MBA s koncentrací v řízení pohostinství

Všeobecné informace

Popis programu

MBA s koncentrací v řízení pohostinství

Vatelský institut pro řízení pohostinství na Alliant International University

Master of Business Administration (MBA) s koncentrací v pohostinství Management byl navržen tak, aby umožnil studentům absolvovat za pouhých 18 měsíců. Jedná se o intenzivní a inovativní stupeň, který připravuje studenty k tomu, aby se stali efektivnějšími manažery a vedoucími v oboru pohostinství. Kurzy jsou vyváženy mezi akademickou teorií a odbornou praxí.

97807_LAWA-group-LucDelafosse-2017.jpg

Na kampusu studenti rozvíjejí nezbytné kritické myšlení, vedoucí postavení, manažerské dovednosti a podnikatelské dovednosti potřebné k tomu, aby konkurovali v globalizované ekonomice. Se zkušenými fakultami a malými třídami získají studenti individualizovanou podporu a přípravu, kterou potřebují k tomu, aby se své zkušenosti obrátili na odborné znalosti a dosáhli dokonalosti.

Studenti přímo uplatní své znalosti praktickými, odbornými zkušenostmi s možností zúčastnit se až 12 měsíců placených praktických školení v nejlepších hotelech a restauracích ve Spojených státech. Studenti pracovali na našich partnerských hostitelských hotelech, mezi něž patří: St. Regis, Four Seasons, Lodge v Torrey Pines, poloostrov, Sofitel, Langham a mnoho dalších. Centrum Varet pro kariéru a zaměstnatelnost pomůže studentům najít své stáže.

Alliant International University je akreditována WASC Senior College a univerzitní komisí (WSCUC). WASC je regionální akreditační orgán uznaný ministerstvem školství USA.

97808_LAvatel_students_class-7083.jpg

Požadavky na přijetí

 1. Studenti musí mít bakalářský titul. Studenti s bakalářským studiem, který není v oboru, budou muset absolvovat 2 předpoklady.
 2. Studenti musí mít minimálně 6 měsíců odpovídající pohostinnost a zkušenosti z oblasti cestovního ruchu.
 3. Minimální znalost angličtiny pro zahraniční studenty je následující: IELTS - 6.0. TOEFL iBT - 70, PTE - 50, CAMBRIDGE - 170, CEFR - B2, iTEP Academic - 4.0, DET: 49 - 59.
 4. Minimální hodnota GPA je 2,75 v měřítku 4,0.
 5. GRE nebo GMAT zkoušky se nevyžadují.

Každý žadatel bude zvažován na základě jeho individuálního akademického zázemí a odborné praxe. Mohou platit dodatečné požadavky na přijetí. Program MBA v Los Angeles nemusí být k dispozici všem žadatelům.

97811_Group3Photoshooting.jpg

Délka programu

18 až 24 měsíců v závislosti na zatížení kurzu, volitelném stáži a dalších faktorech.

Nabídky kurzů a jejich pořadí mohou být změněny.

 • Mezinárodní marketingové řízení
 • Organizační chování a globální vedení
 • Strategické řízení
 • Statistická analýza a modelování podnikání
 • Technologie pro manažerské rozhodování
 • Finanční a účetní management
 • Operační management a logistika
 • Capstone of Practice Professional Practice (dokončen pro tuto koncentraci jako Hospitality Management Paid Practical Training )
 • Řízení prodeje pro pohostinství
 • Trendy v pohostinství a cestovním ruchu
 • Rozvoj kariéry, pracovní síly a talenty v pohostinství
 • Podnikání v pohostinství

Výuka

Výuka je účtována jednacím řádkem / semestrem na úrovni 698 USD za jednotku s celkem 36 semestrálními jednotkami. Celkové MBA v oboru Hospitality a managementu školné / poplatky je $ 25,128, pro studenty, kteří mají bakalářské v oblasti obchodu a nemusí dokončit dva předpoklady kurzy. Tento odhad nezahrnuje náklady na knihy a dodávky nebo na pokoj / na palubu.

Důležité informace o vzdělávacím dluhu, výdělcích a mírách dokončení studentů, kteří se zúčastnili tohoto programu, naleznete na adrese href = "https://www.alliant.edu/media/gainful-employment-disclosure/Master_Business_Administration.html

Studenti musí zaplatit všechny poplatky za relaci / semestr do pátku před příslušným datem zahájení relace / semestru.

Tato škola nabízí programy v:

• Angličtina

Datum zahájení: srpen

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique pa ... Čtěte více

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique paid internships opportunities in some of the most luxurious hotels in the world are making Vatel Los Angeles a stepping stone to a brilliant international career. Méně