MBA na plný úvazek v oblasti inovací a podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

Celý rok inovací

 • QS Global MBA Rankings 2021
 • # 1 v Mexiku a LATAMu 4 po sobě jdoucí roky
 • # 46 na celém světě z 258 kvalifikačních programů
 • +9 míst ve srovnání s rokem 2020
 • # 18 v globálním podnikání a výsledcích absolventů
 • # 35 v celosvětovém měřítku Zaměstnatelnost

Full-time MBA in Innovation & Entrepreneurship je jednoletý program navržený tak, aby v našem současném obchodním scénáři vedl lídry rychleji a dále rozvíjením pozoruhodných dovedností a specifického myšlení v multidisciplinárním prostředí, které má inovace v jádru.

Tento renomovaný program je pozoruhodnou příležitostí získat lepší přehled o rozlehlém světě podnikání s pomocí vůdčích osobností v oboru, jedinečnou akademickou metodou, koncentrací společností a mnohem více.

Formát Plný úvazek
Doba trvání 1 rok
Umístění Mexico City
Příjem programu září
Jazyk Angličtina

Růst rychleji, než jste si kdy mysleli

Zažijte 12 hloubkových měsíců obklopených těmi nejlepšími kurzy, metodikami, workshopy, konferencemi, možnostmi navazování kontaktů, koučováním a dalšími. Dynamická metodologie tohoto programu zahrnuje kolaborativní učení, učení založené na výzvách, designové myšlení, případové studie vyvinuté na fakultě, podnikové simulace a podnikové poradenství pro podporu inovací a podnikání.

Jako student se naučíte pěstovat a inspirovat úspěšné týmy, dosahovat zdatné komunikace se svými partnery a rozvíjet své podnikání prostřednictvím inovací. Nejlepší na tom je, že nejste sami. Během tohoto roku vás bude obklopovat dokonalá skupina vrstevníků se stejnou snahou uspět jako Vy. Díky tomu je tento program důkladným zážitkem z učení v multidisciplinárním a multikulturním prostředí.

Je na vás, abyste změnili

Prosperujte pod reflektorem

Připojte se k podnikatelskému systému EGADE Business School a získejte přístup k řadě podnikatelských platforem, jako je New Venture Challenge, The Entrepreneurs Club, I-Corps program, Innovation Challenge, Venture Capital Pitching, Global Launchpad a mnoho síťových akcí.

Ponořte se do inovací

Inovační laboratoř je jedinečný program, ve kterém se studenti účastní výzev, kde musí aplikovat své nové dovednosti, aby vyřešili skutečné problémy renomované společnosti. Během tohoto procesu dostávají studenti mentorství od vedoucích pracovníků společnosti.

Udělejte krok dále do světa

Naše globální sídla v hlavních inovačních centrech vám poskytnou exkluzivní pohledy, postřehy a zkušenosti. Nenechte si ujít šanci dozvědět se o inovacích od nejlepších v Silicon Valley a Izraeli.

Postavena výkonná globální síť

Rozšiřte svou mezinárodní síť spojením s dokonalými kolegy na plný úvazek MBA in Innovation & Entrepreneurship as pozoruhodnými absolventy EXATEC-EGADE. Díky členství EGADE Business School v globální síti pro pokročilé řízení také posílíte svou globální síť se studenty a absolventy MBA z 29 prestižních mezinárodních obchodních škol.

Využijte svůj čas a znalosti

V průběhu tohoto intenzivního roku, ať už prostřednictvím inovačních laboratoří, specializovaných seminářů nebo globálních rezidencí, je program navržen tak, aby trvale posiloval každou inovační kompetenci, ať už hledáte práci pro renomovanou společnost nebo vytvořte a rozvíjíte svůj vlastní úspěšný podnik.

Další informace o požadavcích na přijetí

Vstup na tuto inovativní MBA je vysoce konkurenceschopný. Přijímací komise pečlivě přezkoumává každou přihlášku, zkoumá všechny kvantitativní a kvalitativní aspekty profesního a akademického zázemí uchazeče a posoudí potenciál akademického úspěchu a profesního růstu.

Požadavky na přijetí

Profesionální zkušenost 3 roky
Věkové rozmezí 22 - 40
Vzdělávání Bakalářský titul
Minimální / průměrné skóre testu 550/600 PAEP (nebo ekvivalent GMAT / GRE / Executive Assessment)
Jazyk Zkouška z anglického jazyka (TOEFL, IBT nebo ekvivalent)
Dodatečné požadavky
 • Přihláška
 • Úspěšné skóre testu (PAEP nebo ekvivalent)
 • Dvě odborné doporučení
 • Aktualizovaný životopis
 • Oficiální dokumentace
 • Certifikát angličtiny (TOEFL nebo ekvivalent)
 • Prohlášení o účelu
 • Rozhovor s ředitelem programu nebo členem fakulty
Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Čtěte více

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Méně
Mexico City , Monterrey , Guadalajara , Santiago de Querétaro , Lima + 4 Více Méně