MBA na plný úvazek

Na prvním místě ve Velké Británii a na 18. místě na světě The Economist *, MBA v rámci Full-time MBA z Warwicku vytváří podnikatelské, tvůrčí a efektivní vedoucí
Naše MBA na plný úvazek je katalyzátorem, který potřebujete proměnit svou kariéru. Ať už chcete změnit pracovní úlohu, sektor, umístění nebo jednoduše zvýšit svůj potenciál výdělků, poskytneme vám důvěru a dovednosti k dosažení svého potenciálu.

12 ponořujících měsíců
Náš 12měsíční program je intenzivní, rychlý a podmanivý. S mezinárodními cestami, neomezeným koučováním, hlubokou prací s předními společnostmi a skupinou vrstevníků z celé řady průmyslových sektorů a kulturních odvětví budete růst jak osobně, tak i akademicky. Vedle přednášek, seminářů, skupinových cvičení, případových studií a projektů budete mít příležitost účastnit se jedné z nejinovativnějších učebních zkušeností.

Neustále inovovat
Jako pyšná součást University of Warwick máme dlouhodobou pověst inovací. Naše touha dělat věci odlišně spočívá v našich základech, výzkumu a metodách výuky. Důkazem toho je náš výzkum v oblastech jako je Velká data a Behaviorální věda, ve způsobu, jakým je zapotřebí vedení, než aby se přidali k MBA v rámci Full-time Warwick a v naší výuce, která využívá scénáře a prvky hraní pro objevování nových přístupů k největším obchodním problémům.

Výzva k podnikové znalosti v reálném světě
Podnikatelský záměr v duchu a praxi přináší náš nový výzkum. Neustále se vyzýváme, abychom se učil a učil se mimo třídu tím, že přivedeme přední odborníky jako profesory praxe a hostující lektory. Naše znalosti v reálném světě, které se provázejí interdisciplinárním globálním výzkumem, nám umožňují budovat cenné vztahy s mezinárodními organizacemi, jako jsou Jaguar Land Rover, Amazon a Deloitte.

Vezměte prosím na vědomí, že dostupné a dodací režimy se mohou lišit.

Aktuální informace o kurzech a školné najdete na www. WBS .ac.uk.

* Economist / WhichMBA? 2018 globální pořadí celodenních kurzů MBA

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Warwick Business School »

Poslední aktualizace Prosinec 8, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date