MBA se specializací na management

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Toužíte se dozvědět, jak podnikání funguje ze všech úhlů pohledu, protože vaším konečným cílem je správa. Chcete být vedoucími týmy a iniciativami a pomáhat společnostem růst a vynikat. Cíle můžete dosáhnout pomocí programu, který přináší konkurenční výhodu.

MBA s vedoucím v oblasti managementu vám poskytne obchodní znalosti, které hledáte, ale s cílenějším vedením vedoucího pohledu. Dozvíte se od vedoucích pracovníků firmy Fortune 500 a dalších vedoucích pracovníků v oboru, kteří mohou sloužit jako mentoři, a zároveň vám poskytnou informace a vedení při provádění praktických prací na projektech v reálném světě. Naše osnovy budou pokrývat všechny klíčové obchodní disciplíny, včetně správy, provozu, řízení, účetnictví, financí, ekonomiky a marketingu.

To, co se naučíte, vás připraví na splnění požadavků jakéhokoli konkurenčního vedoucího postavení. Stanete se nejen cenným aktivem, ale vyhledávaným vůdcem. Je to všechno součást NSU Edge.

 • Základní kurzy MBA nabízely víkendy nebo přes den v hlavním kampusu a online. Kurzy řízení nabízely týdenní noci v hlavním kampusu a online.
 • Program lze dokončit za pouhých 18 měsíců.
 • Program začíná pětkrát ročně a začíná v srpnu, říjnu, lednu, březnu a květnu.

Nabývat potenciál

Analytik řízení
81 320 $Průměrný plat za rok
Výkonný ředitel
175 110 USDPrůměrný plat za rok
Operations Manager
97 730 $Průměrný plat za rok

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics

paper, business, finance

Požadavky na přijetí

 • Dokončená magisterská žádost o přijetí a nevratný poplatek za aplikaci 50 $.
 • Získaný bakalářský titul od regionálně akreditované americké instituce nebo rovnocenný titul pro mezinárodní uchazeče.
 • Úřední přepisy ze všech vysokých škol a univerzit, které se předtím zúčastnily. Žadatelův přepis bakalářského titulu musí uvádět datum udělení titulu, aby bylo možné vyhodnotit jeho přijetí. Pokud byl titul absolventa získán, musí přepis uvádět datum udělení titulu, aby byl hodnocen z hlediska přijetí. Elektronické přepisy lze zaslat na adresu elektronictranscript@nova.edu nebo poštou na adrese:
  Nová jihovýchodní univerzita
  Služby zpracování zápisu (EPS)
  Attn: H. Wayne Huizenga Vysoká škola podnikání a podnikání
  3301 College Avenue
  PO Box 299000
  Fort Lauderdale-Davie, Florida 33329-9905
 • Může být vyžadována jiná vstupní dokumentace

Zahraniční vzdělaní žadatelé

 • U uchazečů, kteří ukončili studium mimo Spojené státy, musí být jejich zahraniční přepis vyhodnocen akreditovanou organizací NACES. Seznam těchto organizací naleznete na www.naces.org
 • Nezávislé akademické hodnocení musí uvádět rovnocennost stupně a musí zahrnovat výpočet GPA (průměr bodového hodnocení) a hodnocení kreditu podle kurzu.
 • Akademické hodnocení musí být dokončeno pro veškerou bakalářskou práci a musí být prováděno na základě originálních a oficiálních dokumentů.

Požadavky na jazykové znalosti angličtiny

Všichni uchazeči, kteří obdrželi bakalářské nebo postgraduální studium na vysoké škole nebo univerzitě, kde angličtina není primárním vyučovacím jazykem, jsou povinni absolvovat test v anglickém jazyce. Skóre testu nesmí být starší než dva roky.

 • Zkouška z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) vyžaduje minimální skóre.
 • Internetové (iBT) = 79, počítačové skóre = 213, papírové skóre = 550.
 • Minimální požadované skóre pro mezinárodní systém pro testování anglického jazyka (IELTS) = 6.
 • Pearsonova zkouška angličtiny (PTE) je požadovaná minimální bolest = 54.
 • TALK International, School of Languages: Absolvování testu úrovně 9 se skóre 85% nebo vyšším.
 • Duolingo Test of English: 105 nebo vyšší
 • Vyplnění ENC 1101 a ENC 1102 známkou „C“ nebo vyšší od regionálně akreditované instituce.
 • Pokud byl bakalářský nebo magisterský studijní program v posledních dvou letech zcela dokončen v angličtině mimo USA, bude od požadavku anglického jazyka vyžadován dopis od instituce na oficiálním hlavičkovém papíře. V dopise musí být uvedeno, že veškerá výuka probíhala v angličtině.
 • Absolvování a absolvování intenzivního anglického programu ELS úrovně 112 pro akademické účely

* Může být také vyžadován pohovor, aby se stanovila současná úroveň znalosti angličtiny, i když byla splněna požadovaná skóre a pokyny.

Osvědčení

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bach ... Čtěte více

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bachelor's and master's degree programs. The H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship is a worldwide provider of academic, professional, and practical education for individuals in business, academia, government, and nonprofit organizations. With a recognized reputation for quality, the Huizenga College of Business & Entrepreneurship's corporate relationships and modern technology provide superior real-world learning experiences for students. Méně
Fort Lauderdale