů najde zaměstnání do 6 měsíců od ukončení magisterského studia a 41% najde zaměstnání před dokončením programu.
 • 34% zvýšilo jejich plat až o 30% během jednoho roku od dokončení magisterského studia.
 • 67% studentů dostalo pracovní příležitost na jedné z cest dostupných prostřednictvím EAE Business School.
 • 74% po ukončení studia přijme novou profesionální nabídku.
Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Čtěte více

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Méně