MBA magisterský studijní program

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Akreditovaná MBA Stirling MBA je navržena tak, aby přeměnila schopné manažery na úspěšné vedoucí firmy. Naše kvalifikace MBA je jedinečná v tom, jak se zaměřuje na postupy, procesy a výsledky řízení v řadě kontextu, od velkých nadnárodních až po malé podniky. Důraz je kladen na odpovědné vedení, udržitelnou strategii, kreativitu a změny, které pomáhají informovat současné debaty o tom, jak efektivně spravovat omezené zdroje s maximálním dopadem.

Tato požadovaná kvalifikace vám poskytne důkladnou znalost funkčních oblastí podnikání a řízení včetně:

  • účetnictví a finance
  • marketing
  • ekonomika
  • řízení provozu
  • Řízení lidských zdrojů

Dokončením tohoto kurzu získáte důvěru a odolnost, abyste reagovali na neustále se rozvíjející okolnosti, dovednosti budovat a vedoucí týmu a teoretické a praktické znalosti pro úspěšné zvládnutí výzev moderního podnikatelského prostředí.

Budete mít příležitost pokračovat v pravidelných návštěvách na místě s vedoucími pracovníky a odborníky z oboru, stejně jako příležitost provést poradenský projekt s obchodem nebo organizací ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru. To vám umožní integrovat znalosti a dovednosti z vašeho MBA, abyste mohli vyřešit skutečné podnikové problémy.

Učte se od odborníků

Budete vyučováni mezinárodně uznávanými odborníky. Všichni mají rozsáhlé obchodní a poradenské zkušenosti. Během kurzu budete také moci spolupracovat s vedoucími pracovníky ze soukromého, veřejného a třetího sektoru, stejně jako s podnikateli. To vám poskytuje praktický pohled na současné obchodní témata. Máme řadu hostujících přednášek a seminářů, které poskytují řadu možností pro vytváření sítí s potenciálními zaměstnavateli.

University of Stirling řídící školy

Na University of Stirling manažerské škole je zásadou odpovědného podnikání, politiky a praxe ústředním bodem všeho, co děláme. Tato vize nám pomáhá efektivně vybavit naše studenty schopnostmi působit jako globální občané, schopnými řešit potřeby společnosti.

Jako člen Chartered Association for Business Schools máme silné vazby s průmyslem a nedávno jsme získali Small Business Charter pro zapojení se do místních a regionálních podniků.

Jsme v elitní skupině obchodních škol v celosvětovém měřítku - a jeden z pouhých 14 ve Velké Británii - drželi akreditaci od Asociace MBA (AMBA) jak pro naše MBA a MSc Business a Management (MBM) kurzy.

Nejdůležitější důvody ke studiu s námi

# 1 Předmět je akreditován Asociací MBA - mezinárodním nestranným orgánem v oblasti postgraduálního podnikového vzdělávání

# 2 Vyučují vás odborní akademičtí pracovníci, kteří mají rozsáhlé obchodní a poradenské zkušenosti

# 3 Vedoucí pracovníci z celého soukromého, veřejného i třetího sektoru pravidelně spolupracují s našimi studenty MBA a poskytují praktický pohled na aktuální obchodní témata

Cíle předmětu

Pochopení postupů a procesů podnikání z hlediska začlenění, environmentální, kulturní, sociální a ekonomické udržitelnosti je pro tento kurz stěžejní. Tyto obavy a perspektivy jsou zkoumány v kontextu širokého spektra průmyslových odvětví a ekonomik. V celosvětovém měřítku jsou tyto otázky stále častěji přijímány vážněji jako reakce na současnou finanční krizi. Tento kurz je první MBA ve Skotsku, který je speciálně navržen tak, aby uspokojil tuto důležitou agendu.

Profesní akreditace

AMBA akreditace

Stirling MBA je akreditován Asociací MBA (AMBA), mezinárodní nestranné autority na postgraduální obchodní vzdělávání. Společnost AMBA, založená v roce 1967, má za cíl zvýšit profil podnikového vzdělávání a kvalifikace MBA ve Velké Británii, Evropě a ve světě.

Chartered Management Institute (CMI) HE Partner

Naši MBA studenti mají automatické členství studentů / poboček v CMI. Můžete získat rovněž titul Strategický management a vedoucí diplom úrovně 7 (v závislosti na studovaných modulech) po dokončení MBA, což vám zaručí plné členství v Institutu po ukončení studia.

Detaily kurzu

Osobní a profesní rozvoj je klíčovým rysem trvání našeho kurzu. Zaměřuje se na sebevědomí a osobní schopnosti. Pomůžeme vám identifikovat, rozvíjet a uplatňovat klíčové dovednosti, které přispívají k úspěšné manažerské kariéře. Zahrnuje řešení konfliktů ve skupinách, řízení skupinové dynamiky, asertivita, usnadnění, kritické zdůvodnění a budování argumentů.

Rozsah našich tříd zajišťuje, že získáte přehled o všech důležitých funkcích správy, jako jsou účetnictví a finance, marketing, řízení lidských zdrojů, řízení provozu. To vám dává výjimečnou příležitost porozumět všem aspektům podnikání a řízení. Také vám pomůžeme pochopit, jak jsou tyto funkce integrovány prostřednictvím našich strategických tříd, což vám umožní vidět velký obrázek spolu s detaily a pracovat pohodlně s oběma současně.

Výuka

Výuka probíhá formou přednášek, skupinové práce, případových studií, simulací rolí, workshopů, hostujících mluvčích, mistrovských kurzů a prezentací. Naše mistrovské kurzy jsou dodávány světově uznávanými akademickými pracovníky a vedoucími pracovníky v oboru a odborníky, kteří jsou dnes zodpovědní za formování manažerského myšlení. Máme také výborné spojení s místními, národními a mezinárodními organizacemi. Vedoucí pracovníci z celého soukromého, veřejného a třetího sektoru pravidelně spolupracují s našimi studenty MBA a poskytují praktický pohled na aktuální obchodní témata prostřednictvím série hostujících přednášek a workshopů.

Pokud úspěšně dokončíte učený prvek tohoto kurzu, obdržíte diplomovou cenu a pak můžete pokračovat v kurzu na udělení MBA. Chcete-li získat ocenění MBA, vyplníte 10 000 slovní disertační práce založenou na původní výzkumné otázce, na níž jste se dohodli s vámi a nadřízeným, nebo poradním projektem jménem externí organizace zákazníků.

Práce v terénu

Projdete výlety po okolí a návštěvy v rámci odvětví, kde můžete získat přehled o fungování speciálně vybraných úspěšných skotských firem. Návštěvy budou obsahovat přehled o historii a kultuře společnosti, jakož i pochopení jejich přístupu k rozvoji strategie.

Posouzení

Budete ohodnoceni kombinací kurzů (individuálních a skupinových), včetně písemných úkolů, třídních testů a prezentací.

Ředitel kurzu

Profesor George Burt

44 (0) 1786 467 407

mba@stir.ac.uk

Poplatky - 2018/2019

  • Zámoří: 18 500 liber
  • Domov / EU: 14 800 liber
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Méně

Akreditace