MBA v agilní řízení dodavatelského řetězce

Všeobecné informace

18 dostupných umístění

Popis programu

Přehled

Agilní řízení dodavatelského řetězce je široká škála činností potřebných k plánování, řízení a provádění toku produktů, od získávání surovin a výroby přes distribuci až po konečného zákazníka, a to co nejefektivnějším a nákladově nejefektivnějším způsobem. Tato specializace se zvláštním zaměřením na mezinárodní dodavatelský řetězec, ovladače dodavatelského řetězce, vzory námořní dopravy a mezinárodní logistiku je speciálně navržena pro profesionály, kteří chtějí získat komplexní pohled na odvětví dodavatelského řetězce a držet krok s nejnovějšími trendy v oboru. . Specializace zahrnuje také návrh a implementaci dodavatelského řetězce.

Jednoletý MBA (Master of Business Administration) v Supply Management, Shipping a Logistic je komplexní program určený pro profesionály v dodavatelském řetězci, kteří se těší na skvělou kariéru v oblasti lodního, logistického, dodavatelského řetězce a zadávání zakázek. Po ukončení programu získají studenti postgraduální postgraduální diplom v oblasti Agile Supply Chain Management z Cambridge International Qualifications, UK a MBA v Agile Supply Chain Management z Universidad Catolica de Murcia, UCAM.

Studenti zapsaní do MBA v řízení dodavatelského řetězce budou provádět základní moduly o mezinárodním řízení lidských zdrojů, strategickém řízení změn, strategickém řízení a vedení a provozu a specializované moduly v oblasti strategického řízení dodavatelského řetězce a logistiky a návrhu a implementace agilních systémů dodavatelského řetězce. v první části, zatímco ve druhé části studenti dokončují modul Sociálně-ekonomické - právní prostředí a diplomovou práci.

Program duální certifikace UCAM - CIQ

Dvojitý certifikační program MBA v ESBF bude usnadněn renomovanou fakultou s desetiletou zkušeností v oboru. Během programu budou studenti vystaveni průmyslovým případům, podnikovým simulacím a extempore. Všichni studenti Exeed School of Business and Finance do programu MBA budou mít přístup do knihovny Exeed School of Business and Finance , přístup k Ebrary s tisíciletími časopisů a knih, pravidelné návštěvy vedoucích pracovníků a kariérní veletrhy

Během programu se student může zapojit do sportovního klubu, klubu podnikání a do klubu profesionálního rozvoje. V rámci programu budou studenti navštěvovat inovační centra, velké organizace, urychlovače a nadějné starty v regionu SAE. Student má také možnost zúčastnit se veletrhu na kariéře společnosti za účasti nejlepších společností v SAE. Po dokončení programu má student možnost navštěvovat univerzitní schůzku v areálu UCAM, Murcia, Španělsko.

O univerzitě UCAM (Universidad Catolica de Murcia) - Katolická univerzita v Murcii

UCAM je špičková univerzita založená v Murcii ve Španělsku. Zahájena v roce 1995, UCAM má aktivní studentskou základnu 21 000 studentů a má akademický personál více než 1000. Program MBA v UCAM, Murcia, Španělsko je akreditován ANECA a univerzita je členem ENQA, Universia a EUA. UCAM má strategickou partnerskou síť více než 300 univerzit, mezi nimi Stanford, National University of Singapore a National Technological University. Společnost UCAM má společné strategické partnerství s vedoucími pracovníky v oboru, včetně společností Coca Cola, Microsoft, Soft a SAP. Jako univerzita sportu má UCAM jako absolvent více než 20 olympiád.

O společnosti CIQ

Cambridge International Qualifications je mezinárodním zadavatelem založeným ve Velké Británii. Společnost CIQ oceňuje profesionály z celého světa v oblasti řízení a technologií a má partnerství s významnými univerzitami na celém světě. CIQ je členem Evropské asociace pro zajišťování kvality ve vysokoškolském vzdělávání a programy CIQ jsou schváleny společností TQUK a NCFE. CIQ je také partnerem firemního vzdělávání více než 100 organizací po celém světě.

Programový obrys - část A

Část A se skládá ze šesti modulů, z nichž čtyři moduly jsou jádro, zatímco dva jsou specializované moduly. Šest modulů bude dodáno po dobu šesti měsíců. Všichni studenti, kteří dokončí část A, dosáhnou 40 ECTS, což odpovídá 120 kreditům ve Velké Británii.

  • Mezinárodní řízení lidských zdrojů
  • Strategické řízení změn
  • Strategické řízení a vedení
  • Řízení provozu
  • Strategický dodavatelský řetězec, doprava a logistické řízení
  • Mezinárodní plánování, návrh a implementace dodavatelského řetězce

Obrys programu - část B

Část B se skládá z povinného modulu a diplomové práce. Část B bude trvat šest měsíců a všichni studenti dokončí část A a část B bude udělena titul v MBA v managementu zdravotnictví od UCAM Španělsko a dosáhne 60 ECTS (European Credit Transfer System), což je ekvivalent 180 Kredity ve Velké Británii.

  • Socioekonomické - právní prostředí
  • Práce práce

Dodání - Online:

Program bude poskytován prostřednictvím nejmodernějšího online vzdělávacího systému a všichni studenti budou mít přístup k mezinárodním časopisům a knihám. Všechny programy budou doručeny mezinárodní fakultou a student může navštěvovat živé přednášky z vyšších mezinárodních fakult přihlášením do systému. Všechna zasedání budou zaznamenána a studenti si mohou poslechnout přednášky ve volném čase. LMS má možnost sezení pochybností a online aktivity ve třídě. Třídy se konají dvakrát týdně (neděle a úterý) po dobu tří hodin.

Přiřazení a hodnocení:

UCAM - ESBF postupuje na základě přístupu založeného na zadání a student musí předložit zadání po každém modulu.

Přívod:

UCAM - ESBF sledují modulární / rotační příjem a studenti mohou přijmout vstup na začátku každého modulu. Pro podporu přijímání pošlete své dotazy na info@esbfedu.com

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Čtěte více

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Méně
Sharjah , Sharjah , Omán online , Saúdská Arábie online , Singapur online , Bahrajn online , Indie online , Dubaj , Kanada online , Nigérie online , Mumbai , Bengaluru , Abu Dhabi , Malajsie online , Londýn , Rijád , Jeddah , Dammam , Al Ain + 18 Více Méně