MBA v řízení udržitelného cestovního ruchu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Je určen pro všechny profesionály v korporacích, neziskových organizacích a vládních agenturách, kteří požadují znalosti a praxi udržitelnosti.

Budete mít možnost naučit se nejinovativnější osvědčené postupy v oblasti udržitelného cestovního ruchu a odpovědného řízení hotelů.

Zlepšíte své vůdčí schopnosti a podnikatelské dovednosti tím, že budete čelit výzvám v oblasti udržitelnosti a zároveň povedete turistická zařízení a spravujete chráněná území.

Zážitkové tábory a projekty zaměřené na praxi budou vedeny akademickými pracovníky a odborníky. Tyto projekty jsou součástí inovativní metodiky výuky společnosti SUMAS, která zahrnuje videokonference s předními řečníky v organizacích a prezentace firem ve společnosti. Tyto aktivity nejen podporují sdílení znalostí, ale také poskytují cenné příležitosti pro vytváření sítí s cílem posílit váš rozvoj kariéry.

Studenti SUMAS si mohou zvolit druhý ročník volitelného studia a účastnit se stáže v korporaci nebo mezinárodní organizaci.

Organizace programu

Délka: 1 rok (na plný úvazek) / 2 roky (na částečný úvazek)

Obsah: 9 základních modulů, 5 hlavních modulů, Final Capstone Projects ve spolupráci s vedoucími pracovníky.

Datum zahájení: únor a září.

Požadavky na programy MBA:

Naše univerzita vítá přihlášky studentů, kteří úspěšně ukončili bakalářský titul. Jakmile se přihlásíte, náš přijímací tým bude s vámi v případě dalších požadavků v kontaktu.

  • Poplatek za podání žádosti ve výši 150 CHF.
  • Úřední ověřené přepisy a diplomy bakalářského studia s ověřeným překladem (pokud ne původně v angličtině).
  • CV / Resumé označující jak úplné vzdělání, tak veškeré pracovní zkušenosti v obráceném chronologickém pořadí.
  • Motivační dopis, který uvádí, proč chcete studovat ve Švýcarsku na Sustainability Management School .
  • Pokud nejste rodilý mluvčí angličtiny nebo jste poslední tři roky nestudovali v anglicky vyučované škole nebo v anglickém pracovním prostředí.
  • Fotokopie platného cestovního pasu nebo průkazu totožnosti.

Náklady na program (kampus Švýcarsko)

  • Školné - 42 200 CHF
  • Výdaje a materiály * - 650 CHF
  • Volitelná stáž a profesionální rozvoj 2. rok - 9 900 CHF

* Náklady a materiály zahrnují kapitoly elektronických knih a elektronické časopisy. Aplikace pro simulační herní software, capstone a studentské výlety jsou dodatečné náklady a nejsou zahrnuty v celkové ceně.

Zážitkové tábory

Naše zážitkové tábory z celého světa pomohou zvýšit vaše povědomí o udržitelném životě a umožní vám vytvořit praktická řešení environmentálních problémů.

GNH (Gross Happiness) - Bhútán

Seznamte se s jedinečným výhledem Bhútánu na udržitelnost a holistické štěstí a zároveň si vychutnejte malebnou krajinu této jedinečné země.

Ekoturistika - Island

Přednášky o rostoucím trendu ekoturistiky v zemi ao návštěvách jejich předních touroperátorů, aby zjistili, jak Island dnes vede udržitelný cestovní ruch.

Ochrana přírody - Kostarika

Objevte ochranu přírody z první ruky v Kostarice a zjistěte, jak tato svěží středoamerická země denně bojuje s otázkami ochrany přírody.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business ... Čtěte více

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business knowledge and a deep understanding of sustainable development. Méně
Žláza , Švýcarsko online , Milán + 2 Více Méně