MBA v řízení lidských zdrojů

Zagreb School of Economics and Management

Popis programu

Read the Official Description

MBA v řízení lidských zdrojů

Zagreb School of Economics and Management

Nedávno umístěný na vrcholu Eduniveral seznamu nejlepších HRM MBA ve východní Evropě, MBA ZSEM v oblasti řízení lidských zdrojů představuje nejlepší krok manažeři HRM mohou při rozvoji své organizace nejsilnější konkurenční výhodu, jejich lidem.

Tento program, plně vyučovaný v angličtině místní fakultou a mnoha mezinárodními přednášejícími z dobře známých univerzit po celém světě, je určen pro manažery a budoucí obchodní profesionály, kteří se chtějí naučit využívat své lidi k dosažení organizačních cílů, kteří se chtějí naučit, jak najímat hvězdu zaměstnanci, jak zvládat změny, vytvářet strategie v oblasti lidských zdrojů a další.

Kurzy v rámci tohoto programu zahrnují Nábor a výběr, Vedení, Řízení změn a lidských zdrojů, Měření výkonnosti a Odměňování a další. Třídy budou zahrnovat praktické příklady řízení lidských zdrojů v praxi, video příklady, případové studie a budou vysoce interaktivní. V tomto programu se studenti také zúčastní počítačové simulace, ve které budou hrát roli manažera lidských zdrojů a budou se rozhodovat o náboru, propagačních opatřeních, zvyšování platů, školení zaměstnanců apod. Na základě výsledků svých akcí, naučí se, jak se teorie řízení lidských zdrojů týká praxe. Tento program trvá dva semestry, ve druhém z nich studenti budou muset vytvořit diplomovou práci.

Bill Gates kdysi řekl: "Vezměte naše nejlepší 20 lidí a řeknu vám, že se Microsoft stane nedůležitou společností". Vzhledem k tomu, že společnosti soutěží na globálním trhu s produkty a službami, soutěží také navzájem, aby přilákaly ty nejlepší a nejtalentovanější lidi. Vyhlášení Billa Gatesa zazvoní jen dnes; jak se globální konkurence zintenzivňuje, společnosti se více rozšiřují, aby přilákaly a udržovaly své nejlepší výkony a hodnoty tvůrců. Koneckonců, skvělé společnosti vyrábějí skvělí lidé.

Přednášející představují kombinaci chorvatských zahraničních odborníků v oblasti řízení lidských zdrojů. Studijní skupiny jsou malé, stejně jako ve všech programech, které nabízí Zagreb School of Economics and Management a komunikace mezi profesory a studenty je přímá. Přednášejícími v tomto programu jsou Dino Dogan (Croatian Telecom), Li Choy Chong a Markus Menz (Univerzita St. Gallen), Herman Lassleben (Univerzita Reutlingen), Randy Richards a Dan Ebener (Univerzita St. Ambrose) spolu s experty ZSEM .

Tento program trvá dva semestry a vyvrcholí vytvořením diplomové práce.

Doba trvání programu: 2 semestry, 60 kreditů ECTS.

Příjem za zápis: září a březen

Struktura kurzu: Třídy se konají v cyklech a odpoledne po 17:00.

Požadavky na přijetí: Žadatelé musí absolvovat čtyřletý odborný nebo vysokoškolský program, získali 240 kreditů ECTS . Kandidáti, kteří dokončili čtyřletý program "neekonomických", však mohou pod podmínkou absolvování semestru absolvovat následující kurzy: Základy ekonomie, Základy marketingu, Základy podnikových financí, Základy řízení, Základy účetnictví.

Příspěvek do programu MBA bude hodnocen podle následujících stupnic:

 • Příspěvek do programu MBA bude hodnocen podle následujících stupnic:
 • Akademický úspěch v bakalářském a postgraduálním programu - 30%
 • Rozhovor s kandidátem - 30%
 • 2 doporučení ohledně akademických nebo odborných kvalifikací - 25%
 • Motivační dopis - 15%

Tento studijní program nabízí možnost získat dvojitý magisterský titul s následujícími partnerskými univerzitami:

 • IIBN Business School, Mezinárodní institut podnikatelských sítí, Studijní konsorcium v ​​Petrohradě, Rusko (diplomy nabízené jako součást dvojitého titulu s ZSEM : MBA ve finančním a bankovním managementu, MBA ve strategickém řízení, MBA ve veřejné správě, MBA v ropě a plynu Management, MBA v řízení cestovního ruchu)
 • Fu Jen Katolická univerzita, Vysoká škola managementu, Nové Taipei City, TAIWAN (diplomy nabízené v rámci dvojitého stupně s ZSEM : MS program v managementu, MS program v marketingu, MS program v řízení lidských zdrojů, MS program v kvantitativních financích, MS program v oblasti financí a účetnictví)
 • Nagoya University of Commerce
 • Tilburg University Strategic Management, Tilburg, NIZOZEMSKO (získal titul v rámci dvojitého stupně se ZSEM : Magistr in Strategic Management)
 • Východní Čína univerzita vědy a techniky, Šanghaj Shi, ČÍNA (získal titul jako součást dvojitého stupně s ZSEM : Master of International Business)
 • KEDGE Business School v Boudreaux, Francie (nabízeno jako součást dvojitého titulu s ZSEM : Nákup
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace February 14, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 semestry
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Chorvatsko - Croatia Online
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Chorvatsko - Zagreb
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Chorvatsko - Zagreb
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Sept. 2019
Chorvatsko - Zagreb
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Říj. 2019
Chorvatsko - Croatia Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu