MBA s koncentrací v řízení pohostinství

Všeobecné informace

Popis programu

MBA se soustředěním v řízení pohostinství na Vatel Institute of Hospitality Management na Alliant International University.

Master of Business Administration (MBA) se soustředěním v Hospitality Management je intenzivní a inovativní stupeň, který připravuje studenty, aby se stali účinnějšími manažery a vedoucími průmyslu pohostinství. Kurzy jsou vyváženy mezi akademickou teorií a odbornou praxí.

Na kampusu studenti rozvíjejí nezbytné kritické myšlení, vedoucí postavení, manažerské dovednosti a podnikatelské dovednosti potřebné k tomu, aby konkurovali v globalizované ekonomice. Se zkušenými fakultami a malými třídami získají studenti individualizovanou podporu a přípravu, kterou potřebují k tomu, aby se své zkušenosti obrátili na odborné znalosti a dosáhli dokonalosti.

Studenti přímo aplikují své znalosti praktickými, odbornými zkušenostmi s možností zúčastnit se až 12 měsíců placených na plný úvazek, praktické školení v nejlepších hotelech a restauracích ve Spojených státech.

Vatel studenti pracují v našich partnerských hostitelských hotelech, mezi něž patří: St. Regis, Four Seasons, Lodge v Torrey Pines, poloostrov, Sofitel, Langham a mnoho dalších. Vatel's Career and Employability Center pomůže studentům najít si své stáže.

Alliant International University je akreditována WASC Senior College a univerzitní komisí (WSCUC) . WASC je regionální akreditační orgán uznaný ministerstvem školství USA.97819_Group2photoshooting.jpg

Požadavky na přijetí:

 1. Studenti musí mít bakalářský titul. Studenti s bakalářským studiem, který není v oboru podnikání, budou muset absolvovat 2 předpoklady.
 2. Studenti musí mít minimálně 6 měsíců odpovídající pohostinnost a zkušenosti z oblasti cestovního ruchu.
 3. Minimální znalost angličtiny pro zahraniční studenty je následující: IELTS - 6.0. TOEFL iBT - 70, PTE - 50, CAMBRIDGE - 170, CEFR - B2, iTEP Academic - 4.0, DET: 49 - 59.
 4. Minimální hodnota GPA je 2,75 v měřítku 4,0.
 5. GRE nebo GMAT zkoušky se nevyžadují.

Každý žadatel bude zvažován na základě jeho individuálního akademického zázemí a odborné praxe. Mohou platit dodatečné požadavky na přijetí. Program MBA v San Diegu nemusí být k dispozici všem žadatelům.

Nabídky kurzů a jejich pořadí mohou být změněny.

 • Mezinárodní marketingové řízení
 • Organizační chování a globální vedení
 • Strategické řízení
 • Statistická analýza a modelování podnikání
 • Technologie pro manažerské rozhodování
 • Finanční a účetní management
 • Operační management a logistika
 • Capstone of Practice Professional Practice (dokončen pro tuto koncentraci jako Hospitality Management Paid Practical Training )
 • Řízení prodeje pro pohostinství
 • Trendy v pohostinství a cestovním ruchu
 • Rozvoj kariéry, pracovní síly a talenty v pohostinství
 • Podnikání v pohostinství

Výuka

Výuka je účtována jednacím řádkem / semestrem za 698 USD za jednotku s celkem 36 semestrálními jednotkami. Studenti, kteří nemají bakalářské studium v ​​oblasti související s podnikáním, možná budou muset absolvovat dvě předpoklady. Tento odhad nezahrnuje náklady na knihy a zásoby nebo na pokoj / na palubu.

Důležité informace o vzdělávacím dluhu, výdělcích a mírách dokončení studentů, kteří se zúčastnili tohoto programu, naleznete na adrese https://www.alliant.edu/media/gainful-employment-disclosure/Master_Business_Administration.html.

Studenti musí zaplatit všechny poplatky za relaci / semestr do pátku před příslušným datem zahájení relace / semestru.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique pa ... Čtěte více

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique paid internship opportunities in some of the most luxurious hotels in the world makes these programs a stepping stone to a brilliant international career. Méně