MBA v řízení informačních technologií

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

O

Program MBA v řízení informačních technologií je navržen tak, aby splňoval poptávku na trhu pro IT profesionály. Studenti musí absolvovat celkem 15 kurzů, včetně sedmi základních kurzů MBA, dvou volitelných kurzů a šesti IT kurzů. Program MBA se soustředěním v řízení informačních technologií může být dokončen ve dvou semestrech a jednom letním zasedání.

Nedávné trendy v oblasti technologií zvýšily poptávku po odborných pracovnících v oblasti informačních technologií. Program řízení informačních technologií zdůrazňuje řízení informačních systémů, správu databází, komunikačních sítí, řízení projektů, elektronického obchodu, systémové analýzy a designu. Studenti budou připraveni na pozice v řízení mezinárodních korporací a dalších podniků, které se týkají elektronického obchodu, informační bezpečnosti, systémové integrace a strategického využití digitální a elektronické technologie v podnikání.

Oznámení studentům a potenciálním studentům: Informační technologie - magisterský program na kampusu Tampa Campus byly umístěny na studijním úspěchu studentů - jejich akreditace, Akreditační rada pro nezávislé vysoké školy a školy (ACICS), kvůli závažnému nedodržení jeho míra retence 60%.

Tento specializovaný program MBA je navržen tak, aby splňoval poptávku na trhu pro IT profesionály. Studenti musí absolvovat celkem 15 kurzů včetně 6 soustředěných IT kurzů. Program kreditů 45, který vede k získání titulu MBA v oblasti řízení informačních technologií, může být dokončen minimálně 15 měsíců. Studenti mohou přejít z jednoho kampusu do druhého a splnit své požadavky na stupeň. Studenti s bakalářskými tituly v jiných oborech možná budou muset dokončit přípravné kurzy MBA. Tento program lze také dokončit online.

Přijetí

Přijímání vyžaduje absolvování bakalářského studijního programu nebo jeho ekvivalentu v obchodní administrativě. Dokončení bakalářského studia nebo ekvivalentu v příbuzných oborech, jako je ekonomie, včetně dokončení následujících základních kurzů: Mikroekonomie, Statistika, Obchodní právo, Marketing, Management a účetnictví. Bakalářský studijní program musí obsahovat akademické kurzy dokončené v oblasti statistik a / nebo účetnictví se stupněm "C" nebo vyšším. ** Poznámka: Studenti, kteří nedokončili požadované předpoklady, absolvují kurzy MBA Předpoklady.

110271_110185__MG_1254.jpg

Požadavky na absolvování studia

Kromě požadavků na absolvování pro všechny postgraduální studenty, musí kandidáti na MBA v řízení informačních technologií absolvovat minimálně 45-semestrální kredity na úrovni absolventů složené z níže uvedených kurzů s GPA 3,0 nebo vyšší. Absolventi musí úspěšně dokončit i komplexní diplomovou práci.

Absolventi MBA v programu řízení informačních technologií budou schopni:

  1. Rozvíjet a vedoucí týmy technických lidí k dosažení stanovených cílů a řídit vývoj jejich produktů.
  2. Určete způsoby, jak lze technologii aplikovat k řešení stávajících i nových nebo očekávaných problémů.
  3. Využijte technologii k realizaci strategických cílů a příležitostí.
  4. Zajistěte kvalitu informací a jejich hodnotu těm, kteří je nakonec použijí pro rozhodování.
  5. Přemýšlejte, píšejte a hovořte přesvědčivě a přesvědčivě o probíhající nebo předpokládané spolupráci s kolegy, koncovými uživateli a vedoucím postavením firem a pozorně poslouchejte zpětnou vazbu.

Nabízeno v následujících kampusech:
Tampa Bay, Heidelberg a online

110279_110186_grad2015_11.jpg

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, inter ... Čtěte více

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, international programs, cosmopolitan locations and experienced faculty continue to attract students from around the world. Méně
Paříž , Heidelberg , Madrid , Largo , Tampa + 4 Více Méně