MBA se specializací na komplexní zdravotnické systémy

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Jak generace baby boomu vstupuje do důchodu a vyžaduje naši pozornost, roste i potřeba zdravotnických pracovníků. Nemocnice a zdravotnická zařízení čelí novým výzvám a vyžadují odborníky, kteří mohou poskytnout řešení. NSU vám dává konkurenční výhodu, takže můžete být v této rostoucí oblasti na čele.

MBA se specializací na komplexní zdravotnické systémy vás vystaví plnému kontinuu zdravotnického systému, včetně translačního výzkumu a ekonomického rozvoje. Budete pracovat v prostředí zážitkového učení, které zahrnuje učebnu, nemocnice, kliniky a výzkumná nastavení. Tento jedinečný program je průnikem, kde se setkávají technologie, výzkum a inovace. Někteří to nazývají „obchodní stránkou“ zdravotní péče, kde obchodní řešení pomáhají při objevech na laboratorní lavici složitou cestou k lůžku pacienta.

Tento program vytvořila poradní rada vedoucích pracovníků ve zdravotnictví, výzkumných pracovníků, inovátorů a podnikatelů, aby vám poskytla silnou výhodu. Umožňuje vám vylepšovat pacientská a zainteresovaná obchodní řešení jako vedoucí zdravotnictví nebo usnadňovat špičkové laboratorní nálezy, léky, terapie a uvádění zařízení na trh jako podnikatel.

 • Základní kurzy MBA jsou nabízeny online nebo týdenní noci s výjimkou MGT 5105.
 • Třídy komplexního zdravotního systému a MGT 5105 jsou dodávány střídavě v sobotu v 16týdenním formátu.
 • Program může být dokončen přibližně za 24 měsíců.
 • Program začíná 5krát ročně, srpen, říjen, leden, březen a květen.

Programové diferenciace

 • Program vytvořený poradní radou vedoucích pracovníků ve zdravotnictví, výzkumných pracovníků, inovátorů a podnikatelů.
 • Připravuje studenta na úspěch jako vůdce v komplexním sektoru zdravotnictví.
 • Zaměřuje se na „nové“ podnikání v oblasti zdraví - průnik technologií, výzkumu a inovací.
 • Poskytuje zkušenostní vzdělávací prostředí učené odborníky z praxe, ve třídě a ve zdravotnickém podniku od nemocnic po kliniky a výzkumné prostředí.
 • Základem programu bude Středisko pro spolupráci výzkumu NSU a jeho vztahy na vysoké úrovni s inkubátory a zdravotnickými podniky v počátečním stadiu, biotechnologiemi a farmacii.

Nabývat potenciál

Obchodní ředitel
127 579 USDPrůměrný plat za rok
Vedoucí domácí péče
113 612 $Průměrný plat za rok
Vedoucí lékařů a zdravotnických služeb
94 500 $Průměrný plat za rok

Zdroj: Salary.com

puzzle, dna, research

people, girls, women

Požadavky na přijetí

 • Získaný bakalářský titul od regionálně akreditované americké instituce nebo rovnocenný titul pro mezinárodní uchazeče. Uchazeči, kteří získali postgraduální studium na regionální akreditované instituci s celkovou GPA 3,0 nebo vyšší, budou považováni za přijímací.
 • Celkový vysokoškolský GPA 2,50 nebo vyšší v měřítku 4,00, jak se odráží v oficiálních konečných přepisech všech zúčastněných vysokoškolských institucí.
 • Uchazeči budou považováni za způsobilé k přijetí, pokud jejich vysokoškolský GPA v posledních 60 hodinách od zápisu je 2,50 nebo vyšší na stupnici 4,00.
 • U uchazečů, kteří získali kumulativní vysokoškolský GPA 2,25–2,49 nebo kteří získali GPA 2,25–2,49 za posledních 60 hodin svého bakalářského programu, musí být minimální skóre GMAT (přijímací zkouška na postgraduální studium) 450 nebo ekvivalentní skóre Vyžaduje se GRE (Graduate Record Examination).
 • Uchazeči s vysokoškolským vzděláním z neregionálně akreditované instituce budou zváni k přijetí. Tito žadatelé musí prokázat vysokoškolský GPA 2,50 nebo vyšší na stupnici 4,00 a GMAT skóre 450+ nebo ekvivalentní skóre GRE.
 • U uchazečů, jejichž rodným jazykem není angličtina nebo bakalářský titul nebyl dokončen v angličtině, bude vyžadována znalost jazyka.
 • Studenti se mohou bezdrátově připojit na akademické půdě a notebooky jsou podporovány ve třídě - pro psaní poznámek, cvičení vedená instruktory a práci ve skupinách. Studenti nemusí kupovat konkrétní značku počítače. Nezapomeňte však, že software poskytovaný College běží na platformách Windows. Studenti, kteří používají Mac, budou potřebovat emulaci oken a musí zabezpečit své systémy pomocí antivirových a antispywarových programů. Doporučené minimální specifikace počítače: operační systém Windows 7 nebo 8 / 8.1, MS Office a 6 GB RAM, 125 GB pevný disk.
 • Životopis
 • Rozhovor

Požadovaná dokumentace

 • Dokončená magisterská žádost o přijetí a nevratný poplatek za aplikaci 50 $.
 • Úřední přepisy ze všech vysokých škol a univerzit, které se předtím zúčastnily. Žadatelův přepis bakalářského titulu musí uvádět datum udělení titulu, aby bylo možné vyhodnotit jeho přijetí. Pokud byl titul absolventa získán, musí přepis uvádět datum udělení titulu, aby byl hodnocen z hlediska přijetí. Elektronické přepisy lze zaslat na adresu elektronictranscript@nova.edu nebo poštou na adrese:
  Nová jihovýchodní univerzita
  Služby zpracování zápisu (EPS)
  Attn: H. Wayne Huizenga Vysoká škola podnikání a podnikání
  3301 College Avenue
  PO Box 299000
  Fort Lauderdale-Davie, Florida 33329-9905

Osvědčení

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bach ... Čtěte více

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bachelor's and master's degree programs. The H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship is a worldwide provider of academic, professional, and practical education for individuals in business, academia, government, and nonprofit organizations. With a recognized reputation for quality, the Huizenga College of Business & Entrepreneurship's corporate relationships and modern technology provide superior real-world learning experiences for students. Méně
Fort Lauderdale