MBA na plný úvazek

Všeobecné informace

Popis programu

Jeden rok Trinity MBA je více než jen studijní program - je to měnič her. Ať už chcete rychle sledovat svou současnou kariérní dráhu nebo se otočit úplně novým směrem, Trinity MBA vytyčuje studijní cestu, která pomáhá studentům dosáhnout jejich potenciálu. Jednoletý program je intenzivním a obohacujícím rokem studia.

Naše tři hlavní oblasti excelence jsou:

 • Živé učení
 • Vedení lidí
 • Mezinárodní zaměření

Naše globální komunita studentů se učí špičkové techniky řízení v reálném světě od předních výzkumných pracovníků a výkonných vedoucích pracovníků podniků. Náš globální dosah je patrný ve třídě; naši studenti jsou neuvěřitelně různorodí a náš učitelský tým odpovídá této úrovni rozmanitosti.

Akreditace

Trinity Business School je uznávána těmito prestižními mezinárodními akreditačními orgány: Asociace MBA (AMBA) a EQUIS (Evropský systém zvyšování kvality). To nás řadí mezi první 1% obchodních škol po celém světě.

 • Živé učení

Trinity MBA se odtrhne od tradičního přístupu. Zaměřujeme se na Live Action Learning - dostat vás do skutečných společností se skutečnými problémy. Vezmeme vás mimo vaši zónu pohodlí, budete stavět na tom, co jste se naučili ve třídě, a aplikovat ji na skutečné obchodní problémy.

V rámci programu uskutečníte tři firemní projekty napříč různými odvětvími; každý řeší konkrétní strategické obchodní záležitosti. Při práci ve skupinách budete provádět analýzu problémů, vytvářet strategii a dodávat řešení přímo vyšším zúčastněným stranám každé společnosti. V každé fázi vás bude podporovat tutor, individuální a týmový koučink a různé workshopy zaměřené na dovednosti.

 • Vývoj vedení

Vedení a profesní rozvoj je nedílnou součástí Trinity MBA. Individuální a týmový koučink, workshopy a přednášky průmyslových hostů probíhají nepřetržitě po celý program. Tři odlišné moduly učení se vedení poskytují nástroje pro rozvoj vašeho osobního stylu vedení, sebevědomí a znalostí. Trinity MBA odstartuje s jedinečným indukčním týdnem v hrabství Mayo v Irsku. Zcela pohlcující, rustikální a offline zážitek zahájíte svou cestu vedení a profesionálního rozvoje a navazujete spojení se spolužáky.

 • Mezinárodní zaměření

Naši studenti a fakulty MBA jsou vysoce mezinárodní a rozmanitou komunitou. Vaši spolužáci budou mít úspěšné výsledky a pocházejí ze všech koutů světa. Do všeho, co děláme, jsme zahrnuli globální zaměření, od modulů, které dodáváme, až po globální dostupné zkušenosti. V Jižní Africe, Brazílii a Belgii jsou tři týdenní mezinárodní volební pobyty, které oživují výuku ve třídě.

Umístění

Trinity Business School sídlí v centru Trinity College Dublin, nejstarší a nejprestižnější irské univerzity v centru Dublinu; pulzující centrum pro globální podnikání. Naše nová stavba je domovem prvotřídních zařízení a mezinárodní fakulty zaměřené na naše základní hodnoty moderního řízení, udržitelnosti a etického vedení.

Klíčové statistiky

 • 48% zvýšení základního platu po MBA
 • Návratnost investice 2,5 roku
 • 48% absolventů změnilo zemi zaměstnání
 • 88% zaměstnaných 3 měsíce po ukončení studia

Aplikační proces

Při posuzování žádostí bereme holistický přístup. Spolu s vašimi odbornými zkušenostmi a akademickými oprávněními se chceme prostřednictvím procesu podávání žádosti dozvědět více o vás a vašich cílech.

Vstupní požadavky

 • Bakalářský titul nebo ekvivalent
 • Minimálně 3 roky odborné nebo manažerské pracovní zkušenosti
 • Preferované minimální skóre GMAT 550 nebo ekvivalentní skóre GRE *
 • Doklad o znalosti angličtiny, pokud angličtina není vaším rodným jazykem

129157_business-792113_960_720.jpgkaboompics / Pixabay

Jak se přihlásit:

Vyplňte online formulář žádosti online , přiložte podpůrnou dokumentaci (životopis, přepisy, GMAT) a odpovězte na tři otázky, na které se vztahuje zpráva.

Stipendium

Uchazečům o samofinancování se doporučuje, aby požádali o stipendium stažením formuláře z části Poplatky a stipendia na webu Trinity MBA a vyplněný formulář nahráli do svého online přihlašovacího formuláře. tcd.ie/business/mba

Kontaktujte nás pro další podrobnosti nebo nám zašlete svůj životopis ke kontrole předběžné žádosti.

email: TheTrinityMBA@tcd.iePhone: 353-1-896-4867

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top ... Čtěte více

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top global universities. Méně