MBA s hlavní v procesu zlepšování

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Vyřešte nejtěžší obchodní problémy organizace a narazili jste na kariérní zlato. Důvěryhodní vůdci, kteří dokážou reagovat na globální tlaky, měnící se trhy a další obchodní směny prostřednictvím úspěšného zdokonalování procesů v celé organizaci, jsou velmi žádáni.

Váš hlavní obor MBA v oblasti zlepšování procesů se zaměřuje na odborné znalosti, které zvyšují výkon, kvalitu a návratnost investic, a to vše při podpoře aktivní pracovní kultury. Tento program vás zavede přímo na sedadlo řidiče s praktickým vzděláváním, které se orientuje na skutečné výzvy místních společností. Přidejte strategické obchodní znalosti klasického studijního plánu MBA a budete mít působivou sadu dovedností, kterou může jen málo zaměstnavatelů odolat.

 • Praktické zkušenosti: Řešte problémy skutečného světa, které představují společnosti z oblasti.
 • Připraví vás na tři mezinárodně uznávané certifikace: ASQ Certified Six Sigma Black Belt, SME Lean Bronze a PMI's Project Management Professional.

Edice NSU vám může poskytnout konkurenční výhodu v přeplněném poli kandidátů. S naším MBA v procesu zlepšování, budete mít praktické příležitosti k řešení skutečných problémů, které představují dnešní společnosti.

Po dokončení programu budete připraveni sedět na třech mezinárodně uznávaných certifikacích: ASQ Certified Six Sigma Black Belt, SME Lean Bronze a PMI's Project Management Professional. S vaší novou dovedností a zkušenostmi budete mít výhodu nad ostatními odborníky v oboru.

 • Základní kurzy MBA nabízely víkendy nebo přes den v hlavním kampusu a online. Kurzy zlepšování procesů nabízely týdenní noci v hlavním kampusu a online.
 • Program začíná pětkrát ročně a začíná v srpnu, říjnu, lednu, březnu a květnu.

Nabývat potenciál

Ředitel pro zajištění kvality
129 102 USDPrůměrný plat za rok
Obchodní konzultant
106 396 $Průměrný plat za rok
Viceprezident pro celkovou kvalitu
211 361 $Průměrný plat za rok

Zdroj: Salary.com

businessman, production planning, control

Certifikace Lean Six Sigma

Huizenga College of Business udělí certifikace Lean Six Sigma na základě výkonu studentů v základních kurzech zlepšování procesů (PIM 5450, PIM 5455, PIM 5460 a PIM 5465).

kumulativní GPA

 • > = 3,65 Lean Six Sigma Black Belt
 • > = 3,25 Lean Six Sigma Green Belt
 • > = 3,0 Lean Six Sigma Yellow Belt

people, girls, women

Požadavky na přijetí

 • Dokončená magisterská žádost o přijetí a nevratný poplatek za aplikaci 50 $.
 • Získaný bakalářský titul od regionálně akreditované americké instituce nebo rovnocenný titul pro mezinárodní uchazeče.
 • Úřední přepisy ze všech vysokých škol a univerzit, které se předtím zúčastnily. Žadatelův přepis bakalářského titulu musí uvádět datum udělení titulu, aby bylo možné vyhodnotit jeho přijetí. Pokud byl titul absolventa získán, musí přepis uvádět datum udělení titulu, aby byl hodnocen z hlediska přijetí. Elektronické přepisy lze zaslat na adresu elektronictranscript@nova.edu nebo poštou na adrese:
  Nová jihovýchodní univerzita
  Služby zpracování zápisu (EPS)
  Attn: H. Wayne Huizenga Vysoká škola podnikání a podnikání
  3301 College Avenue
  PO Box 299000
  Fort Lauderdale-Davie, Florida 33329-9905
 • Může být vyžadována jiná vstupní dokumentace

Zahraniční vzdělaní žadatelé

 • U uchazečů, kteří ukončili studium mimo Spojené státy, musí být jejich zahraniční přepis vyhodnocen akreditovanou organizací NACES. Seznam těchto organizací naleznete na www.naces.org
 • Nezávislé akademické hodnocení musí uvádět rovnocennost stupně a musí zahrnovat výpočet GPA (průměr bodového hodnocení) a hodnocení kreditu podle kurzu.
 • Akademické hodnocení musí být dokončeno pro veškerou bakalářskou práci a musí být prováděno na základě originálních a oficiálních dokumentů.

Požadavky na jazykové znalosti angličtiny

Všichni uchazeči, kteří obdrželi bakalářské nebo postgraduální studium na vysoké škole nebo univerzitě, kde angličtina není primárním vyučovacím jazykem, jsou povinni absolvovat test v anglickém jazyce. Skóre testu nesmí být starší než dva roky.

 • Zkouška z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) vyžaduje minimální skóre.
 • Internetové (iBT) = 79, počítačové skóre = 213, papírové skóre = 550.
 • Minimální požadované skóre pro mezinárodní systém pro testování anglického jazyka (IELTS) = 6.
 • Pearsonova zkouška angličtiny (PTE) je požadovaná minimální bolest = 54.
 • TALK International, School of Languages: Absolvování testu úrovně 9 se skóre 85% nebo vyšším.
 • Duolingo Test of English: 105 nebo vyšší
 • Vyplnění ENC 1101 a ENC 1102 známkou „C“ nebo vyšší od regionálně akreditované instituce.
 • Pokud byl bakalářský nebo magisterský studijní program v posledních dvou letech zcela dokončen v angličtině mimo USA, bude od požadavku anglického jazyka vyžadován dopis od instituce na oficiálním hlavičkovém papíře. V dopise musí být uvedeno, že veškerá výuka probíhala v angličtině.
 • Absolvování a absolvování intenzivního anglického programu ELS úrovně 112 pro akademické účely

* Může být také vyžadován pohovor, aby se stanovila současná úroveň znalosti angličtiny, i když byla splněna požadovaná skóre a pokyny.

Osvědčení

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bach ... Čtěte více

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bachelor's and master's degree programs. The H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship is a worldwide provider of academic, professional, and practical education for individuals in business, academia, government, and nonprofit organizations. With a recognized reputation for quality, the Huizenga College of Business & Entrepreneurship's corporate relationships and modern technology provide superior real-world learning experiences for students. Méně
Fort Lauderdale