MBA s titulem v podnikání

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Jste v srdci podnikatel - buď ctižádostivý, nebo již podnikáte. Chcete-li růst jako obchodní vedoucí, musíte rozšířit svou perspektivu. Získejte konkurenční výhodu na jedné z mála škol v zemi s názvem Entrepreneurship.

MBA s titulem v podnikání vám poskytuje pokročilé obchodní znalosti, které hledáte, ale se zaměřením na rozvoj podnikání. Dozvíte se od vůdců v oboru, kteří sami provozovali ziskové společnosti, což vám dává výhodu při úspěšném podnikání. Budete dělat praktickou práci na projektech v reálném světě a zároveň se učíte, jak řešit těžké problémy a procházet zátarasy hned předtím, než vykolejí vaši firmu. Kromě toho získáte odborné znalosti pro vytváření obchodních plánů, účast na konzultačních úkolech pro skutečné podniky se skutečnými problémy a budování působivého portfolia.

Nakonec se naučíte, jak začít podnikat, získat stávající firmu nebo provozovat divizi velké společnosti, takže můžete růst finančně a jako vůdce. Je to všechno součást NSU Edge.

Od zimy 2020 budou všechny kurzy podnikání nabízeny v sobotu po dobu 8 týdnů.
Každý kurz se bude scházet po dobu 4 hodin buď od 8:00 do 12:00 nebo od 13:00 do 17:00.
Pokud žijete minimálně 75 mil od hlavního kampusu, můžete mít nárok na 20% slevu. Další informace získáte od svého akademického poradce.

 • Všichni profesoři vyučující na katedře podnikání řídili úspěšné podniky. Naučte se manažerské dovednosti od profesora, který je prožil.
 • Základní kurzy MBA nabízely víkendy nebo přes den v hlavním kampusu a online. V sobotu v hlavním kampusu jsou nabízeny kurzy podnikání.
 • Program lze dokončit za pouhých 21 měsíců.
 • Program začíná pětkrát ročně a začíná v srpnu, říjnu, lednu, březnu a květnu.

entrepreneur, startup, start-up

Halmos Entrepreneurship Certificate of Excellence

Osvědčení o dokonalosti v podnikání Halmos je navrženo tak, aby povzbuzovalo akademickou dokonalost i úspěchy v podnikatelských činnostech mimo učebnu.

Kvalifikace

 1. Minimální průměr bodů ve všech kurzech podnikání je 3,75.
 2. Studenti se musí účastnit alespoň jedné soutěže podnikatelského plánu. Soutěž musí být předem schválena ředitelem programu pro podnikání.
 3. Studenti musí svým zaměstnavatelům předložit originální nápad, aby se vyjádřili k jednomu z následujících:
  1. Pro zlepšení služeb
  2. Chcete-li zvýšit zisky
  3. Snížit náklady

Návrhy, které byly přijaty a schváleny příslušnými zaměstnavateli, musí být předloženy a schváleny ředitelem programu pro podnikání. Studenti, kteří nejsou zaměstnáni, mohou použít organizaci, kterou ředitel přijal.

Cena

 1. Po ukončení studia obdrží kvalifikovaní studenti certifikát podepsaný děkanem a ředitelem podnikatelského programu.
 2. Jména příjemců ocenění budou umístěna na pamětní desce, která je viditelně umístěna v budově Carla DeSantise na H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship.
 3. Tiskové zprávy se jmény výherců budou v každém semestru vydávat místní noviny. Noviny z domovských měst pro studenty mimo město budou v případě potřeby informovány.

people, girls, women

Požadavky na přijetí

 • Dokončená magisterská žádost o přijetí a nevratný poplatek za aplikaci 50 $.
 • Získaný bakalářský titul od regionálně akreditované americké instituce nebo rovnocenný titul pro mezinárodní uchazeče.
 • Úřední přepisy ze všech vysokých škol a univerzit, které se předtím zúčastnily. Žadatelův přepis bakalářského titulu musí uvádět datum udělení titulu, aby bylo možné vyhodnotit jeho přijetí. Pokud byl titul absolventa získán, musí přepis uvádět datum udělení titulu, aby byl hodnocen z hlediska přijetí. Elektronické přepisy lze zaslat na adresu elektronictranscript@nova.edu nebo poštou na adrese:
  Nová jihovýchodní univerzita
  Služby zpracování zápisu (EPS)
  Attn: H. Wayne Huizenga Vysoká škola podnikání a podnikání
  3301 College Avenue
  PO Box 299000
  Fort Lauderdale-Davie, Florida 33329-9905
 • Může být vyžadována jiná vstupní dokumentace

Zahraniční vzdělaní žadatelé

 • U uchazečů, kteří ukončili studium mimo Spojené státy, musí být jejich zahraniční přepis vyhodnocen akreditovanou organizací NACES. Seznam těchto organizací naleznete na www.naces.org
 • Nezávislé akademické hodnocení musí uvádět rovnocennost stupně a musí zahrnovat výpočet GPA (průměr bodového hodnocení) a hodnocení kreditu podle kurzu.
 • Akademické hodnocení musí být dokončeno pro veškerou bakalářskou práci a musí být prováděno na základě originálních a oficiálních dokumentů.

Požadavky na jazykové znalosti angličtiny

Všichni uchazeči, kteří obdrželi bakalářské nebo postgraduální studium na vysoké škole nebo univerzitě, kde angličtina není primárním vyučovacím jazykem, jsou povinni absolvovat test v anglickém jazyce. Skóre testu nesmí být starší než dva roky.

 • Zkouška z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) vyžaduje minimální skóre.
 • Internetové (iBT) = 79, počítačové skóre = 213, papírové skóre = 550.
 • Minimální požadované skóre pro mezinárodní systém pro testování anglického jazyka (IELTS) = 6.
 • Pearsonova zkouška angličtiny (PTE) je požadovaná minimální bolest = 54.
 • TALK International, School of Languages: Absolvování testu úrovně 9 se skóre 85% nebo vyšším.
 • Duolingo Test of English: 105 nebo vyšší
 • Vyplnění ENC 1101 a ENC 1102 známkou „C“ nebo vyšší od regionálně akreditované instituce.
 • Pokud byl bakalářský nebo magisterský studijní program v posledních dvou letech zcela dokončen v angličtině mimo USA, bude od požadavku anglického jazyka vyžadován dopis od instituce na oficiálním hlavičkovém papíře. V dopise musí být uvedeno, že veškerá výuka probíhala v angličtině.
 • Absolvování a absolvování intenzivního anglického programu ELS úrovně 112 pro akademické účely

* Může být také vyžadován pohovor, aby se stanovila současná úroveň znalosti angličtiny, i když byla splněna požadovaná skóre a pokyny.

Osvědčení

Dobrý den, jmenuji se Linoy Ben Naim a v současné době beru poslední třídu MBA na NSU. Minulý semestr jsem absolvoval třídu nazvanou Podnikání a vytváření rizik (ENT 5960), která spadá do sekce podnikání v programu MBA. Inspiroval mě nejen odborný výcvik Dr. Tworogera, ale také jeho rozsáhlé zkušenosti ze skutečného života při zahájení podnikání. Třída byla speciální favorit a já jsem dychtivě se účastnil všech dostupných způsobů, včetně pobytu v různých časech, abych prodiskutoval obchodní firmu, kterou jsem se rozhodl (a nyní začal!) S Dr. Tworogerem. Rozsáhlá příprava závěrečného projektu třídy, který byl komplexním obchodním plánem a prezentací, je z velké části zodpovědná za firmu, kterou jsem vytvořil. Slunce jsem neviděl ani týden a půl, když jsem je dokončoval, ale tyto úkoly mě vedly správným směrem a rozběhly mě na pravou nohu! Jsem velmi rád, že jsem si vzal tuto třídu a následoval jsem svým snem o vlastním podnikání.

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bach ... Čtěte více

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bachelor's and master's degree programs. The H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship is a worldwide provider of academic, professional, and practical education for individuals in business, academia, government, and nonprofit organizations. With a recognized reputation for quality, the Huizenga College of Business & Entrepreneurship's corporate relationships and modern technology provide superior real-world learning experiences for students. Méně
Fort Lauderdale