MBA s titulem v Business Intelligence / Analytics

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Jste připraveni prokázat, že můžete pomoci růstu každého podniku. Ale abyste mohli začít, musíte zvládnout, jak identifikovat, transformovat a komunikovat Big Data přesvědčivými způsoby, kterým budou klíčové zúčastněné strany rozumět. Program, který vám dává konkurenční výhodu, vás dovede na cestu k úspěchu.

MBA se specializací na Business Intelligence / Analytics vám poskytne základ v pokročilé obchodní správě se zaměřením na vědu obchodního modelování, databázové systémy, skladování dat, dolování dat a srovnávání. Naučíte se od vedoucích pracovníků firmy Fortune 500 a dalších vedoucích pracovníků v oboru, kteří vám mohou poskytnout informace a vedení, zatímco vy sami pracujete na projektech v reálném světě. Budete rozvíjet dovednosti, které vám pomohou řídit silnější rozhodování, snižovat náklady, optimalizovat provoz a rozvíjet nové a úspěšné obchodní příležitosti.

Tím, že se naučíte, jak sladit informační strategii s obchodní strategií, stanete se váženým členem jakékoli organizace a rozvíjíte svou kariéru jako vůdce.

 • Základní kurzy MBA nabízely víkendy nebo přes den v hlavním kampusu a online. Kurzy Business Intelligence / Analytics jsou nabízeny všední dny v hlavním kampusu a online.
 • Program lze dokončit za pouhých 21 měsíců.
 • Program začíná pětkrát ročně a začíná v srpnu, říjnu, lednu, březnu a květnu.
 • Program nabízen ve spojení s NSU College of Engineering and Computing.

134139_pexels-photo-3184287.jpeg

KEMET Business Intelligence / Analytics Scholarship Competition

Vysoká škola podnikání a podnikání NSU H. Wayne Huizenga ve spolupráci s KEMET Electronics Corporation je potěšením uspořádat stipendijní soutěž pro postgraduální studenty, kteří studují titul Business Intelligence / Analytics MBA. Tato soutěž byla umožněna díky velkorysému daru od společnosti KEMET Electronics Corporation na podporu vynikajících studentů Business Intelligence / Analytics na Nové jihovýchodní univerzitě ročním oceněním až 12 500 $. Kromě peněžních výhod stipendia je to také cenná příležitost pro studenty, aby pracovali na aplikacích podnikové analýzy v reálném světě a dostávali zpětnou vazbu od profesionálů z fakulty a průmyslu.

Štipendium Business Intelligence / Analytics Per-Olof Loof

Kontakt: loof.scholarship@nova.edu

Vysoká škola podnikání a podnikání NSU H. Wayne Huizenga s potěšením oznamuje stipendium Business Intelligence / Analytics na rok 2019-20. Toto stipendium bylo možné díky štědrému daru od pana Per-Olofa Loofa.

Stipendium bude založeno na hodnocení uchazečů o studium komisí porotců v následujících oblastech: akademický výkon, výzkum a stipendium, zapojení komunity a profesní výsledky. Kromě současného výkonu a úspěchů se při hodnocení vezme v úvahu také potenciál pro budoucí vývoj.

Stipendium je otevřeno všem studentům, kteří jsou v současné době zapsáni do programu MBA Huizenga College s koncentrací v Business Intelligence / Analytics a absolvovali alespoň dva kurzy v programu MBA. Ti, kteří mají zájem o toto stipendium, musí předložit balíček Žádost o stipendium na jednotlivé loofy.

Částka ceny: Vítězové této soutěže obdrží stipendium až do výše 12 500 $.

Požadavky na přijetí

 • Dokončená magisterská žádost o přijetí a nevratný poplatek za aplikaci 50 $.
 • Získaný bakalářský titul od regionálně akreditované americké instituce nebo rovnocenný titul pro mezinárodní uchazeče.
 • Úřední přepisy ze všech vysokých škol a univerzit, které se předtím zúčastnily. Žadatelův přepis bakalářského titulu musí uvádět datum udělení titulu, aby bylo možné vyhodnotit jeho přijetí. Pokud byl titul absolventa získán, musí přepis uvádět datum udělení titulu, aby byl hodnocen z hlediska přijetí. Elektronické přepisy lze zaslat na adresu elektronictranscript@nova.edu nebo poštou na adrese:
  Nová jihovýchodní univerzita
  Služby zpracování zápisu (EPS)
  Attn: H. Wayne Huizenga Vysoká škola podnikání a podnikání
  3301 College Avenue
  PO Box 299000
  Fort Lauderdale-Davie, Florida 33329-9905
 • Může být vyžadována jiná vstupní dokumentace

Zahraniční vzdělaní žadatelé

 • U uchazečů, kteří ukončili studium mimo Spojené státy, musí být jejich zahraniční přepis vyhodnocen akreditovanou organizací NACES. Seznam těchto organizací naleznete na www.naces.org
 • Nezávislé akademické hodnocení musí uvádět rovnocennost stupně a musí zahrnovat výpočet GPA (průměr bodového hodnocení) a hodnocení kreditu podle kurzu.
 • Akademické hodnocení musí být dokončeno pro veškerou bakalářskou práci a musí být prováděno na základě originálních a oficiálních dokumentů.

Požadavky na jazykové znalosti angličtiny

Všichni uchazeči, kteří obdrželi bakalářské nebo postgraduální studium na vysoké škole nebo univerzitě, kde angličtina není primárním vyučovacím jazykem, jsou povinni absolvovat test v anglickém jazyce. Skóre testu nesmí být starší než dva roky.

 • Zkouška z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) vyžaduje minimální skóre.
 • Internetové (iBT) = 79, počítačové skóre = 213, papírové skóre = 550.
 • Minimální požadované skóre pro mezinárodní systém pro testování anglického jazyka (IELTS) = 6.
 • Pearsonova zkouška angličtiny (PTE) je požadovaná minimální bolest = 54.
 • TALK International, School of Languages: Absolvování testu úrovně 9 se skóre 85% nebo vyšším.
 • Duolingo Test of English: 105 nebo vyšší
 • Vyplnění ENC 1101 a ENC 1102 známkou „C“ nebo vyšší od regionálně akreditované instituce.
 • Pokud byl bakalářský nebo magisterský studijní program v posledních dvou letech zcela dokončen v angličtině mimo USA, bude od požadavku anglického jazyka vyžadován dopis od instituce na oficiálním hlavičkovém papíře. V dopise musí být uvedeno, že veškerá výuka probíhala v angličtině.
 • Absolvování a absolvování intenzivního anglického programu ELS úrovně 112 pro akademické účely

* Může být také vyžadován pohovor, aby se stanovila současná úroveň znalosti angličtiny, i když byla splněna požadovaná skóre a pokyny.

people, girls, women

Osvědčení

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bach ... Čtěte více

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bachelor's and master's degree programs. The H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship is a worldwide provider of academic, professional, and practical education for individuals in business, academia, government, and nonprofit organizations. With a recognized reputation for quality, the Huizenga College of Business & Entrepreneurship's corporate relationships and modern technology provide superior real-world learning experiences for students. Méně
Fort Lauderdale