MBA na plný úvazek

Všeobecné informace

Popis programu

Akreditace

MSM plný úvazek MBA je akreditován AMBA, ACBSP, IACBE a NVAO. Maastricht School of Management je institucionálně akreditována společností ATHEA. MSM je uznána jako Tier One Business School v CEO Magazine 2019 Global MBA Rankings.

Vstup do programu MBA na plný úvazek znamená, že si můžete užít všech výhod studia na plný úvazek v areálu MSM v Maastrichtu. Kromě pravidelných tříd a aktivit vám nabízíme speciální volitelnou stopu kariéry a osobního rozvoje (CPDT), která vám pomůže dosáhnout vašich cílů, a týden inovací a mnoho mimoškolních aktivit.

Sledování kariéry a osobního rozvoje

Vytvořili jsme speciální volitelnou stopu kariéry a osobního rozvoje (CPDT), která vám pomůže dosáhnout vašich cílů. CPDT si klade za cíl poskytnout vám potřebné nástroje, které vám pomohou najít práci po dokončení vašeho titulu MBA na MSM . Po celý rok si procvičíte své měkké dovednosti a připravíte se na úspěšnou kariéru. Trénink osobního rozvoje je také integrován do některých kurzů kurikula. Co lze očekávat od CPDT:

 • Síťové události
 • HR manažeři přicházejí s vámi mluvit
 • Spolupráce s regionálními korporátními partnery, kteří hledají zahraniční studenty
 • Životopis publikovaný společností MSM pro naše firemní partnery k usnadnění náboru našich studentů
 • Obchodní výzvy, návštěvy společnosti a hostující řečníci
 • Semináře zaměřené na psaní životopisů a motivačních dopisů, prezentační dovednosti, LinkedIn a životopis, výtah
 • Individuální sebevědomí a sebepojetí
 • Celostní trénink rovnováhy života

Po absolvování programu MBA na plný úvazek na MSM můžete mít nárok na povolení k orientačnímu roku. To znamená, že můžete zůstat v Nizozemsku 1 rok, abyste si mohli vyhledat práci vysoce kvalifikovaného migranta. Pokud v Nizozemsku najdete práci, je proces pracovního povolení navržen tak, aby byl pro absolventy denního programu MSM mnohem snazší.

Rozvíjejte své globální vůdčí schopnosti

Vstup do třídy MBA na plný úvazek vás bude výzvou k rozvoji manažerských dovedností v rozmanitém, mezinárodním a multikulturním prostředí. Více než dvě desítky národností zastoupených v atypické třídě rezidenčního formátu MBA na plný úvazek vytváří stimulující vzdělávací prostředí uvnitř i vně třídy. To vám pomůže rozvinout vaše globální a multikulturní dovednosti vedení a rozšířit vaši globální síť.

Inovační týden

Inovační týden se koná v Maastrichtu a kombinuje interaktivní dílčí činnost, promíchanou s přednáškami od hostujících předních představitelů řízení inovací a inovací v různých obchodních sektorech. Kurz se skládá ze dvou modulů: Agilní projektové plánování a Návrh služeb.

Přizpůsobte si MBA

Abychom vám mohli přizpůsobit své MBA podle vašich specifických studijních potřeb a kariérních perspektiv, nabízí MSM řadu specializací:

Odborné obory:

 • Podnikání
 • Mezinárodní obchod a udržitelný rozvoj
 • Účetnictví a finance
 • Digitální ekonomika
 • Řízení dodavatelského řetězce

Průmyslová specializace *:

 • Správa sportu
 • Řízení zdravotní péče
 • Řízení veřejného sektoru

* Některé specializace zaměřené na průmysl mohou být předmětem dodatečných poplatků.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personal ... Čtěte více

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personally oriented business school offering internationally accredited MBA (full-time MBA, Executive MBA, Online MBA) and Master in Management programs, and short executive courses. Studying in one of MSM’s programs means you will share your study experience with participants from many countries and professional backgrounds. Being part of such a diverse community offers you the opportunity to expand your international network and to learn from fellow participants by exchanging knowledge and experience. Méně

Akreditace