MBA na plný úvazek

Všeobecné informace

Popis programu

MBA na plný úvazek

Náš MBA na plný úvazek, který získal první místo ve Velké Británii a 24. ve světě The Economist *, je určen pro vizionářské vůdce, kteří chtějí změnit svět. Je to investice do vás, abyste dosáhli nástrojů, důvěry a vizí ve velkém obraze, abyste se dostali na další úroveň své kariéry. Ať už chcete změnit pracovní funkci, sektor, umístění nebo jednoduše zvýšit svou výdělečnou sílu, budeme vás podporovat v dosažení vašeho plného potenciálu, abyste mohli dosáhnout skutečného dopadu na jakoukoli cestu.

12 pohlcujících měsíců
Náš 12měsíční program je intenzivní a rychlý. Díky mezinárodnímu cestování, neomezenému koučování, důkladné spolupráci s předními společnostmi a skupinou vrstevníků z celé řady různých průmyslových odvětví a kultur budete růst osobně i akademicky. Během vašeho roku s námi i za vámi vás budeme podporovat a motivovat, stejně tak vás budeme tlačit, kritizovat a vyzývat, abyste uvedli své vnitřní tvůrce změn.

Přední akademici a profesoři praxe
Budete se inspirovat a učit se od některých předních světových akademiků spolu s vedoucími obchodníky, kteří se k nám připojí jako profesoři praxe. Jako účastník MBA na plný úvazek budete těžit z jejich mnohaletých zkušeností s vedením na úrovni správní rady, jejich globální sítě obchodních spojení a přímých zkušeností s rozvojem úspěšné kariéry.

Zapojte se do obchodního světa
Věříme, že poskytujeme našim účastníkům MBA praktické zkušenosti, v nichž mohou aplikovat své učení. Během MBA tedy budete mít dvě příležitosti k práci na klientských projektech, díky kterým budete moci rozvíjet své praktické poradenství, řízení zúčastněných stran a ovlivňovat dovednosti prostřednictvím přímých zkušeností.

Personalizované kariérové poradenství
Abychom vám pomohli uvědomit si svůj plný potenciál, budete mít prospěch z přístupu k našemu vedoucímu týmu CareersPlus před příjezdem, během studií a daleko po dokončení vašeho MBA. Ať už se chystáte změnit průmysl, založit vlastní firmu nebo podniknout další krok ve vaší současné organizaci, vybavíme vás správnou sadou nástrojů pro úspěch

Studujte v zahraničí
V rámci jednoho z požadovaných modulů zvýšíte mezinárodní expozici v zahraničí a uskutečníte zahraniční cestu do partnerské instituce. Kromě toho budete mít prostřednictvím našeho členství v partnerství v mezinárodním řízení (PIM) možnost účastnit se konkurenčního procesu, který prodlouží vaše studium na zahraniční obchodní škole po dobu až čtyř měsíců po dokončení vašeho MBA na plný úvazek.

Aktuální informace o kurzech a školné najdete na www. WBS .ac.uk.

* Ekonom / WhichMBA? 2019 celosvětové hodnocení denních kurzů MBA

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing busines ... Čtěte více

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing business as a power for good. Méně
Coventry , Londýn + 1 Více Méně

Akreditace