MBA s praxí

Všeobecné informace

Popis programu

Získejte svůj MBA na dvou kontinentech a dokončete vysoce kvalitní stáž v Lucembursku

Program MBA s Internship je určen pro mladé absolventy s praxí nebo bez praxe ze zahraničí nebo z Lucemburska. Tento program usnadňuje vstup studentů do pracovního života a usnadňuje mladým profesionálům, aby si vyměnili kariéru.

Program začíná v polovině srpna a je dokončen za 18 měsíců. Pro studenty, kteří dosud neučili kurzy ekonomie, statistiky nebo managementu, jsou v průběhu července a srpna nabízeny intenzivní přípravné kurzy.

Co nás odlišuje od jiných programů?

  • American MBA, AACSB Akreditované a všechny kurzy vyučované v angličtině
  • Fakulta: z hlavního kampusu ve Fairfieldu, CT, USA a praktických lékařů se silnou teoretickou kvalifikací z Lucemburska
  • 6-9 měsíční placené stáže podporované individuálním koučováním. Alternativa: rozsáhlý projekt osobního výběru, např. Vytvoření vlastní firmy.
  • Mezinárodní studentská organizace pocházející z více než 50 zemí
  • Možnost přidat kurzy v USA na hlavní campus Sacred Heart v Fairfield, CT
  • Studenti mimo EU / EEA, kteří absolvují MBA, mohou za určitých podmínek získat pracovní povolení v Lucembursku.

Stáž

SHU má seznam mnoha špičkových společností, mezi něž patří firmy jako ArcelorMittal, ATOZ, Banque Internationale à Luxembourg, Brown Brothers Harriman, Cargolux Airlines International SA, Lombard International Assurance SA, PricewaterhouseCoopers, SES a UBS. SHU a student budou spolupracovat na tom, aby byly cíle mezi uchazeči a zaměstnavatelem nejvhodnější. Individuální koučovací program také podpoří tento proces.

6623__LA_9243.jpg
Výuka

Školné činí 39 000 EUR a v případě potřeby se zvyšuje náklady na přípravné kurzy. Výuka zahrnuje učebnice používané v Lucemburku. K dispozici jsou částečná stipendia založená na zásluhách. Životní náklady jsou dodatečné, rozpočet cca. 1 100 € / měsíc. Během stáže obdrží studenti stipendium ve výši přibližně 1 000 EUR měsíčně.


Požadavky na přijetí

  • Bakalářský titul s průměrným bodovým hodnocením ekvivalentním minimu 3,0 na 4 bodové stupnici
  • GMAT (Graduate Management Admission Test) skóre s minimem 500 (v některých případech se zřekl)
  • Doklad o odpovídající anglické odborné způsobilosti (minimum TOEFL skóre 570 nebo ekvivalent) nebo základní angličtina plus intenzivní letní přípravný kurz.

* Akreditováno AACSB - Top 5% obchodních škol po celém světě *

* The Times Vyšší vzdělání výpisu 501-600 US University Ranking *

* Poskytování vynikajících znalostí v oblasti podnikového vzdělávání v Lucembursku od roku 1991 *

* Uznáváno ministerstvem vysokoškolského vzdělávání

* Ranked # 4 nejvíce inovativní univerzity v severní USA (US News

6624__LA_9501.jpg

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Sacred Heart’s Jack Welch College of Business & Technology has been in Luxembourg for more than two decades offering graduate level programs tailored to the needs of the working individuals. The M ... Čtěte více

Sacred Heart’s Jack Welch College of Business & Technology has been in Luxembourg for more than two decades offering graduate level programs tailored to the needs of the working individuals. The MBA, AACSB accredited, is acknowledged by the Luxembourg Ministry of Higher Education and well respected by the business and finance community.Since 2012, we offer a full-time MBA with internship designed for young graduates from abroad and from Luxembourg. We have students from over forty different countries and our well-qualified faculty and staff give our program a truly international flavor that so many other business schools cannot offer Méně

Akreditace

AACSB Accredited