MBA v řízení a správě digitálních společností

Všeobecné informace

Popis programu

Vedení společnosti dnes potřebuje odborníky se znalostmi řízení a správy, ale také s digitálními dovednostmi. Vy, kteří již máte profesní zkušenosti, se s tímto jedinečným mistrem na trhu stáváte manažerem budoucnosti

Magisterský titul z Katolické univerzity v Murcii --UCAM - a Spain Business School v řízení a správě digitálních společností (MDBA) si klade za cíl nabídnout zúčastněným stranám kompletní znalosti v oblasti obchodní správy, klasické MBA, s variantou, která integruje aktualizaci digitálním společnostem a zároveň rozvíjet manažerské dovednosti i hodnoty správného směru podnikání.

pixelSpain Business School MBAD" src="http://www.spainbs.com/Contents/Programs/Images/ucam_mdba.jpg" alt="Spain Business School MBAD" />Program obsahuje základní blok předmětů řízení podniku a správy, přičemž je doplňuje digitální metodologií, která prohlubuje technické aspekty životního prostředí.


Cílem těchto studií je poskytnout studentům, znalostem, technikám, úspěšným praktikám a dovednostem, které společnosti požadují po svých přechodných a manažerských pozicích, globální a integrující vizi všech funkčních oblastí.

Je vyvíjen metodou SEMIPRESENCIAL OR ONLINE během akademického kurzu a získáním 60 ECTS od Katolické univerzity v Murcii v UCAM.

adresované

Absolventi, absolventi a absolventi s ambicí rozvíjet svou profesní kariéru od vedení společností v digitálním prostředí.

Profesionálové s vysokoškolským vzděláním, kteří rozvíjejí svou profesionální práci v oblasti řízení katedry nebo rozvíjejí strategické rozhodovací úkoly.

Příjemci MDBA jsou všichni profesionálové, kteří si přejí promítnout svou kariéru k vyššímu managementu podnikání, bez ohledu na jejich výcvik původu. Řízení podniku není jen technika, ale je získávána praxí, ale pro její provedení je vyžadováno zvláštní školení. Nejsou to samozřejmě jen technické znalosti, ale musí být doplněny profesionálními, osobními dovednostmi a souborem hodnot a etiky, které jsou důležité pro úspěch podniku.

Perspektivou MDBA je proto praxe, hodnoty, dobrá práce a školení v oblasti excelence a vlastní poptávky k dosažení cílů.

Při vývoji online metodiky budete potřebovat základní znalosti o internetu a síťovém připojení.

Získejte cíle

Hlavním cílem magisterského studia v oboru Správa a řízení digitálních společností (MDBA) je zajistit, aby studenti získali pokročilé znalosti v oblasti podnikového řízení, což je praxe nezbytná pro jejich úspěšné uplatnění při současném rozvoji manažerských a osobních dovedností v rámci souboru etických a morálních hodnot.

požadavky

Pro získání dvojnásobného vysokoškolského vzdělání je nutné, aby měl student na území uznávaný vysokoškolský titul nebo, pokud to není možné, rozsáhlou odbornou praxi v oblasti magisterských znalostí.

metodologie

Metodika je SEMIPRESENTIAL v areálu MADRID nebo ONLINE. Všechny naše kurzy mají silnou audiovizuální složku, která usnadňuje učení, jsou mistrovskými třídami odborníků a jejich poznámkami. Navíc je doplněna důležitým praktickým přístupem.

Přístup do areálu je 24x7 (24 hodin denně, 7 dní v týdnu) a navždy. Nikdy nebudeš sám. Vždy vás bude provázet učitel; Kromě koordinátora, vedoucího studia a důležité komunity studentů SBS.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Spain Business School es una nueva escuela de negocios de carácter privado, independiente y plural con una función social muy importante. Podríamos indicar se nos encontramos ante una de las pocas esc ... Čtěte více

Spain Business School es una nueva escuela de negocios de carácter privado, independiente y plural con una función social muy importante. Podríamos indicar se nos encontramos ante una de las pocas escuelas de negocios sociales si no la única. Está formada por profesionales con amplia experiencia en docencia y que desean compartir sus conocimientos aportando valor a la sociedad. Deseamos dar servicio y formación a personas con talento, sin importar edad, raza ni requisitos. Méně
Madrid , Španělsko online + 1 Více Méně