MBA s hlavním mezinárodním obchodem

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Jste připraveni se stát lídrem na globálním trhu. K tomu musíte vědět, jak se orientovat v výzvách a příležitostech neustále se měnící globální ekonomiky. NSU Edge vám dává konkurenční výhodu.

MBA se specializací na mezinárodní podnikání vás připraví na splnění potřeb všech startupů, neziskových nebo nadnárodních společností působících po celém světě. Dozvíte se od vedoucích pracovníků Fortune 500 a dalších vedoucích pracovníků v oboru o tom, jak úspěšně spravovat přes hranice a v různých kulturních a institucionálních prostředích - získat důkladné pochopení jednotlivých vládních politik a různých ekonomických, politických, sociálních a kulturních podmínek.

Kromě toho budete mít řadu příležitostí, jak získat zkušenosti z reálného světa studiem rozvíjejících se trhů ve třídě, absolvováním stáže nebo cestováním a studiem do zahraničí na mezinárodním semináři v terénu. Než dokončíte program, budete připraveni dominovat na globálnější úrovni. To vše díky NSU Edge .

Buďte mezinárodním guruem

Startup, neziskový nebo firemní gigant: většina podniků dnes má globální rozsah - nebo alespoň touží být. Všichni potřebují vůdce, kteří se dobře orientují v navigaci v mezinárodních vodách. S vaší MBA hlavní v mezinárodním podnikání, jste připraveni udělat nějaké vážné vlny.

Ponořte se do osvědčených mezinárodních strategií a provádění z vaší rodné třídy, jako pracovní stážista nebo studováním v zahraničí. Zaměřte se na úspěšnou správu přes hranice. Naučte se, jak se orientovat v různých zemích, kulturách a institucionálních prostředích. Získejte informace a podrobnosti o dovozních a vývozních postupech. Studujte taktiku produktivního podnikání v rámci globálních měnových systémů, jednotlivých vládních politik a měnících se ekonomických, politických, sociálních a kulturních podmínek.

 • Základní kurzy MBA nabízely víkendy nebo přes den v hlavním kampusu a online. Kurzy mezinárodní firmy nabízely týdenní noci v hlavním kampusu a online.
 • Program lze dokončit za pouhých 21 měsíců.
 • Program začíná pětkrát ročně a začíná v srpnu, říjnu, lednu, březnu a květnu.

Nabývat potenciál

Správce importu / exportu
97 942 $Průměrný plat za rok
Ekonom
99 180 $Průměrný plat za rok
Hlavní mezinárodní důstojník
332 627 $Průměrný plat za rok

Zdroj: Salary.com

businessman, internet, continents

Požadavky na přijetí

 • Dokončená magisterská žádost o přijetí a nevratný poplatek za aplikaci 50 $.
 • Získaný bakalářský titul od regionálně akreditované americké instituce nebo rovnocenný titul pro mezinárodní uchazeče.
 • Úřední přepisy ze všech vysokých škol a univerzit, které se předtím zúčastnily. Žadatelův přepis bakalářského titulu musí uvádět datum udělení titulu, aby bylo možné vyhodnotit jeho přijetí. Pokud byl titul absolventa získán, musí přepis uvádět datum udělení titulu, aby byl hodnocen z hlediska přijetí. Elektronické přepisy lze zaslat na adresu elektronictranscript@nova.edu nebo poštou na adrese:
  Nová jihovýchodní univerzita
  Služby zpracování zápisu (EPS)
  Attn: H. Wayne Huizenga Vysoká škola podnikání a podnikání
  3301 College Avenue
  PO Box 299000
  Fort Lauderdale-Davie, Florida 33329-9905
 • Může být vyžadována jiná vstupní dokumentace

Zahraniční vzdělaní žadatelé

 • U uchazečů, kteří ukončili studium mimo Spojené státy, musí být jejich zahraniční přepis vyhodnocen akreditovanou organizací NACES. Seznam těchto organizací naleznete na www.naces.org
 • Nezávislé akademické hodnocení musí uvádět rovnocennost stupně a musí zahrnovat výpočet GPA (průměr bodového hodnocení) a hodnocení kreditu podle kurzu.
 • Akademické hodnocení musí být dokončeno pro veškerou bakalářskou práci a musí být prováděno na základě originálních a oficiálních dokumentů.

Požadavky na jazykové znalosti angličtiny

Všichni uchazeči, kteří obdrželi bakalářské nebo postgraduální studium na vysoké škole nebo univerzitě, kde angličtina není primárním vyučovacím jazykem, jsou povinni absolvovat test v anglickém jazyce. Skóre testu nesmí být starší než dva roky.

 • Zkouška z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) vyžaduje minimální skóre.
 • Internetové (iBT) = 79, počítačové skóre = 213, papírové skóre = 550.
 • Minimální požadované skóre pro mezinárodní systém pro testování anglického jazyka (IELTS) = 6.
 • Pearsonova zkouška angličtiny (PTE) je požadovaná minimální bolest = 54.
 • TALK International, School of Languages: Absolvování testu úrovně 9 se skóre 85% nebo vyšším.
 • Duolingo Test of English: 105 nebo vyšší
 • Vyplnění ENC 1101 a ENC 1102 známkou „C“ nebo vyšší od regionálně akreditované instituce.
 • Pokud byl bakalářský nebo magisterský studijní program v posledních dvou letech zcela dokončen v angličtině mimo USA, bude od požadavku anglického jazyka vyžadován dopis od instituce na oficiálním hlavičkovém papíře. V dopise musí být uvedeno, že veškerá výuka probíhala v angličtině.
 • Absolvování a absolvování intenzivního anglického programu ELS úrovně 112 pro akademické účely

* Může být také vyžadován pohovor, aby se stanovila současná úroveň znalosti angličtiny, i když byla splněna požadovaná skóre a pokyny.

Osvědčení

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bach ... Čtěte více

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bachelor's and master's degree programs. The H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship is a worldwide provider of academic, professional, and practical education for individuals in business, academia, government, and nonprofit organizations. With a recognized reputation for quality, the Huizenga College of Business & Entrepreneurship's corporate relationships and modern technology provide superior real-world learning experiences for students. Méně
Fort Lauderdale