MBA v řízení lidských zdrojů

Všeobecné informace

Popis programu

Jděte silně do řízení lidských zdrojů.

Vedoucí pracovníci v oblasti řízení lidských zdrojů v Raleighu a dalších zemích jsou rozhodující pro úspěch každé organizace. Často se jedná o první a poslední dojem, který společnost na zaměstnance dělá. Proto jsou silní, znalí a etickí profesionálové v oblasti řízení lidských zdrojů vždy velmi žádaní.

Aby Meredith MBA uspokojila potřebu kvalifikovaných odborníků, nyní nabízí koncentraci řízení lidských zdrojů . Koncentrace je navržena tak, aby doplňovala hlavní učební plán MBA (a využila významnou sílu Meredith v oboru). Dokončením MBA s koncentrací v řízení lidských zdrojů zlepšíte svou kariéru a vytvoříte příležitosti k profesionálnímu rozvoji.

Prostřednictvím programu MBA programu Meredith s HR v Raleighu se naučíte dělat strategická rozhodnutí o zaměstnancích a zapojení zaměstnanců a pracovních vztahů. Budete se snažit přilákat, motivovat a udržet nejlepší talent pro vaši organizaci. Stanete se ještě silnějším obchodním profesionálem.

Chcete-li získat soustředění, dokončíte 24 hodin kreditu Core MBA - společně se třemi HRM volitelnými předměty za celkovou dobu 33 kreditních hodin.

Proč Meredith?

V programu Meredith je náš program dost malý, aby vás poznal jako jednotlivce. Rozvíjíte smysluplné vztahy s odbornou fakultou a stanete se součástí živé společnosti pro řízení lidských zdrojů. Setkáte se s hostujícími reproduktory a propojíte se svými vrstevníky. Budete připraveni na LEAD. S Meredith MBA se soustředěním v řízení lidských zdrojů budete silní.

Kurikulum Meredith pro řízení lidských zdrojů je certifikováno Společností pro řízení lidských zdrojů, mezinárodně uznávaným lídrem v certifikaci HR.

Koncentrace řízení lidských zdrojů - kurikulum

MBA Core Curriculum (24 kreditů)

Koncentrace řízení lidských zdrojů Další povinné předměty (9 kreditů)

  • MBA - 615: Rozvoj lidského kapitálu (3 kr.)
  • MBA - 616: Etické a právní otázky zaměstnanosti (3 kr.)
  • MBA - 617: Řízení odměňování systémů (3 kr.)

Kurikulum Meredith pro řízení lidských zdrojů je certifikováno Společností pro řízení lidských zdrojů, mezinárodně uznávaným lídrem v certifikaci HR.

Požadavky na kurikulum a popisy kurzů podléhají změnám v každém katalogu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

More than one hundred years ago, Meredith College opened with just over 200 women. Today, our student body has grown to include nearly 2,000 students, including men who are part of our graduate progra ... Čtěte více

More than one hundred years ago, Meredith College opened with just over 200 women. Today, our student body has grown to include nearly 2,000 students, including men who are part of our graduate programs. All learn to enhance their strengths, broaden their perspectives, and prepare for lives of impact and distinction. All going strong. Méně

Akreditace

AACSB Accredited