MBA v řízení podniků

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

 • Program MBA umožňuje účastníkům rozvíjet své podnikatelské manažerské schopnosti, aby se stali úspěšnými top manažery v mezinárodních společnostech.
 • Program je speciálně navržen pro účastníky z pobaltských států a Skandinávie.
 • Program poskytuje dobrou kombinaci teoretických znalostí v kombinaci s praktickým výcvikem zaměřeným na výsledky.
 • Profesní rozvoj účastníků je podporován trenérem, který bude s účastníkem jednat během celého studia MBA.
 • Program poskytuje největší a nejvíce mezinárodní škola podnikání a správy v Estonsku.
 • Poskytuje četné příležitosti pro začínající podniky, různé soutěže obchodních modelů a mezinárodní letní školy.
 • Projekt řešení problémů společnosti je nedílnou součástí učebních osnov. Je zpracován v průběhu studia a bude rozšířen do diplomové práce.
 • Program může být dokončen do 1,5 roku.
 • Program nabízí flexibilitu: vyučuje se ve třídenních lekcích, které se konají jednou měsíčně, což účastníkům umožňuje žít a pracovat mimo Estonsko.

Osnovy

 • Obecné studie - poskytují znalosti o složkách mezinárodního obchodního prostředí a trendech v globálním podnikání.
 • Základní studie - zahrnují přehled podnikových informačních systémů, integraci systémů a analýzu obchodních procesů; získat znalosti a dovednosti v oblasti marketingu a vedení.
 • Speciální studie - poskytnout znalosti o finančním a manažerském účetnictví, jakož i obecné znalosti o finančním řízení a analýze, které umožní úspěšné vyhodnocení podnikatelských nápadů a podpoří růst hodnoty společnosti.
 • Diplomová práce - studenti získají zkušenosti s přípravou samostatného výzkumného článku, který se zabývá a řeší praktický problém obchodní administrativy, a dovednosti pro aplikaci teoretických znalostí k řešení praktických otázek na úrovni akademického magisterského stupně.
Semestr 1 Semestr 2 Semestr 3
Rozvoj podnikání a prostředí Obchodní informace a organizace Finance a management
Kurzy Kurzy a volitelné předměty Kurzy
Modul osobního rozvoje
Studijní cesty
Projekt řešení problémů založený na společnosti - bude rozšířen do diplomové práce

Budoucí kariéra

Master of Business Administration (MBA) je určen k rozvoji kariéry osob se zájmem o řízení podniků. Kvalifikace se hodí k různým profesím a je významnou investicí, která se zcela jistě projeví ve zvýšeném potenciálu výdělků držitelů titulov. Absolventi MBA získali dovednosti v oblasti strategického rozhodování, posílili své vůdčí schopnosti a jsou vysoce adaptabilní na neustále se měnící obchodní prostředí. MBA je univerzální a cenný titul, který vám umožňuje vybrat si mezi různými profesními dráhami - vše záleží na vašich cílech, aspiracích, dovednostech a zájmech.

Vstupné

Studenti pro mezinárodní studijní programy TalTech jsou přijímáni na základě přijímacího prahu. Online rozhovor bude veden pouze s uchazeči, kteří prošli předběžným hodnocením. Maximální skóre pro online přihlášku (CV) a pohovor je 10 bodů. Uchazeč, který získá minimálně 5 bodů, je přijat.

Požadavky na program

Bakalářský titul nebo ekvivalent
Uchazeči se zkušenostmi z oblasti strojírenství, IT, vědy nebo ekonomiky jsou vítáni.

Aby se žadatel mohl kvalifikovat na studium na Tallinn University of Technology v Tallinn University of Technology , musí mít alespoň 60% nejvyšší možné CGPA.

Pracovní zkušenost
Je nutné mít alespoň 3 roky praxe jako střední manažer nebo specialista.

Vezměte prosím na vědomí, že pro uchazeče, kteří jsou zaměstnáni ve společnosti se sídlem mimo EU, je rovněž povinné předložit úřední prohlášení osvědčující status zaměstnance spolu s kontaktními údaji zaměstnavatele za účelem online pohovoru s doporučením.

Upřednostňují se uchazeči, kteří očekávají, že budou po celou dobu studia aktivně zaměstnáni.

Poznámka! Při vyplňování a vyplňování online přihlašovacího formuláře v DreamApply prosím podrobně popište své pracovní zkušenosti a předchozí vzdělání, protože tento formulář je posuzován podle vašeho životopisu. Uveďte informace o studijních programech, které jste absolvovali, kde a kdy jste studovali; uveďte pracovní zkušenosti, kde a na kterých pozicích jste pracovali, uveďte klíčové odpovědnosti, uveďte časový rozvrh vaší pracovní zkušenosti.

Online rozhovor

Témata zahrnuta během rozhovoru:

 • Předchozí vzdělání, pracovní zkušenosti, kariéra a jejich propojení s programem MBA v oblasti podnikatelského managementu.
 • Motivace ke studiu programu, cíl studií a důvody pro výběr tohoto programu včetně alternativ.
 • Jak přispívá absolvování programu MBA pro podnikání k vaší osobní kariéře?

Délka rozhovoru je 10-15 minut.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internat ... Čtěte více

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internationally high-level studies and research. Méně