MBA v Business Innovation

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Kombinovaná MBA v ESMT Berlin částečný úvazek v oblasti podnikových inovací je ideálním způsobem, jak pokračovat v práci na plný úvazek a zároveň získat znalosti a kompetence k podpoře nejen vašeho osobního rozvoje, ale také růstu a transformace vaší společnosti.

Program se zaměřuje na jednotlivce s minimálně tříletou odbornou zkušeností, kteří chtějí být ve své organizaci účinnými agenty změny. Ať už jste součástí vyspělé společnosti, která potřebuje stimulovat rušivé inovace, nebo začínající podnik, který se snaží rozšířit, může být tento program dalším krokem ve vaší kariéře.

Dozvíte se o základních tématech MBA, po nichž následují speciálně navržené kurzy zaměřené na zákazníka, podnikatelskou strategii a inovace, digitální podnikání a obratnost.

Flexibilita je jádrem tohoto dvouletého studijního programu, který je poskytován osobně a na nejinovativnější platformě virtuálního učení na světě, kterou ESMT prvotřídní fakulta ESMT . Náš integrovaný přístup zahrnuje 80% online studia a 20% osobně během 14 víkendů v Berlíně nebo Mnichově (všichni studenti navštěvují první modul v Berlíně).

ESMT alianci Future of Management Education (FOME) zaručuje váš přístup k nejinovativnějšímu smíšenému vzdělávacímu prostředí na světě.

Klíčová fakta

 • Smíšené doručení s 80% online / 20% tváří v tvář.
 • Vedoucí k ESMT Berlin MBA (60 ECTS).
 • 24měsíční trvání programu.
 • 14 face-to-face modulů (čtvrtek odpoledne - sobota).
 • Na základě kohort: začnete a končíte se stejnou skupinou lidí, což vám umožní vybudovat síť.
 • Místa: zvolte studium pro každý modul v Berlíně nebo Mnichově.
 • Září 2020 příjem.
 • Největší mezinárodní síť německých absolventů v Německu.
 • Zaměření oblasti: transformace podnikání, digitální inovace, obratnost, narušení, analytika.
 • Školné: 38 000 EUR (předčasný kurz 29 500 EUR do června 2020).

V současné době je ESMT v žebříčku FT Business School zařazen mezi 1. průmyslovou školu v Německu a 9 v Evropě. ESMT je jednou z pouhých dvou obchodních škol v Německu, která se objevuje v každém mezinárodním žebříčku mezi špičkovými žebříčky obchodních škol. Podívejte se, kde se naše programy řadí.

132343_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Co je „smíšený“ a proč je ideální?

Smíšený kombinuje to nejlepší z online a face-to-face učení. Využíváte flexibilitu interaktivního online učení vlastním tempem a zároveň se učíte od svých vrstevníků a fakulty světové třídy online i osobně. Každý kurz má osobní i online komponenty. Udržujte svou současnou práci, zvyšte své odborné znalosti a budujte svou síť v jednom programu.

Proč je přímý klíč?

Kombinace online sezení s osobním vzděláváním umožňuje intenzivnější spolupráci se spolužáky a zvyšuje vaši následnou online spolupráci. Interaktivní prvky online digitálního rozbočovače ESMT vám umožňují rozvíjet osobní vztahy mezi osobními prvky.

Zašlete nám svůj životopis ke kontrole profilu

Zajímá vás, zda je MBA na částečný úvazek v Business Innovation pro vás a vaši kariéru to pravé? Zašlete svůj LinkedIn profil nebo životopis do našeho týmu pro přijetí k posouzení profilu.

Požadavky na přijetí

Chcete-li se přihlásit, měli byste mít

 • Tři roky postgraduální odborné praxe.
 • Vysokoškolský titul nebo rovnocenná kvalifikace.
 • Silné skóre GMAT / GRE nebo silný výkon v přijímacím testu ESMT .

Klíčové vlastnosti, které hledáme u uchazečů

 • Mezinárodní výhled a mezikulturní kompetence.
 • Změna a inovace.
 • Ambice a motivace pracovat na plný úvazek a studovat na částečný úvazek.

Termíny

15. června 2020: Termín předčasného výuky ptáků

15. srpna 2020: Konečný termín pro podání přihlášky

ESMT probíhají průběžným výběrovým řízením, s dostupnými místy ve třídě obsazenými po celý rok. Prostor ve třídě je omezený a důrazně se doporučuje včasné použití. Žádosti jsou kontrolovány, jakmile jsou dokončeny.

Poplatky a financování

Uchazečům, kteří předloží vyplněnou přihlášku do 15. června 2020, bude automaticky sníženo školné o 8 500 EUR, které sníží školné z 38 000 EUR na 29 500 EUR, což zahrnuje přístup k vzdělávací platformě a obsahu, a potřebné licence k případové studii. Po tomto datu mohou být předloženy doprovodné výsledky testů (GMAT, GRE, přijímací test ESMT , skóre anglické způsobilosti). Školné je splatné ve třech splátkách po celé délce programu.

Půjčky: ESMT nabízí přístup ke vzdělávacím půjčkám prostřednictvím Prodigy Finance a Brain Capital.

Daňové odpočty: Mnoho zemí, včetně Německa, umožňuje školné pro vysokoškolské vzdělávání a související náklady, které se počítají jako daňově uznatelné výdaje.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schoo ... Čtěte více

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schools in Germany with a global network of alumni in over 50 countries. Méně